مرتب سازی
تور تور اروپا تور ایتالیا

تور ایتالیا

ارزان‌ترین تورهای ایتالیا از معتبرترین آژانس‌های مسافرتی را مشاهده و انتخاب کنید.

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

مرتب سازی

کشور ایتالیا در اروپای جنوبی، از آن دسته مقاصدی است که بعید است در لیست آرزوهای شما نباشد. این کشور با پشت سر گذاشتن تاریخی پر فراز‌و‌نشیب، هم‌اکنون یکی از قطب‌های قوی گردشگری جهان به شمار می‌آید. نام‌بردن جاذبه‌های ایتالیا، بسیار مشکل است؛ ویرانه‌های تاریخی، مناظر زیبا، آثار هنری با شکوه، غذاهای محلی لذیذ و مردمی خونگرم و مهربان، تنها چند مثال از چیزهایی هستند که شما در سفرتان به این کشور جادویی کشف خواهید کرد.

به‌صورت کلی، اقلیم کشور ایتالیا در شمال، مدیترانه‌ای یا قاره‌ای است؛ منطقه‌ای که گرمای تابستان و سرمای زمستان شدیدتری را تجربه می‌کند. زمستان در کوهستان آلپ ایتالیا می‌تواند بسیار سرد و برفی باشد. از طرف دیگر، بقیه کشور، به‌خصوص خط ساحلی، از آب‌و‌هوای معتدل برخوردار است، هرچند در چند هفته از تابستان (در زمان وزیدن بادهای سیروکو)، گرما ممکن است آزاردهنده شود. بهترین زمان سفر به ایتالیا، فصل بهار یا پاییز است. البته برای رفتن به جنوب کشور، می‌توانید زمستان را هم انتخاب کنید، زیرا آب‌و‌هوا بسیار معتدل است.

رم، پایتخت افسانه‌ای ‌ایتالیا، فرصت غور در تاریخ را از طریق بناهای تاریخی رومی و تمدن اتروسکیان، معماری قرون‌وسطایی و رنسانس، برای شما فراهم می‌آورد؛ اما جالب است بدانید که این شهر با جنبه‌های مدرن و پویا، از فضایی مدرن هم برخوردار است. شهر فلورانس نیز قطعا شما را اغوا خواهد کرد. در فصل تابستان، این شهر پر از گردشگرانی است که به بازدید از پل پونته‌وکیو بر فراز رودخانه آرنو، گالری اوفیتزی و کلیسای جامع سانتا ماریا دل فیوره می‌آیند. بهتر است در فصل خلوت گردشگری به بازدید از فلورانس بروید و در خارج از شهر، به گردش در چشم‌اندازهای زیبای توسکانی بپردازید.

ونیز، به تنهایی تبدیل به یکی از نمادهای ایتالیا شده است. جذابیت این شهر با کانال‌های مشهور، خیابان‌های باریک بدون ماشین و کاخ‌هایی زیبا، حتما به گوشتان رسیده است. از جمله جاذبه‌های دیدنی ونیز می‌توان به میدان سنت‌مارکو، کاخ داگ، کلیسای سنت ماریا دلا سلوته و پل افسوس اشاره کرد. قدم‌زدن در هزارتوی خیابان‌های باریک و سوارشدن بر گاندولا را به هیچ‌وجه از دست ندهید. دیگر دیدنی‌های ارزشمند ایتالیا، نپال در کرانه خلیج و در نزدیکی کوه وزوو و پمپئی، میلان با خانه اپرا و فروشگاه‌های مد و زندگی شبانه پرهیاهو و آسیسی با دژهایش هستند. جزایر ایتالیایی سیسیل و ساردینیا را نیز فراموش نکنید.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که به‌دنبال تور ارزان ایتالیا می‌گردید و می‌خواهید با ارزان‌ترین قیمت و بهترین کیفیت، سفری خوش را برای خود و خانواده و دوستانتان رقم بزنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم از کجارو کمک بگیرید که تورهای مختلف آژانس‌های همکار را در اختیارتان قرار داده است. به این ترتیب با مقایسه‌ی قیمت تور ایتالیا می‌توانید بهترین تور ایتالیا را انتخاب کنید.

جستجوی پیشرفته

از
تا