مرتب سازی
تور تور اوکراین

تور اوکراین

ارزان‌ترین تورهای اوکراین از معتبرترین آژانس‌های مسافرتی را مشاهده و انتخاب کنید.

مقصد‌های مرتبط
not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

مرتب سازی

استانبول یکی از مهم‌ترین و محبوب‌ترین مقاصد گردشگری دنیا است که در ایران نیز یکی از پرطرفدارترین مقاصد خارجی برای سفر به شمار می‌رود. این شهر مرکز فرهنگی و اقتصادی کشور ترکیه است که با مساجد باشکوه و زیبا، هتل‌های متنوع و جاذبه‌های متعدد تاریخی و دیدنی، پذیرای گردشگران است.

بهار و پاییز یعنی از آوریل تا مه و از سپتامبر تا اواسط نوامبر، بهترین زمان سفر به استانبول است، زمانی که دمای هوا مطبوع و آسمان صاف است.

تنگه معروف بسفر این شهر را به دو قسمت اروپایی و آسیایی تقسیم کرده است. اغلب محله‌های مشهور و بافت تاریخی و جاذبه های استانبول در بخش اروپایی آن قرار گرفته‌اند؛ محله‌هایی چون بشیکتاش، آکسارای، ببک، سلطان احمد، بی اوغلو و... که از توریستی‌ترین محله‌های این شهر متنوع و رنگارنگ هستند.

در کجارو این امکان فراهم شده تا شما بتوانید تور استانبول را با بهترین برنامه پروازی و هتل‌های متنوع و معتبر در مناطق تکسیم و آکسارای و... با ترانسفر رفت و برگشت به فرودگاه جدید استانبول مقایسه کنید. ما به شما باکیفیت‌ترین تور های استانبول را از بین ده‌ها آژانس‌های مسافرتی معتبر برای تجربه سفری بی‌نظیر و بازدید از آثار تاریخی مشهور استانبول، خرید از بهترین مراکز خرید این شهر و تجربه سفری خاطره‌انگیز ارائه می‌دهیم.

پرسش‌های متداول

s,hg 1

shg 2

s,hg 3

asdasa 3

asdasda3

sdfsdfsd3

جستجوی پیشرفته

از
تا