مرتب سازی
تور تور بلاروس

تور بلاروس

ارزان‌ترین تورهای بلاروس از معتبرترین آژانس‌های مسافرتی را مشاهده و انتخاب کنید.

مقصد‌های مرتبط
not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

مرتب سازی

اروپا زمانی پوشیده از جنگل‌های کهن و باستانی بود؛ اما امروز تنها یک نقطه در این قاره باقی مانده است که یادگارهای آن دوران را هنوز زنده نگه داشته است؛ جنگل بیالوزا، منطقه‌ای بکر، کهن و ثبت‌شده در فهرست میراث جهانی یونسکو که در نقطه‌ای بین لهستان و بلاروس جای گرفته است. بلاروس محل تقاطع دنیای شرق و غرب است. این کشور اروپایی که زمانی طولانی هیچ کنجکاوی را در گردشگران برنمی‌انگیخت، اکنون به‌عنوان یکی از مقاصد پرطرفدار گردشگری در اروپای شرقی، به‌ویژه، در میان ایرانیان شناخته می‌شود.

مقصد اصلی گردشگران بلاروس، شهر مینسک، پایتخت بلاروس است که سبک معماری دوران استالین را همچنان می‌توان در آن به‌وفور مشاهده کرد. کسانی که به آنجا سفر می‌کنند، با شهری با پیشینه‌ی تاریخی غنی، نشانه‌های فرهنگی فراوان و مملو از مردمی خونگرم و بخشنده روبه‌رو می‌شوند. از دیدنی‌های بلاروس می‌توان به قلعه‌ی میر، قلعه‌ی برست، کلیسای سنت سیمون و هلنا، پارک گورگی، کاخ گومل، برج کامیانتس و باغ گیاه‌شناسی اشاره کرد. برای سفر به بلاروس بهتر است فصل تابستان و ماه‌های ژوئن تا اوت (۱۱ خرداد تا ۹ شهریور) را انتخاب کنید. در این فصل، روزها طولانی، دمای هوای معتدل و شب‌ها خنک و مناسب گردش و تفریح است.

برای بازدید از قلعه‌های باستانی، جنگل‌های متراکم، پارک‌های ملی و سایر جاهای دیدنی بلاروس و پایتخت آن می‌توانید با استفاده از کجارو، قیمت تور بلاروس را در میان آژانس‌های مختلف بررسی و بهترین و ارزان‌ترین پکیج را انتخاب کنید و از خدمات متنوع آن‌ها شامل پرواز راحت، هتل لوکس، اخذ ویزا، بیمه‌ی مسافرتی، راهنمای فارسی‌زبان به‌همراه گشت شهری و ترانسفر فرودگاهی بهره‌مند شوید.

جستجوی پیشرفته

از
تا