مرتب سازی
تور تور ایران تور اردبیل

تور اردبیل

ارزان‌ترین تورهای اردبیل از معتبرترین آژانس‌های مسافرتی را مشاهده و انتخاب کنید. (۳۵ تور)

مرتب سازی

اردبیل یکی از شهرهای زیبا و دیدنی ایران است که در دامنه کوه سبلان قرار دارد. این شهر به‌دلیل موقعیت جغرافیایی دارای آب و هوای خنک در طول فصل بهار و تابستان است و یکی از مقصدهای ییلاقی در سفرهای ایرانگردی محسوب می‌شود. همچنین، وجود بیش از ۱۱۸ چشمه آبگرم در اطراف اردبیل و به‌ویژه در شهرستان سرعین، آن را به بزرگ‌ترین مرکز توریست - درمانی ایران تبدیل کرده است.

اردبیل از شهرهای کهن ایران است که قدمت آن به ۵۰۰۰ سال قبل می‌رسد. از اینرو، آثار تاریخی بسیاری در این شهر وجود دارند که قدمت برخی به دوره پیش از اسلام می‌رسد؛ برای نمونه می‌توان دهکده آتشگاه، شهرهیر، شهریور و مسجد جامع اردبیل را نام برد که در قدیم آتشکده بوده است. همچنین، اردبیل خاستگاه تشیع صفوی بوده است و بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی، نماد پایتخت تشیع ایران محسوب می‌شود.

در مجموع، اردبیل به‌دلیل برخورداری از انواع جاذبه‌های طبیعی مانند دریاچه نئور، گردنه حیران، چشمه‌های آبگرم؛ جاذبه‌های تاریخی و مذهبی مانند بقعه شیخ صفیالدین یا جاذبه‌های تفریحی مانند طولانی‌ترین پل معلق خاورمیانه در مشکین‌شهر در کنار آب و هوای ییلاقی، باعث ترغیب بسیاری از گردشگران برای سفر به اردبیل شده است.

در هر زمانی از سال که قصد سفر به اردبیل را دارید، کجارو به شما کمک می‌کند تا بهترین تور اردبیل را از میان فهرست تورهای مسافرتی داخلی که فروشنده‌های معتبر عرضه می‌کنند، انتخاب کنید. شما می‌توانید به کمک کجارو قیمت تور اردبیل را در فهرستی از آژانس‌های همکار کجارو مشاهده کرده و ارزان ترین تور اردبیل را به‌آسانی خریداری کنید.

جستجوی پیشرفته

از
تا
not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد

not-found

متاسفانه باتوجه به فیلترهای انتخابی شما نتیجه‌ای پیدا نشد