مرتب سازی
تور تور ایران تور اصفهان

تور اصفهان

ارزان‌ترین تورهای اصفهان از معتبرترین آژانس‌های مسافرتی را مشاهده و انتخاب کنید. (۳۵ تور)

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

مرتب سازی
شهر تاریخی اصفهان در یک از استان‌های مرکزی ایران، استان اصفهان قرار دارد و یکی از پرگردشگرترین شهرهای ایران محسوب می‌شود. اصفهان در سال ۲۰۰۶ به‌عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام و در سال ۱۳۸۸ به‌عنوان پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی و همین‌طور به‌عنوان پایتخت صنعتی ایران بعد از تهران انتخاب شده است. شهر اصفهان در طول تاریخ چند نوبت پایتخت سلسله‌های مختلف بوده و از اینرو، دارای آثار و بناهای متعددی است؛ البته اغلب این بناها در دوره صفویان ساخته شده‌اند. از جمله این آثار ارزشمند می‌توان به میدان نقش جهان، منارجنبان، سی و سه پل، پل خواجو، کاخ چهل ستون، عمارت عالی قاپو و... اشاره کرد. نکته قابل توجه اینکه برخی از این بناها در فهرست میراث جهانی یونسکو نیز به ثبت رسیده‌اند. همچنین، اصفهان در فهرست جهانی شهرهای خلاق جهانی در زمینه صنایع دستی قرار گرفته است. علاوه بر اماکن تاریخی سیتی سنتر اصفهان، پارک جنگلی صفه، پارک آبی آبسار، بام شهر اصفهان، تونل آکواریوم، سی و سه پل، بازار قیصریه اصفهان، بازار شاهی، بازار کلاهدوزها و پل خواجو از سایر مکان‌های تفریحی رفاهی شهر اصفهان محسوب می‌شوند که باعث ترغیب گردشگران داخلی و خارجی برای سفر به این شهر در تمام طول سال می‌شوند. اصفهان همیشه پذیرای گردشگران از سراسر شهرهای جهان بوده است و سفر به این شهر در هر زمانی جذاب است؛ پس اگر قصد سفر به این شهر را دارید جالب است بدانید که کجارو علاوه بر معرفی جاهای دیدنی، هتل‌ها و رستوران‌ها، امکان جستجو برای انتخاب بهترین و ارزان‌ترین تور اصفهان را برای گردشگران فراهم کرده است. جستجوی آسان و تنوع قیمت تور اصفهان از فهرست تورهای ده‌ها آژانس مسافرتی معتبر، به شما این امکان را می‌دهد تا ارزان ترین تور اصفهان را به‌راحتی انتخاب کنید.

پرسش‌های متداول

انتخاب تور اصفهان از کجارو چه مزیتی برای من دارد؟

کجارو فهرستی از بهترین تورهای آژانس‌های مسافرتی معتبر را به شما معرفی می‌کند و امکان مقایسه قیمت و امکانات و خدمات آن‌ها را برای شما فراهم می‌کند تا با کمک کجارو بتوانید بهترین تور را به صورت مستقیم، از آژانس برگزارکننده خریداری کنید.

چگونه بهترین تور اصفهان را انتخاب کنم؟

روی لینک بالا کلیک کنید تا فهرستی از بهترین تورهای اصفهان را ببینید. هر ردیف معرف یک پکیج تور اصفهان است که در بازه زمانی اعلام شده یک یا چند تاریخ اجرا دارد و قیمت آن نیز نسبت به هتل انتخابی شما متغیر است. با مقایسه قیمت‌ها و خدمات مختلف، می‌توانید بهترین تور اصفهان را انتخاب و خریداری کنید

بهترین زمان سفر به اصفهان چه موقع است؟

اقلیم شهر اصفهان در شمال و شرق از منطقه کویری تأثیر گرفته که تابستان‌هایی گرم و خشک را می‌سازد و در زمستان تا حداکثر ۱۸-درجه افت می‌کند. لذا فصل بهار و خصوصا اردیبهشت ماه را بهشت اصفهان می‌نامند که لذت‌بخش ترین دمای هوا را تجربه خواهید کرد. در فصل تابستان که گرمای هوا آزار دهنده است، کمترین حجم گردشگر را دارد و این امر موجب کاهش نرخ خدمات گردشگری می‌شود و می‌توانید سفر نسبتا ارزانی به اصفهان داشته باشید. نیمه دوم فصل پاییز و اوایل زمستان نیز از همین قاعده پیروی می‌کنند.

بهترین مدت اقامت در سفر به اصفهان چقدر است؟

اقلیم اصفهان را نصف جهان می‌نامند! پس بهتر است برای بازدید از آن زمان کافی را اختصاص دهید. با توجه به تنوع دیدنی‌های تاریخی در اصفهان، بهتر است حداقل دو شب و سه روز اقامت را در نظر بگیرید. البته به‌خاطر داشته باشید که در این زمان، فرصت می‌کنید تا فقط مهم‌ترین دیدنی‌های اصفهان را ببینید. اگر از علاقه‌مندان به تاریخ و معماری هستید و یا قصد بازدید از گوشه و کنارهایی را دارید که هر گردشگری به سراغ آن‌ها نمی‌رود، بهتر است حداقل چهار یا پنج روز را برای سفر خود در نظر بگیرید.
جستجوی پیشرفته

از
تا