مرتب سازی
تور تور ایران تور اردبیل

تور اردبیل

ارزان‌ترین تورهای اردبیل از معتبرترین آژانس‌های مسافرتی را مشاهده و انتخاب کنید.

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

مرتب سازی
اردبیل یکی از شهرهای زیبا و دیدنی ایران است که در دامنه کوه سبلان قرار دارد. این شهر، که مرکز استان اردبیل است، به‌دلیل موقعیت جغرافیایی دارای آب و هوای خنک در طول فصل بهار و تابستان است و یکی از مقصدهای ییلاقی در سفرهای ایرانگردی محسوب می‌شود. همچنین، وجود بیش از ۱۱۸ چشمه آبگرم در اطراف اردبیل و به‌ویژه در شهرستان سرعین، آن را به بزرگ‌ترین مرکز توریست - درمانی ایران تبدیل کرده است. اردبیل از شهرهای کهن ایران است که قدمت آن به ۵۰۰۰ سال قبل می‌رسد. از اینرو، آثار تاریخی بسیاری در این شهر وجود دارند که قدمت برخی به دوره پیش از اسلام می‌رسد؛ برای نمونه می‌توان دهکده آتشگاه، شهرهیر، شهریور و مسجد جامع اردبیل را نام برد که در قدیم آتشکده بوده است. همچنین، اردبیل خاستگاه تشیع صفوی بوده است و بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی، نماد پایتخت تشیع ایران محسوب می‌شود. در مجموع، اردبیل به‌دلیل برخورداری از انواع جاذبه‌های طبیعی مانند دریاچه نئور، گردنه حیران، چشمه‌های آبگرم؛ جاذبه‌های تاریخی و مذهبی مانند بقعه شیخ صفی‌الدین یا جاذبه‌های تفریحی مانند طولانی‌ترین پل معلق خاورمیانه در مشکین‌شهر در کنار آب و هوای ییلاقی، باعث ترغیب بسیاری از گردشگران برای سفر به اردبیل شده است. در هر زمانی از سال که قصد سفر به اردبیل را دارید، کجارو به شما کمک می‌کند تا بهترین تور اردبیل را از میان فهرست تورهای مسافرتی داخلی که فروشنده‌های معتبر عرضه می‌کنند، انتخاب کنید. شما می‌توانید به کمک کجارو قیمت تور اردبیل را در فهرستی از آژانس‌های همکار کجارو مشاهده کرده و ارزان ترین تور اردبیل را به‌آسانی خریداری کنید.

پرسش‌های متداول

انتخاب تور اردبیل از کجارو چه مزیتی برای من دارد؟

کجارو فهرستی از بهترین تورهای آژانس‌های مسافرتی معتبر را به شما معرفی می‌کند و امکان مقایسه قیمت و امکانات و خدمات آن‌ها را برای شما فراهم می‌کند تا با کمک کجارو بتوانید بهترین تور را به صورت مستقیم، از آژانس برگزارکننده خریداری کنید.

چگونه بهترین تور اردبیل را انتخاب کنم؟

روی لینک بالا کلیک کنید تا فهرستی از بهترین تورهای اردبیل را ببینید. هر ردیف معرف یک پکیج تور اردبیل است که در بازه زمانی اعلام شده یک یا چند تاریخ اجرا دارد و قیمت آن نیز نسبت به هتل انتخابی شما متغیر است. با مقایسه قیمت‌ها و خدمات مختلف، می‌توانید بهترین تور اردبیل را انتخاب و خریداری کنید.

بهترین زمان سفر به اردبیل چه موقع است؟

اردبیل یکی از شهرهای مرتفع و سردسیر ایران است. متوسط دمای این شهر در گرم‌ترین موقع سال یعنی فصل تابستان، حدود ۲۰ درجه سانتیگراد است که دمایی مطبوع برای گشت و گذار محسوب می‌شود. بنابراین اواخر بهار، اوایل پاییز و فصل تابستان را می‌توان بهترین زمان سفر به اردبیل در نظر گرفت.با توجه به سرمای زیاد هوای این شهر در نیمه دوم پاییز و فصل زمستان، تقاضای سفر با کاهش چشمگیری روبه‌رو است که این امر موجب کاهش نرخ خدمات گردشگری در این ایام از سال می‌شود.

بهترین مدت اقامت در سفر به اردبیل چقدر است؟

اگر قصد بازدید از جاذبه‌های داخل شهر را دارید، دو روز اقامت برای دیدن معروف‌ترین دیدنی‌های اردبیل کفایت می‌کند. اما چنانچه قصد بازدید از طبیعت خارج شهر یا سرزدن به سرعین واستفاده از چشمه‌های آب‌گرم را هم دارید، حداقل سه روز اقامت را برای سفر خود در نظر داشته باشید.
جستجوی پیشرفته

از
تا