مرتب سازی
تور تور اروپا تور بلغارستان

تور بلغارستان

ارزان‌ترین تورهای بلغارستان از معتبرترین آژانس‌های مسافرتی را مشاهده و انتخاب کنید.

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

مرتب سازی

بلغارستان نام آشنایی برای گردشگران ایرانی است. صوفیه و وارنا از جمله مقصدهای گردشگری پرطرفدار این سال‌های ایرانیانی هستند که می‌خواهند ساحل دریای سیاه، دماغه‌ی کالیاکرا و کوه‌های ریلا و پیرین را از نزدیک ببینند و زندگی شبانه و پرهیاهوی کلانشهر صوفیه و راه‌رفتن در خیابان‌های باستانی شهر پلودیوو، یکی از قدیمی‌ترین شهرهای جهان، را تجربه کنند.

بلغارستان که با کشورهای مقدونیه، یونان، صربستان، رومانی و ترکیه مرز مشترک دارد، با رشدی سریع‌تر از سایر کشورهای اروپایی در جذب گردشگر و نیز، برخورداری از سواحلی دیدنی، کلیساهایی دوست‌داشتنی، امکاناتی عالی برای ورزش‌های زمستانی و پیاده‌روی در طبیعت، شگفتی‌های زیادی برای غافلگیر کردن گردشگران در چنته دارد.

کلیسای قرن چهاردهمی بویانا، کلیسای هاگیا صوفیا، گورستان باستانی وارنا، حمام‌های مرکزی آب معدنی صوفیه، پارک ماجراجویی کوکولندیا، بازار ساموودسکا چارشیا و شهر قدیمی پلوودیو از جمله جاهای دیدنی بلغارستان هستند. بلغارستان، بهار و پاییزی معتدل دارد و برای تماشای این جاذبه‌ها، بهتر است آوریل تا ژوئیه (۱۲ فروردین تا ۹ مرداد) و اوت تا اکتبر (۱۰ مرداد تا ۹ آبان) را برای سفر به بلغارستان انتخاب کنید. آب و هوای بلغارستان در این زمان، گرم‌تر و دلپذیرتر از سایر فصل‌ها است.

در صورت تمایل به سفر به بلغارستان، می‌توانید تورهای ارزان و لحظه آخری صوفیه و بهترین تور وارنا را در سایت کجارو پیدا کنید. پس از مشاهده‌ی امکانات هر کدام از پکیج‌ها که شامل پرواز مستقیم، اقامت در هتلی راحت، اخذ ویزا، بیمه‌ی مسافرتی، راهنمای فارسی‌زبان به‌همراه گشت شهری و ترانسفر فرودگاهی هستند و توسط آژانس‌های معتبر ارائه شده‌اند، قیمت‌ها را با سایر آفرهای موجود مقایسه و ارزان‌ترین تور را انتخاب کنید و از سفری خاطره‌انگیز به این کشور سرسبز و تاریخی لذت ببرید.

جستجوی پیشرفته

از
تا