مرتب سازی
تور تور ترکیه تور آنتالیا

تور آنتالیا

ارزان‌ترین تورهای آنتالیا از معتبرترین آژانس‌های مسافرتی را مشاهده و انتخاب کنید.

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

مرتب سازی
آنتالیا و سواحل رویایی‌اش هر سال میزبان گردشگران بسیاری از سراسر جهان است. گردشگران به دنبال سواحل زیبای مدیترانه‌ای و آفتاب گرم آن راهی این شهر ساحلی در جنوب ترکیه می‌شوند. هتل‌های مجهز و زیبای آنتالیا که بسیاری از آن‌ها تمامی امکانات یک سفر رویایی را در اختیار شما قرار می‌دهند در آنتالیا فراوان هستند. به همین دلیل بسیاری از مسافران ممکن است تمام سفر خود را در هتل‌های ساحلی آنتالیا بگذرانند. هر چند شلوغ‌ترین فصل آنتالیا تابستان است؛ ولی در فصل‌های دیگر سال هم می‌توان گردشگران فراوانی را در آنتالیا پیدا کرد. یکی از بهترین روش‌ها برای سفر به آنتالیا از طریق تورهای مسافرتی است که آژانس‌های متعددی این تورها را برگذار می‌کنند. در کجارو شما می‌توانید لیست کاملی از تورهای مختلف آنتالیا را مشاهده و آن‌ها را با هم مقایسه کنید. قیمت تور آنتالیا به هتل و نوع سفر بستگی زیادی دارد. هتل‌های (UALL) معمولا گران‌تر هستند و همچنین، سفر هوایی از زمینی هزینه بیشتری خواهد داشت. یافتن ارزان‌ترین تور آنتالیا در کجارو به‌آسانی امکان‌پذیر است. کافی است تا لیست تورها را بر اساس نوع حمل و نقل یا هواپیمایی فیلتر کنید و بعد ارزان‌ترین تور مورد نظر خود را انتخاب کنید. اگر به دنبال تور ارزان آنتالیا هستید، کافی است تا در این صفحه نتایج جستجو را بر اساس کمترین قیمت تنظیم کنید تا ارزان‌ترین تورهای آنتالیا در بالای لیست به‌راحتی دیده شوند.

پرسش‌های متداول

انتخاب تور آنتالیا از کجارو چه مزیتی برای من دارد؟

کجارو فهرستی از بهترین تورهای آژانس‌های مسافرتی معتبر را به شما معرفی می‌کند و امکان مقایسه قیمت و امکانات و خدمات آن‌ها را برای شما فراهم می‌کند تا با کمک کجارو بتوانید بهترین تور را به صورت مستقیم، از آژانس برگزارکننده خریداری کنید.

چگونه بهترین تور آنتالیا را انتخاب کنم؟

روی لینک بالا کلیک کنید تا فهرستی از بهترین تورهای آنتالیا را ببینید. هر ردیف معرف یک پکیج تور آنتالیا است که در بازه زمانی اعلام شده یک یا چند تاریخ اجرا دارد و قیمت آن نیز نسبت به هتل انتخابی شما متغیر است. با مقایسه قیمت‌ها و خدمات مختلف، می‌توانید بهترین تور آنتالیا را انتخاب و خریداری کنید.

بهترین زمان سفر به آنتالیا چه موقع است؟

آنتالیا یکی از مقاصد ساحلی ترکیه است که آب و هوای مدیترانه‌ای با تابستان‌های گرم و خشک و زمستان‌های ملایم و بارانی دارد. بهترین زمان سفر به آنتالیا ماه آوریل است، البته ماه‌های آوریل تا دسامبر فصل شلوغ گردشگری در این شهر است که بهترین دمای هوا را دارد اما طی بازدید از جاذبه‌ها و گردش در ساحل‌ها با تراکم جمعیت مواجه خواهید شد. با توجه به کاهش دما در نیمه دوم سال و عدم امکان استفاده از تفریحات آبی، تقاضای سفر در این فصول کاهش می‌یابد و به تبع آن، نرخ خدمات گردشگری نیز افت می‌کند.

بهترین مدت اقامت در  سفر به آنتالیا چقدر است؟

از معدود جاذبه‌های تاریخی آنتالیا که بگذریم، هدف اصلی گردشگران از سفر به این شهر ساحلی، چند روزی تفریح و استراحت، فارغ از دغدغه‌های روزمره است و میزان فعالیت‌ها و تفریحات در دسترس شما نیز کاملا به مجتمعی که در آن اقامت می‌کنید بستگی دارد. آنتالیا همچنین مقصدی ایده‌ال برای دوستداران خرید است. از این رو پکیج‌های مسافرتی که به مسافران ارائه می‌شوند، اغلب یک هفته‌ای یا ۱۰ روزه در نظر گرفته شده‌اند. چنانچه قصد اقامت کمتر از این را دارید، می‌توانید گزینه‌های موجود را با کمک آژانس مسافرتی خود بررسی کنید.

جستجوی پیشرفته

از
تا