اشتراک گذاری

تور آرژانتین-برزیل

14 شب
منقضی شده
ترکیش ایرلاین
ایوار
 • مبدا: تهران
 • مقاصد:
  • سائو پائولو 2 شب
  • ریودوژانیرو 4 شب
  • فوز دو ایگواسو 2 شب
  • پوئرتو ایگوازو (پورتو یواسو) 2 شب
  • بوئنوس آیرس 4 شب
 • تاریخ های اجرا:
 • پرواز رفت: ترکیش ایرلاین
 • پرواز برگشت: ترکیش ایرلاین
 • ایوار
 • منقضی شده

برنامه سفر

تهران
تهران
سائو پائولو
ترکیش ایرلاین
سائو پائولو
2 شب
سائو پائولو
ریودوژانیرو
ترکیش ایرلاین
ریودوژانیرو
4 شب
ریودوژانیرو
فوز دو ایگواسو
ترکیش ایرلاین
فوز دو ایگواسو
2 شب
فوز دو ایگواسو
پوئرتو ایگوازو (پورتو یواسو)
ترکیش ایرلاین
پوئرتو ایگوازو (پورتو یواسو)
2 شب
پوئرتو ایگوازو (پورتو یواسو)
بوئنوس آیرس
ترکیش ایرلاین
بوئنوس آیرس
4 شب
بوئنوس آیرس
تهران
ترکیش ایرلاین
Logo

ایوار

شناسه تور: 5548

تور آرژانتین-برزیل. هوایی - سائو پائولو - ریودوژانیرو - فوز دو ایگواسو - پوئرتو ایگوازو (پورتو یواسو) - بوئنوس آیرس .14 شب. ترکیش ایرلاین

توجه

برای رزرو یا کسب اطلاعات کامل درباره این تور و تورهای مشابه تماس بگیرید.

تور انتخابی شما شناسه تور: 5548

تور آرژانتین-برزیل .14 شب.

توجه

برای رزرو یا کسب اطلاعات کامل درباره این تور و تورهای مشابه تماس بگیرید.

رزرو آنلاین

اطلاعات خود را وارد نمایید تا کارشناسان آژانس برای هماهنگی و تائید رزرو تور با شما ارتباط برقرار کنند

رزرو آنلاین

اطلاعات شما دریافت شد. کارشناسان مربوطه در اولین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت

ایوار

شناسه تور: 5548 . تور آرژانتین-برزیل

مدارک و قوانین

اصل گذرنامه با امضاء، به همراه گذرنامه­‌های قبلی

مدت اعتبار حداقل 6 ماه از تاریخ ورود و داشتن دو صفحه سفید روبه‌روی هم

ارائه گذرنامه جداگانه برای هر نفر الزامی است.

۶ قطعه عکس 4×3 رنگی، تمام‌رخ با زمینه سفید، کاملاً از روبه‌رو، بدون لبخند، بدون عینک، گردی صورت کاملاً مشخص باشد، حداکثر برای 6 ماه اخیر (عکس با پاسپورت و ویزاهای قبلی یکی نباشد).

اصل و ترجمه شناسنامه

اصل گواهی تمکن حساب بانکی با مهر و امضاء بانک فقط به زبان انگلیسی و زمان صدور گواهی حساب بانکی حداکثر یک هفته قبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باشد.

باید حداقل موجودی حساب یا سپرده برای هر نفر ۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ريال باشد.

اصل و ترجمه مدارک شغلی:

پزشکان: پروانه مطب یا حکم کارگزینی به همراه فیش حقوق از بیمارستان، پروانه دائم پزشکی و کارت نظام پزشکی

وکلا: پروانه وکالت

مشاغل دولتی: حکم کارگزینی، آخرین فیش حقوقی و یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و تاییدیه مرخصی، سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان

بازنشسته­‌ها: ارائه حکم بازنشستگی، ارائه آخرین فیش حقوقی

مشاغل غیردولتی: گواهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه به همراه فیش حقوق و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان

در صورت خویش‌فرما بودن: جواز کسب / آخرین آگهی تغییرات

معلمان، اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه: اصل حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار به همراه فیش حقوق و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان
دانش آموزان، دانشجویان، (اصل و ترجمه نامه اشتغال به تحصیل)

جهت دانش‌آموزانی که در سال تحصیلی قصد سفر دارند، علاوه بر نامه اشتغال به تحصیل، ارائه اصل و ترجمه رضایت­‌نامه کتبی از مدیریت مدرسه با ذکر تاریخ سفر الزامی است.

برای فرزندان زیر ۱۸ سال که بدون همراهی والدین یا با یکی از آن‌ها سفر می کنند رضایتنامه محضری الزامی است و نیاز به ترجمه به زبان انگلیسی دارد.

اصل و ترجمه مدارک شغلی و مالی همسر برای خانم­های خانه­ دار

تکمیل فرم مشخصات فردی به صورت کامل و دقیق

حضور مسافرین در سفارت الزامی نمی‌باشد ولی در صورت درخواست سفارت، حضور فرد در سفارت به منظور مصاحبه الزامی خواهد بود.

لازم به ذکر است با توجه به مدارک ارائه شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر در خواست گردد که تهیه و ارائه آن‌ها جهت اخذ ویزا الزامی است.


«ویزای آرژانتین» کلیه مدارک نیاز به ترجمه رسمی به زبان انگلیسی دارند. (بدون نیاز به تائیدیه دادگستری و امور خارجه)

اصل گذرنامه با امضا، به همراه گذرنامه‌­های قبلی

مدت اعتبار حداقل 7 ماه از تاریخ ورود و داشتن دو صفحه سفید روبه‌روی هم

ارائه گذرنامه جداگانه برای هر نفر الزامی است.

۳ قطعه عکس 4*6 رنگی، تمام رخ با زمینه روشن، کاملاً از روبه‌رو، بدون لبخند، بدون عینک، گردی صورت کاملاً مشخص باشد. (عکس با گذرنامه و ویزاهای قبلی یکی نباشد.)

گواهی تمکن ۶ ماهه به زبان انگلیسی با مهر شعبه و امضاء بانک (زمان صدور گواهی حداکثر یک ماه قبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باشد.)

باید حداقل موجودی حساب یا سپرده برای هر نفر ۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ريال باشد.

اصل و ترجمه مدارک شغلی:

پزشکان: پروانه مطب یا حکم کارگزینی یا پروانه دائم پزشکی

وکلا: پروانه وکالت

مشاغل دولتی: حکم کارگزینی یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر (با تاریخ صدور کمتر از یک ماه)

بازنشسته‌­ها: حکم بازنشستگی

مشاغل غیردولتی: گواهی اشتغال به کار با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر از شرکت مربوطه (با تاریخ صدور کمتر از یک ماه)

در صورت خویش فرما بودن: جواز کسب / آگهی تاسیس یا آخرین آگهی تغییرات

معلمان، اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه : حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر (با تاریخ صدور کمتر از یک ماه)

دانش آموزان و دانشجویان : نامه اشتغال به تحصیل

برای فرزندان زیر ۱۸ سال که بدون همراهی والدین یا با یکی از آن‌ها سفر می کنند رضایتنامه محضری الزامی است و نیاز به ترجمه به زبان انگلیسی دارد.

اصل و ترجمه مدارک شغلی و مالی همسر برای خانم‌­های خانه‌­دار

تکمیل فرم مشخصات فردی به صورت کامل و دقیق

امضا فرم رضایت شرکت در سفر توسط والدین (هر دو) برای فرزندان زیر ۱۸ سال

حضور کلیه مسافرین در سفارت الزامی است .

لازم بذکر است با توجه به مدارک ارائه شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر در خواست گردد که تهیه و ارائه آنها جهت اخذ ویزا الزامی است.

خدمات

پرواز
هتل
ویزا
راهنمای فارسی
بیمه مسافرتی
ترانسفر فرودگاهی
گشت شهری
راهنمای محلی
اتوبوس
جزییات برنامه سفر
 • روز 1 ، سائو پائولو

  ملاقات ما با سایر اعضای گروه و راهنما در سالن پروازهای خروجی فرودگاه امام خمینی (طبقه دوم)، مقابل اطلاعات پرواز خواهد بود. پس از گردهم آمدن کلیه همسفران و بازنگری مدارک، جهت انجام امور پرواز (دریافت کارت پرواز و تحویل بار) به سمت سالن ترانزیت حرکت می‌کنیم تا رهسپار سائوپائولو شویم. پس از کنترل گذرنامه و ویزا و دریافت بار به همراه سایر همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان خواهیم رفت تا در اولین شب ورودمان به برزیل به استراحت پرداخته یا با استفاده از پیشنهادات راهنما با این شهر زیبا بیشتر آشنا شویم.
 • روز 2 ، سائو پائولو

  دومین روز سفرمان را با گشتی نیم روز در سائو پائولو آغاز می کنیم و در زمانی حدوداً 6 ساعته به همراهی راهنمای محلی با پرجمعیت‌ترین شهر برزیل بیشتر آشنا خواهیم شد و از نقاطی مانند کلیسای جامع شهر، منطقه لیبرداده و خیابان پائولیستا دیدن خواهیم کرد.
 • روز 3 ، ریودوژانیرو

  امروز پس از تحویل دادن اتاق‌ها در وقت مقرر به سمت فرودگاه حرکت می‌کنیم تا سائوپائولو را به مقصد ریودوژانیرو ترک کنیم. در ریودوژانیرو نیز پس از دریافت بار و انتقال به هتل می‌توانیم از چند ساعت باقیمانده روز برای آشنایی با شهر موسیقی و رنگ استفاده کنیم.
 • روز 4 ، ریودوژانیرو

  گشت امروز به بازدید از کوه شوگرلوف اختصاص دارد که در دهانه خلیج گوانابارا و در آستانه اقیانوس اطلس واقع شده و از طریق تله کابین قابل دسترسی است. در پایان این گشت شش ساعته که شامل صرف ناهار در یکی از رستوران های منطقه هم می‌باشد می‌توانیم از میان دو گزینه بازگشت به هتل یا گذراندن ساعاتی بیشتر در ریو یکی را انتخاب کنیم.
 • روز 5 ، ریودوژانیرو

  امروز را به صورت آزاد در اختیار داریم تا به انتخاب خود یا با استفاده از پیشنهادات راهنما از جاذبه‌هایی نظیر پله های سلارون، صومعه سنت بندیکت بازدید کنیم و یا در گشتی با ساحل زیبای ریو مانند ایپانما و کوپاکابانا بیشتر آشنا شویم.
 • روز 6 ، ریودوژانیرو

  در گشت امروز از فراز کوه کورکووادو، منظره ای بی نظیر از ریودوژانیرو را تجربه خواهیم کرد و یکی دیگر از عجایب جدید یعنی مجسمه غول آسای؛ مسیح منجی را از نزدیک خواهیم دید. در پایان گشت نیز می‌توانیم به هتل باز گردیم یا با استفاده از توضیحات راهنما ساعات بیشتری را در این شهر بگذرانیم.
 • روز 7 ، فوز دو ایگواسو

  امروز از هتل به سمت فرودگاه حرکت می کنیم تا راهی شهر ایگواسو شویم. در فرودگاه کاتاراتاس ایگواسو، پس از تحویل گرفتن چمدان‌ها و با همراهی راهنمای محلی به هتل محل اقامت خود منتقل می‌شویم. بعد از دریافت کلید اتاق‌ها، فرصت داریم تا با بهره‌گیری از توضیحات راهنما با گوشه‌هایی از طبیعت دل انگیز این شهر زیبا و سرسبز آشنا بشویم.
 • روز 8 ، فوز دو ایگواسو

  صبح زیبای امروز با گشتی در آبشارهای با شکوه ایگواسو آغاز می شود. امروز با همراهی راهنمای محلی از هتل خارج می‌شویم تا بخشی از این آبشار‌های عظیم را که از سال 2011 در فهرست عجایب هفتگانه جدید ثبت شده‌اند ببینیم. در برنامه امروز بازدید از باغ پرندگان نیز پیش بینی شده است.
 • روز 9 ، پوئرتو ایگوازو (پورتو یواسو)

  امروز در یک سفر زمینی، برزیل را به مقصد آرژانتین ترک می‌کنیم. پس از رسیدن به هتل و استراحتی کوتاه، فرصت داریم تا با جاذبه‌های اطراف هتل بیشتر آشنا شویم.
 • روز 10 ، پوئرتو ایگوازو (پورتو یواسو)

  امروز در گشت نیم روزه همراه با راهنما از دیدنی‌های پوئرتو ایگواسو نظیر آبشار‌های ایگواسو قسمت آرژاننتین (گلوی شیطان) و سایر جاذبه‌ها بازدید خواهیم کرد.
 • روز 11 ، بوئنوس آیرس

  امروز پوئرتو ایگواسو را به مقصد بوینس آیرس، پایتخت کشور آرژانتین ترک خواهیم کرد. پس از تحویل اتاق‌ها و استراحت، مانند روز‌های قبل این فرصت را داریم تا گشتی کوتاه در اطراف هتل داشته باشیم.
 • روز 12 ، بوئنوس آیرس

  امروز از صبح گشتی نیم روزه در پایتخت آرژانتین خواهیم داشت و بیشتر با دیدنی‌های آن آشنا خواهیم شد. در گشت امروز به بازدید از میدان جمهوری خواهیم رفت و این فرصت را خواهیم داشت تا از کاخ روسادا، یکی از زیبا‌ترین جاذبه‌های بوینس آیرس بازدید کنیم.
 • روز 13 ، بوئنوس آیرس

  امروز پس از صرف صبحانه، گشت نیم روزه کشتی در تیگره دلتا را خواهیم داشت. پس از اتمام گشت، این فرصت را داریم تا در یکی از رستوران‌های خاص بوینس آیرس، خودمان را به صرف یک وعده غذای آرژانتینی دعوت کنیم.
 • روز 14 ، بوئنوس آیرس

  امروز با فرصت آزادی که در اختیار داریم، می‌توانیم سری به مراکز خرید بزنیم، در یک کافه محلی قهوه بنوشیم م و یا از سایر جاذبه‌هایی که در روز‌های قبل موفق به دیدن آن‌ها نشده‌ایم مانند پلازا مایو و محله چاکاریتا بازدید داشته باشیم.
 • روز 15 ، بوئنوس آیرس

  هنگام بازگشت به خانه فرا رسید! پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار در فرودگاه با همسفران خداحافظی می‌کنیم؛ هر چند می‌دانیم این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود، زیرا همراه با سایر اعضای تور برای سفر بعدی با ایوار برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

نمایش روی نقشه

مشاهده جزيیات هتل

قیمت ارزان‌ترین اتاق در این هتل

ایوار
از تومان