مرتب سازی
تور تور گرجستان تور تفلیس

تور تفلیس

ارزان‌ترین تورهای تفلیس از معتبرترین آژانس‌های مسافرتی را مشاهده و انتخاب کنید.

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

مرتب سازی

تفلیس، پایتخت کشور گرجستان، در تمام طول سال، مقصدی محبوب برای گردشگران به شمار میرود. این شهر باستانی با قدمتی در حدود ۱۶۰۰ سال، تاریخی غنی را در معماری زیبایش جای داده است و در یکی از مسیرهای اصلی جاده ابریشم قرار دارد. تفلیس بهخاطر موقعیت جغرافیایی منحصربهفرد گرجستان، نه آسیایی محسوب میشود نه اروپایی، بلکه ترکیبی از هر دوی آنها است و منزلگاه یکی از مهماننوازترین و خونگرمترین مردمان روی زمین به حساب میآید.

در تفلیس، فصل داغ گردشگری و فصل خلوت وجود ندارد؛ بنابراین در هر زمان از سال میتوانید به این شهر زیبا سفر کنید. با این حال بهترین زمان سفر به تفلیس را میتوان در طول فصل بهار دانست؛ زمانی که هوا خیلی گرم یا سرد نیست.

بازدید از تفلیس بدون شک تجربهای تکرار نشدنی خواهد بود؛ بهخصوص که اگر با انتخاب ارزان ترین تور تفلیس به کمک کجارو، سفر کمهزینهتری را برنامهریزی کنید. ما با کمک آژانسهای مسافرتی معروف کشور سعی کردهایم مناسبترین قیمت تور تفلیس را با بهترین کیفیت و خدمات در اختیار شما قرار دهیم تا با خیالی راحت دست به انتخاب تور موردعلاقهتان بزنید. خوب است بدانید که برای ورود به تفلیس نیازی به ویزا نیست و به همین دلیل طرفداران زیادی بین ایرانیها پیدا کرده است.

شهر تفلیس با کوچههای سرزنده، میادین زیبا و گلکاریشده، کافههای متعدد و کلیساهای جذاب بیشمار، در انتظار گردشگران از سراسر جهان است. اگر شما نیز برای بازدید از این شهر وسوسه شدهاید، حتماً بازدید از کلیسای سیهون، کلیسای باستانی آنچیسخاتی مریم مقدس، محله متخی، دریاچه لاک پشت، مسجد جامع تفلیس، قلعه ناریکالا، شهربازی متاتسمیندا و تله کابین تفلیس را در برنامهی خود بگنجانید. 

پرسش‌های متداول

انتخاب تور تفلیس از کجارو چه مزیتی برای من دارد؟

کجارو فهرستی از بهترین تورهای آژانس‌های مسافرتی معتبر را به شما معرفی می‌کند و امکان مقایسه قیمت و امکانات و خدمات آن‌ها را برای شما فراهم می‌کند تا با کمک کجارو بتوانید بهترین تور را خریداری کنید.

چگونه بهترین تور تفلیس را انتخاب کنم؟

روی لینک بالا کلیک کنید تا فهرستی از بهترین تورهای تفلیس را ببینید. هر ردیف معرف یک پکیج تور تفلیس است که در بازه زمانی اعلام شده یک یا چند تاریخ اجرا دارد و قیمت آن نیز نسبت به هتل انتخابی شما متغیر است. با مقایسه قیمت‌ها و خدمات مختلف، می‌توانید بهترین تور تفلیس را انتخاب و خریداری کنید.

بهترین زمان سفر به تفلیس چه موقع است؟

بهترین زمان سفر به تفلیس در طول فصل بهار است؛ زمانی که هوا خیلی گرم یا سرد نیستدر فصل تابستان هوا با گرمایی مطلوب همراه است و دما در محدوده ۲۰ تا ۳۰ درجه سانتی‌گراد متغیر است. تفلیس در پاییز مملو از بارش‌های فراوان و درختان رنگارنگ است. در زمستان هوا بسیار سرد است و با بارش برف همراه است و به دلیل حضور مسافران کمتر، خدمات گردشگری با نرخ ارزان‌تری ارائه می‌شوند.

بهترین مدت اقامت در سفر به تفلیس چقدر است؟

پایتخت گرجستان تاریخ پر فراز و نشیبی دارد که شهر را مملو از دیدنی‌های جذاب تاریخی کرده است. علاوه بر آن، گشت و گذار در کافه‌ها و خیابان‌ها زیبای شهر نیز از ضروریات سفر به تفلیس است. از این رو بهتر است حداقل سه روز اقامت در تفلیس را برای سفر خود در نظر بگیرید. اگر ترجیح می‌دهید فراغ بال بیشتری در زمان‌بندی‌ها و گشت‌ها داشته باشید، ۴ روز نیز زمان مناسبی برای اقامت در تفلیس است.

جستجوی پیشرفته

از
تا