تور ترکیبی اروپا هواپیمایی ماهان - لاچین سیر (۱۰ شب)

 • روش سفر هوایی
 • ایرلاین هوایی - ماهان
 • تاریخ شروع 1397/06/22
 • تاریخ پایان 1397/07/01
قیمت و زمان های اجرا

خدمات آژانس:

ویزای شینگن ترانسفر ما بین کشورها با قطارهای سریع السیر

مدارک مورد نیاز:

اصل گذرنامه با حداقل ۷ ماه اعتبار همراه با گذرنامه قبلی ( ارائه گذرنامه جداگانه برای هر فرد الزامی است ) شش قطعه عکس 4*3 جدید رنگی زمینه سفید ، تمام رخ ، کاملاً از روبرو ، بدون لبخند ، بدون عینک ، گردی صورت کاملاً مشخص باشد . حداکثر برای ۶ ماه اخیر ( عکس با گذرنامه و ویزای قبلی یکی نباشد) فتوکپی از صفحه مشخصات گذرنامه و ویزاهای ۳ سال گذشته از جمله ویزاهای شینگن اصل و ترجمه شناسنامه به همراه کپی از کلیه صفحات آن اصل گواهی حساب بانکی با مهر و امضا بانک فقط به زبان انگلیسی ( ارائه گردش حساب و گواهی تمکن الزامی است و زمان صدور گواهی حساب بانکی حداکثر ۱۰ روز قبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باشد و سایز پرینت بانکی A4 باشد) حساب های جاری : کارکرد سه ماه اخیر به زبان انگلیسی سپرده های بانکی : به همراه گردش سه ماهه سود ارائه گردش حساب سود سپرده بلند مدت به زبان انگلیسی از طرف بانک ، همراه با مهر شعبه و امضا بانک حداقل موجودی حساب یا سپرده برای هر نفر ۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال است. تکمیل فرم مشخصات فردی بطور کامل اصل و ترجمه سند مالکیت به نام مسافر ( تمام صفحات ) اصل و ترجمه مدارک شغلی پزشکان : پروانه مطب یا حکم کارگزینی از بیمارستان ، پروانه دائم پزشکی ، کارت نظام پزشکی وکلا : پروانه وکالت مشاغل دولتی : حکم کارگزینی، آخرین فیش حقوقی و یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی وتاییدیه مرخصی، و سابقه تامین اجتماعی با مهر سازمان بازنشسته ها: ارائه ترجمه حکم بازنشستگی، كارت بازنشستگی و ارائه آخرین فیش حقوقی مشاغل غیردولتی: ترجمه انگلیسی گواهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه به همراه روزنامه رسمی (آگهی تاسیس و تغیرات) و فیش حقوق و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر شرکت روی سر برگ شركت (در گواهی اشتغال به كار باید نام و سمت مسافر ، میزان درآمد و تاریخ مرخصی مطابق با تاریخ تور ذكر شده باشد.(همراه با مهر و امضاء توسط شخصی غیر از مسافر بر روی سر برگ شركت) كسانی كه فقط گواهی شغلی ( بخش خصوصی) ارائه می دهند لیست ۶ ماهه گذشته بیمه اجتماعی با مهر و امضاء الزامی است. در صورت خویش فرما بودن: جواز(پروانه) کسب / آخرین آگهی تغییرات معلمان ، اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه: اصل حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار به همراه فیش حقوق و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان دانش آموزان، دانشجویان: اصل و ترجمه نامه اشتغال به تحصیل ( جهت دانش آموزانی که در سال تحصیلی قصد سفر دارند، عاوه بر نامه اشتغال به تحصیل، ارائه اصل و ترجمه رضایتنامه کتبی از مدیریت مدرسه با ذکر تاریخ سفر الزامی است) برای فرزندان زیر ۱۸ سال که بدون همراهی یکی از والدین سفر می کنند رضایتنامه محضری پدر و مادر الزامی است (رضایتنامه محضری علاوه بر ترجمه نیاز به مهر و تائید دادگستری و امور خارجه دارد) برای خانم های خانه دار اصل و ترجمه مدارک شغلی همسر و مالی همسر و گواهی اشتغال به كار همسر الزامی است. حضور کلیه مسافرین جهت انگشت نگاری در سفارت الزامی است. چک رمزدار یا ضمانتنامه بانکی حداقل به مبلغ ۵۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ريال در وجه آژانس محل ثبت نام جهت ضمانت حسن اجرای تعهدات که پس از بررسی مدارک در صورت نیاز به ضمانتهای بیشتر متعاقبا اعلام می گردد. کلیه مدارک نیاز به ۲ سری کپی در برگه A4 دارند. ارائه ضمانت بازگشت الزامی است. لازم بذکر است با توجه به مدارک ارائه شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر در خواست گردد که تهیه و ارائه آنها جهت اخذ ویزا الزامی است.

قوانین و ملزومات:

نرخ کودک زیر ۲ سال ۸۰۰ یورو است. مسئوليت كنترل پاسپورت بعهده شخص ثبت نام كننده مي باشد و آژانس لاچین سیر هيچگونه مسئوليتي در قبال ممنوعيت خروج از كشور مسافر ندارد . ارائه ضمانت بازگشت از سفر به مبلغ حداقل ۵۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان برای هر نفر به صورت ضمانتنامه بانکی یا چک رمزدار ضروری است که پس از بررسی مدارک در صورت نیاز به ضمانتنامه های بیشتر متعاقبا اعلام می گردد. مسافران موظف هستند در وقت تعیین شده جهت انگشت نگاری در سفارت مربوطه حضور داشته باشند . درصورت افزایش نرخ بلیط هواپیما تا قبل از حرکت تور، تفاوت آن از مسافر دریافت خواهد شد. درصورت عدم صدور روادید از طرف سفارت مربوطه مبلغ ۲۰ درصد مبلغ تور از مبلغ کل کسر و مابقی مسترد می گردد.

اطلاعات آژانس

 • place شهرک غرب، میدان صنعت، خیابان فرحزادی، مجتمع تجاری شهرک غرب، طبقه 4
 • phone 02141664166
 • email info@lachinseir.com
 • public www.lachinseir.com
call
قیمت و زمان های اجرا

تور ترکیبی اروپا هواپیمایی ماهان - لاچین سیر (۱۰ شب)

speaker_notes نظر دهید
0 بررسی
0 رای مفید

شما به تور ترکیبی اروپا هواپیمایی ماهان - لاچین سیر (۱۰ شب) چه امتیازی می‌دهید؟

با نمره دادن به این تور امتیاز بگیرید
به پایان رسیده

 • place
 • flag

date_rangeاز شهریور 1397 تا مهر 1397

اطلاعات آژانس

 • place شهرک غرب، میدان صنعت، خیابان فرحزادی، مجتمع تجاری شهرک غرب، طبقه 4
 • phone 02141664166
 • email info@lachinseir.com
 • public www.lachinseir.com
call قیمت و زمان های اجرا

قیمت،اقامت و زمان های اجرای تور

 • شهریور
تاریخ رفت قیمت دو تخته
تاریخ رفتتاریخ برگشتهتلدرجهخدماتقیمت دو تخته (هر نفر) قیمت یک تخته (هر نفر) قیمت سه تخت (هر نفر) قیمت کودک با تخت (هر نفر) قیمت کودک بدون تخت (هر نفر)
1397/06/22 هتل 4 ستاره هتل 4 ستاره هتل 4 ستاره هتل 4 ستاره
بدون درجه
بدون درجه
بدون درجه
بدون درجه
BB 25,900,000ریال + 2,200یورو 25,900,000ریال + 2,750یورو 25,900,000ریال + 1,800یورو 25,900,000ریال + 1,300یورو

روش سفر: هوایی

مدت: 13 روز و 12 شب

روش سفر: هوایی

مدت: 5 روز و 4 شب

مسافران پرسش‌های خود را مطرح کرده‌اند و دیگر کاربران ما به آن‌ها پاسخ داده‌اند.

 • کاراکتر باقی مانده
 • delete
  طرح پرسش