مرتب سازی
تور تور اروپا

تور اروپا

ارزان‌ترین تورهای اروپا از معتبرترین آژانس‌های مسافرتی را مشاهده و انتخاب کنید.

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

مرتب سازی

اروپا، موسوم به قاره سبز، یکی از پنج قاره کره زمین محسوب می‌شود و دومین قاره‌ی کوچک جهان است که باوجود وسعت نسبتاً کم، پس از آسیا عنوان دومین قاره‌ی جهان ازنظر تراکم جمعیت را در اختیار دارد. از نظر جغرافیایی قاره‌ی سبز، بین آب‌های خزر، دریای سیاه، مدیترانه، اقیانوس اطلس و دریای آدریاتیک قرار گرفته و از اینرو، از آب‌وهوایی معتدل و زمین‌هایی سرسبز برخوردار است. برخی از شهرهای مهم و تاریخی جهان مانند لندن، رم، برلین، پاریس، استکهلم، ژنو و وین در این قاره واقع شده‌اند.

هر مسافری که راهی شهرها و کشورهای اروپا شود، مسحور زیبایی‌های طبیعی، تاریخ حماسی و تنوع فرهنگی و غذایی آن خواهد شد. غنای باورنکردنی اروپا از نظر جاذبه‌های گردشگری، مهم‌ترین عامل جذابیت آن است؛ مهد دموکراسی جهان در آتن (یونان)، رنسانس هنر در فلورانس (ایتالیا)، کانال‌های تماشایی ونیز (ایتالیا)، شکوه ناپلئونی پاریس (فرانسه) و نقاشی‌های دیواری چندلایه‌ی تاریخی و فرهنگی لندن (انگلستان). پروژه‌ی همچنان درحال‌ساخت «لا ساگرادا فامیلیا» گائودی در بارسلونا (اسپانیا) نیز یکی دیگر از جاهای دیدنی کمتر شناخته شده، اما با اهمیتی یکسان با سایر موارد نام‌برده در این قاره است.

با وجود توسعه‌ی شهرنشینی و افزایش روند مهاجرت، اروپا همچنان زیبایی‌های سحرانگیز طبیعی خود را حفظ کرده است؛ ارتفاعات ناهموار اسکاتلند با دره‌های تنگ و رودهای خروشان آن، آب‌دره‌های افسانه‌ای نروژ که گویی در اثر طغیان غول‌ها به آن شکل درآمده‌اند، دره‌های پر از تاک لوآر در فرانسه و جلگه‌های وسیع و بی‌درخت مرکز اسپانیا.

برای دیدن ساحل‌های مثال‌زدنی اروپا می‌توانید به سواحل شمالی مدیترانه سر بزنید که مقصد موردعلاقه‌ی زوج‌های جوانی است که برای ماه عسل سفر می‌کنند یا می‌توانید به مناطق ساحلی کمتر شناخته شده ولی زیبای بالتیک و دریای سیاه بروید. علاقه‌مندان کوهنوردی یا اسکی در فصل‌های سرد سال حتما باید سری به کوه‌های آلپ بزنند؛ کوه‌های سربه‌فلک‌کشیده‌ای که از فرانسه، سوئیس، اسلوونی و شمال ایتالیا می‌گذرند و حتی کشور کوچک لیختن‌اشتاین نیز از آن سهم دارد.

اخذ ویزای شینگن برای سفر به اروپا یکی از ملزومات سفر و فرآیندی نسبتا زمان‌بر است که معمولا آژانس‌های گردشگری ارائه‌دهنده‌ی تورهای مسافرتی به کشورهای مختلف اروپایی، انجام آن را برای سهولت کار مسافران به عهده می‌گیرند. گشت شهری، راهنمای فارسی‌زبان و ترانسفر فرودگاهی از دیگر امکانات اغلب تورهای اروپایی است. برای مشاهده‌ی فهرست جامعی از آفرهای تور اروپا مانند تور فرانسه، تور ایتالیا، تور اسپانیا، تور یونان، تور کرواسی و سایر تورهای اروپایی به مجله گردشگری کجارو مراجعه کنید تا ضمن آشنایی با مواردی چون هزینه و بهترین زمان سفر به هر کشور و جاهای دیدنی آن‌ها، امکانات و قیمت‌های تورهای مختلف را نیز با هم مقایسه و بهترین تور اروپا را انتخاب کنید.

جستجوی پیشرفته

از
تا