مرتب سازی
تور تور گرجستان تور باتومی

تور باتومی

ارزان‌ترین تورهای باتومی از معتبرترین آژانس‌های مسافرتی را مشاهده و انتخاب کنید. (۳۵ تور)

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

مرتب سازی

باتومی، دومین شهر مهم گرجستان، با پس‌زمینه‌ای از تپه‌های مه‌آلود و قله‌های بلند برفی شهری جذاب است که مدت زیادی نیست مورد توجه گردشگران خارجی و همچنین ایرانی‌ها قرار دارد.

باتومی آب و هوای نیمه گرمسیری دارد که تحت تاثیر دریای سیاه است. بیشتر روزهای سال در این شهر باران می‌بارد. از ابتدای اردیبهشت تا اوایل تیر در سفر به این شهر شاهد آب و هوای گرم و آفتابی خواهید بود.

برای بازدید از جاهای دیدنی باتومی پیشنهاد می‌کنیم برای برنامه‌ریزی بهتر، به سراغ تور باتومی بروید. در گشت‌های این تورها معمولا می‌توانید سری به موزه معروف استالین، بلوار باتومی، باغ گیاه شناسی باتومی، دلفیناریوم، پل و آبشار ماخونتسی بزنید. اگر عاشق خرید هستید، می‌توانید به مرکز خرید کاپارول سنتر، هوپا بازار، باتومی پلازا و باتومی مال سر بزنید.

غذاهای گرجستان با تنوع و طعم لذیذی که دارند، یکی از دلایل مهم برای سفر گردشگران به باتومی محسوب می‌شود. در رستوران‌های این شهر حتما خینکالی، خاچاپوری و سوپ دامپلینگ را امتحان کنید.

پیشنهاد می‌کنیم برای سفر به باتومی در هر بازه زمانی که مد نظر دارید، از موتور جستجوی تور کجارو کمک بگیرید. شما می‌توانید به کمک فیلتر قیمت تور باتومی، تور مناسب خود را با توجه به بودجه‌تان انتخاب و سفرتان را به بهترین شکل برنامه‌ریزی کنید.

جستجوی پیشرفته

از
تا