مرتب سازی
تور تور ایران تور اصفهان

تور اصفهان

ارزان‌ترین تورهای اصفهان از معتبرترین آژانس‌های مسافرتی را مشاهده و انتخاب کنید. (۳۵ تور)

مرتب سازی

شهر تاریخی اصفهان در مرکز ایران قرار دارد و یکی از پرگردشگرترین شهرهای ایران محسوب می‌شود. اصفهان در سال ۲۰۰۶ به‌عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام و در سال ۱۳۸۸ به‌عنوان پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی و همین‌طور به‌عنوان پایتخت صنعتی ایران بعد از تهران انتخاب شده است.

شهر اصفهان در طول تاریخ چند نوبت پایتخت سلسله‌های مختلف بوده و از اینرو، دارای آثار و بناهای متعددی است؛ البته اغلب این بناها در دوره صفویان ساخته شده‌اند. از جمله این آثار ارزشمند می‌توان به میدان نقش جهان، منارجنبان، سی و سه پل، پل خواجو، کاخ چهل ستون، عمارت عالی قاپو و... اشاره کرد. نکته قابل توجه اینکه برخی از این بناها در فهرست میراث جهانی یونسکو نیز به ثبت رسیده‌اند. همچنین، اصفهان در فهرست جهانی شهرهای خلاق جهانی در زمینه صنایع دستی قرار گرفته است.

علاوه بر اماکن تاریخی سیتی سنتر اصفهان، پارک جنگلی صفه، پارک آبی آبسار، بام شهر اصفهان، تونل آکواریوم، سی و سه پل، بازار قیصریه اصفهان، بازار شاهی، بازار کلاهدوزها و پل خواجو از سایر مکان‌های تفریحی رفاهی شهر اصفهان محسوب می‌شوند که باعث ترغیب گردشگران داخلی و خارجی برای سفر به این شهر در تمام طول سال می‌شوند.

اصفهان همیشه پذیرای گردشگران از سراسر شهرهای جهان بوده است و سفر به این شهر در هر زمانی جذاب است؛ پس اگر قصد سفر به این شهر را دارید جالب است بدانید که کجارو علاوه بر معرفی جاهای دیدنی، هتل‌ها و رستوران‌ها، امکان جستجو برای انتخاب بهترین و ارزان‌ترین تور اصفهان را برای گردشگران فراهم کرده است. جستجوی آسان و تنوع قیمت تور اصفهان از فهرست تورهای ده‌ها آژانس مسافرتی معتبر، به شما این امکان را می‌دهد تا ارزان ترین تور اصفهان را به‌راحتی انتخاب کنید.

جستجوی پیشرفته

از
تا
not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد