مرتب سازی
تور تور اروپا تور اوکراین

تور اوکراین

ارزان‌ترین تورهای اوکراین از معتبرترین آژانس‌های مسافرتی را مشاهده و انتخاب کنید. (۳۵ تور)

مقصد‌های مرتبط
مرتب سازی

اوکراین کشوری در اروپای شرقی است که به خاطر کلیساهای ارتدکس، خط ساحلی دریای سیاه و کوه‌های جنگلی از مقاصد گردشگری معروف در دنیا به شمار می‌آید. در واقع به‌دلیل قرارگیری این کشور در کنار دریای سیاه و دریای آزوف، خط ساحلی آن به حدود سه هزار کیلومتر می‌رسد که می‌تواند یکی از دلایل اصلی سفر گردشگران به این کشور باشد.

سفر به اوکراین در تمام طول سال امکان‌پذیر است، با این حال بهترین زمان برای سفر به این کشور، فصل بهار و پاییز است. با اینکه زمستان، فصل بسیار سردی در اوکراین به حساب می‌آید، اما گنبدها و مناره‌های شهر کیف زیر لایه‌های برف، منظرهای بسیار دیدنی دارند.

از کلیساهای سبز و صورتی گرفته تا قلعه‌های قدیمی، از آثار شوروی سابق گرفته تا تاریخ اروپایی را می‌توان در اوکراین مشاهده کرد. عجایب هفت‌گانه اوکراین از اصلی‌ترین جاذبه‌های گردشگری این کشور به شمار می‌روند که شامل پارک سوفیفسکی، صومعه پچرسک لاورا کیف، شهر کامیانتس پودیلسکیی، جزیره خورتیتسیا، شهر باستانی خرسونسوس، کلیسای جامع سنت سوفیا و قلعه خوتین می‌شوند.

اگر قصد سفر به کشور اروپایی اوکراین را دارید و قیمت تور اوکراین برایتان اهمیت دارد، می‌توانید روی کجارو حساب کنید؛ چراکه ما با کمک آژانس‌های همکارمان، متنوع‌ترین تورهای اوکراین را پیشکش شما کرده‌ایم تا با فراغ بال به بررسی قیمت‌ها و زمان تورها بپردازید و با انتخاب ارزان‌ترین تور اوکراین، تجربه‌ی سفری راحت و به‌یادماندنی را برای خودتان رقم بزنید.

جستجوی پیشرفته

از
تا
not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد