اشتراک گذاری

تور آفریقای جنوبی - ژوهانسبورگ - سان سیتی - پارک جنگلی - کیپ تاون 9 شب

منقضی شده
16 بهمن
ترکیش ایرلاین
9 شب
سفرنامه
www.safarnameh.co
برای رزرو این تور تماس بگیرید

02144634001

برنامه سفر

تهران
تهران
ژوهانسبورگ
ترکیش ایرلاین
ژوهانسبورگ
2 شب
ژوهانسبورگ
سان سیتی
ترکیش ایرلاین
سان سیتی
2 شب
سان سیتی
پارک جنگلی
ترکیش ایرلاین
پارک جنگلی
1 شب
پارک جنگلی
کیپ تاون
ترکیش ایرلاین
کیپ تاون
4 شب
کیپ تاون
تهران
ترکیش ایرلاین

خدمات

پرواز
هتل
بیمه مسافرتی
ترانسفر فرودگاهی
گشت شهری
  • صبحانه به صورت بوفه باز در تمام هتلها ۱ وعده شام
  • اجرای کلیه گشت ها و هماهنگی ترانسفرها در روز های بازدید همراه با ورودیه ها
  • ترانسفر هوایی بین شهرهای کیپ تان و ژوهانسبورگ
  • پرداخت هزینه ویزا وهزینه انگشت نگاری شرکت VFS

مدارک مورد نیاز

۲ قطعه عكس رنگي 3*4 با زمینه سفيد <br> اصل پاسپورت با ۷ ماه اعتبار امضاء شده توسط صاحب گذرنامه <br>معرفي شغل مسافر در سربرگ محل كار/شركت بصورت ترجمه شده با ذکرتاریخ شروع به کار،،سمت،،میزان حقوق و مدت زمان مرخصی <br>نامه اشتغال به تحصیل برای دانشجو ها و دانش آموزان <br> پرینت حساب بانکی ۳ ماهه آخر مسافرین به انگلیسی از بانک <br>۲ نسخه ترجمه شناسنامه کودکان زیر ۱۸ سال- ۱ نسخه از ترجمه های شناسنامه بایستی به تائید دادگستری و وزارت امور خارجه رسیده باشد .<br> حضورمسافر زمان تحویل مدارک به سفارت الزامی است .<br>بلیط و تور به صورت غیر قابل بازگشت (nonrefundable ) است .

قوانین و ملزومات

نرخ پرواز جدا محاسبه می شود. <br>نرخ نوزاد : ۳۰۰ دلار<br>پرداخت ورودیه کلیه مکانهای دیدنی طبق برنامه بالا و گشت هلیکوپتر در شهرکیپ تان به عهده آژانس سفرنامه است .<br><br>

برچسب‌ها

مدارک مورد نیاز

۲ قطعه عكس رنگي 3*4 با زمینه سفيد اصل پاسپورت با ۷ ماه اعتبار امضاء شده توسط صاحب گذرنامه معرفي شغل مسافر در سربرگ محل كار/شركت بصورت ترجمه شده با ذکرتاریخ شروع به کار،،سمت،،میزان حقوق و مدت زمان مرخصی نامه اشتغال به تحصیل برای دانشجو ها و دانش آموزان پرینت حساب بانکی ۳ ماهه آخر مسافرین به انگلیسی از بانک ۲ نسخه ترجمه شناسنامه کودکان زیر ۱۸ سال- ۱ نسخه از ترجمه های شناسنامه بایستی به تائید دادگستری و وزارت امور خارجه رسیده باشد . حضورمسافر زمان تحویل مدارک به سفارت الزامی است . بلیط و تور به صورت غیر قابل بازگشت (nonrefundable ) است .

قوانین و ملزومات

نرخ پرواز جدا محاسبه می شود. نرخ نوزاد : ۳۰۰ دلار پرداخت ورودیه کلیه مکانهای دیدنی طبق برنامه بالا و گشت هلیکوپتر در شهرکیپ تان به عهده آژانس سفرنامه است .

بازگشت به اطلاعات تور

امتیاز کاربران