مرتب سازی

تور باکو

ارزان‌ترین تورهای باکو از معتبرترین آژانس‌های مسافرتی را مشاهده و انتخاب کنید. (۳۵ تور)

مرتب سازی

باکو، پایتخت جمهوری آذربایجان، ملقب به عروس قفقاز است که تلفیقی از تاریخ، فرهنگ و مدرنیته را در محیطی جذاب پیشکش گردشگران میکند. بخش قدیمی شهر از یک هسته‌ی قرون وسطایی و سنگربندی‌شده تشکیل شده و باکوی مدرن نیز میزبان آسمانخراش‌هایی چون برج‌های آتش و مرکز فرهنگی حیدر علی‌اف است.

از آنجا که شهر باکو به ایران نزدیک است و با توجه به هزینه‌های ارزان، رفت‌وآمد راحت و جاذبه‌های توریستی طبیعی و باستانی، در سال‌های اخیر این شهر طرفداران زیادی بین ایرانی‌ها پیدا کرده است. بهترین زمان سفر به باکو بر اساس آب و هوا، فصل بهار و پاییز یعنی دوم آوریل تا هفدهم ژوئن (۱۳ فروردین تا ۲۷ خرداد) و سوم سپتامبر تا هجدهم نوامبر (۱۲ شهریور تا ۲۷ آبان) است.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که به‌دنبال تور ارزان باکو می‌گردید و ترجیح می‌دهید با ارزان‌ترین قیمت و بهترین کیفیت، سفری خوش را برای خود و خانواده و دوستانتان رقم بزنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم از کجارو کمک بگیرید که تورهای مختلف آژانس‌های همکار را در اختیارتان قرار داده است. به این ترتیب با مقایسه‌ی قیمت تور باکو می‌توانید بهترین تور زمینی یا هوایی باکو را انتخاب کنید.

از باکو دیدن کنید و با حدود ۲۰۰ سال حاکمیت روس‌ها بر آذربایجان و ماجرای تحول باکوی امروزی بیشتر آشنا شوید. به‌علاوه، فراموش نکنید که برای تماشای آسمان باکو، سوار بر قطارهای کابلی شوید و به ارتفاعات این شهر بروید، در امتداد تفرجگاه دریایی در حاشیه‌ی دریای کاسپین قدم بزنید و به تماشای برج‌های شعله در شب بپردازید. از دیگر جاهای دیدنی باکو که می‌توانید در طول سفرتان از آنها دیدن کنید نیز می‌توان به پارک ملی آبشرون، ایچری شهر، کاخ شروان شاهان، قلعه دختر و موزه تاریخ جمهوری آذربایجان اشاره کرد.

جستجوی پیشرفته

از
تا
not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد