مرتب سازی
تور تور تایلند

تور تایلند

ارزان‌ترین تورهای تایلند از معتبرترین آژانس‌های مسافرتی را مشاهده و انتخاب کنید.

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

مرتب سازی

تایلند کشوری است که رضایت مسافران مختلف با هر سلیقهای را جلب میکند. این کشور جنوب شرق آسیا از ویژگیهای جذابی مانند سواحل زیبا، طبیعتی بکر، جاهای دیدنی فراوان و آب و هوایی استوایی برخوردار است. از نظر آب و هوایی، تایلند سه فصل اصلی دارد: فصل داغ و خشک، فصل خنک و فصل بارانهای استوایی. فصل خنک بهترین زمان سفر به این مقصد زیبا است. با وجود اینکه آب و هوا و فصول مناطق مختلف آن یکسان نیست، ولی به طور کلی میتوان ماههای آبان تا فروردین را برای سفر به این کشور توصیه کرد.

در تایلند شهرهای جذاب زیادی برای بازدید وجود دارد. معروفترین این شهرها بانکوک، پاتایا، پوکت و کرابی است. بانکوک، پایتخت تایلند و یکی از پربازدیدترین مقاصد گردشگری در جهان است و جاذبههایی چون کاخ بزرگ بانکوک، آکواریوم بانکوک و  معبد وات آرون در این شهر قرار دارند.

پاتایا نیز با سواحل متعدد و زیبا، هتلهای لوکس و ورزشهای آبی، یکی از مقاصد مناسب برای استراحت و لذت بردن از طبیعت است.

پوکت جزیرهای در جنوب غربی تایلند است و مانند اکثر جزیرهها به واسطهی سواحلش بهعنوان مقصدی جذاب محسوب میشود. البته در پوکت این امکان را دارید تا علاوه بر ساحل، از تورهای جنگلنوردی نیز لذت ببرید.

استان کرابی با جنگلهای انبوه و طبیعت وحشی و جزیره سامویی با داشتن بهترین ساحلها برای غواصی از دیگر مقاصدی محسوب میشوند که در سفر به تایلند میتوان در نظر گرفت. آنچه در سفر به تایلند نباید فراموش کنید، امتحان کردن غذاهای محلی است. غذاهای تایلندی به واسطه طعم و تنوع بالا در دنیا شهرت دارند. پس حتما در شهری که برای سفر انتخاب میکنید، سری به رستورانهای محلی بزنید یا خرید غذا از دکههای غذاهای خیابانی را تجربه کنید.

تایلند از مقاصد محبوب ایرانیها است و تورهای فراوانی به این مقصد وجود دارد. پس اگر نیاز دارید مدتی استراحت کنید و از طبیعت بکر و آفتاب درخشان لذت ببرید، یا دلتان برای کمی هیجان و ورزشهای آبی تنگ شده است، از فهرست تور تایلند در کجارو، مناسبترین تور را انتخاب کنید، با یکی از صدها آژانس مسافرتی تماس بگیرید و تعطیلات فوقالعادهای را سپری کنید

 

پرسش‌های متداول

انتخاب تور تایلند از کجارو چه مزیتی برای من دارد؟

کجارو فهرستی از بهترین تورهای آژانس‌های مسافرتی معتبر را به شما معرفی می‌کند و امکان مقایسه قیمت و امکانات و خدمات آن‌ها را برای شما فراهم می‌کند تا با کمک کجارو بتوانید بهترین تور را خریداری کنید.

چگونه بهترین تور تایلند را انتخاب کنم؟

روی لینک بالا کلیک کنید تا فهرستی از بهترین تورهای تایلند را ببینید. هر ردیف معرف یک پکیج تور تایلند است که در بازه زمانی اعلام شده یک یا چند تاریخ اجرا دارد و قیمت آن نسبت به هتل انتخابی شما متغیر است. با مقایسه قیمت‌ها و خدمات مختلف، می‌توانید بهترین تور تایلند را انتخاب و خریداری کنید.

بهترین زمان سفر به تایلند چه موقع است؟

با این که آب و هوای تایلند به شدت متغیر است، اما می‌توان گفت که هیچ زمان بدی برای سفر به این کشور زیبا وجود ندارد. از لحاظ آب و هوا فصل‌های پاییز تا اوایل بهار که زمان بارش‌های موسمی نیست، بهترین زمان برای سفر به تایلند است. جشن سال نوی تایلند هم در فروردین‌ماه برگزار می‌‌شود.

جستجوی پیشرفته

از
تا