مرتب سازی
تور تور ترکیه

تور ترکیه

ارزان‌ترین تورهای ترکیه از معتبرترین آژانس‌های مسافرتی را مشاهده و انتخاب کنید. (۳۵ تور)

مرتب سازی

ترکیه یکی از محبوب‌ترین مقاصد سفر خارجی برای ما ایرانی‌ها محسوب می‌شود. جاذبه‌ها و تفریحات متنوع، فاصله کم، نزدیکی فرهنگ و قیمت مناسب از مهم‌ترین عوامل محبوبیت تورهای ترکیه است.

محبوب‌ترین مقصد این کشور، استانبول است که همواره گردشگران بسیاری از اروپا، روسیه و ایران راهی این شهر می‌شوند؛ اما زیبایی‌های این کشور به استانبول محدود نمی‌شود. شما می‌توانید با سفر به آنتالیا یک سفر آرامش بخش را در هتلهای UAll تجربه کنید. می‌توانید در غرب ترکیه و در شهرهایی چون ازمیر، بدروم، دیدیم و چشمه از سواحل زیبای مدیترانه لذت ببرید یا به ترابزون بروید و در ساحل دریای سیاه از سفر لذت ببرید. می‌توانید به کاپادوکیه بروید و بالون‌سواری کنید یا زمینی به وان بروید و با قیمت مناسب از برندهای مطرح اروپایی و ترک خرید کنید.

سردرگم شدید؟ نگران نباشید! کجارو به شما کمک می‌کند تا ارزان‌ترین تور ترکیه را از بین ده‌ها آژانس معتبر برگزارکننده انتخاب کنید. با راه افتادن قطار از ایران به مقاصد ترکیه نیز می‌توانید تور ترکیه زمینی را امتحان کنید تا هزینه‌های سفر را کاهش دهید. تور ترکیه به دلیل محبوبیت بالا در بین مسافران ایرانی از فرودگاه‌های مختلف کشور از جمله مشهد، اصفهان، شیراز و... نیز به طور مستقیم اجرا می‌شود و همین موضوع سفر به این کشور را راحت‌تر کرده است.

بهترین زمان سفر به ترکیه بهار و اوایل پاییز است که آب و هوای کوهستانی این منطقه مطبوع و دلپذیر است. همچنین، ساعت محلی این کشور فقط یک ساعت و نیم از ایران عقب‌تر است و مشکلاتی مثل جت لگ برایتان پیش نخواهد آمد.

جستجوی پیشرفته

از
تا
not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد