تور تور چین
اشتراک گذاری

تور چین - گوانجو (گوانگژو) 7 شب

منقضی شده
19 مهر تا 9 آبان
ماهان
7 شب
آویسا الهه باستان
برای رزرو این تور تماس بگیرید

02141535

برنامه سفر

تهران
تهران
گوانجو (گوانگژو)
ماهان
گوانجو (گوانگژو)
7 شب
گوانجو (گوانگژو)
تهران
ماهان

خدمات

پرواز
هتل
ویزا
راهنمای فارسی
ترانسفر فرودگاهی

مدارک مورد نیاز

گذرنامه با حداقل ۶ ماه اعتبار ،<br>دو قطعه عکس رنگی 6 در 4 با پس زمینه روشن ،<br>پر کردن فرم قرارداد ،<br>ارائه نامه تمکن مالی ،<br>(نکته: سرپرست خانواده می‌تواند به جای تمام اعضای خانواده خود تنها یک نامه تمکن ارائه نماید؛ بدین صورت که این نامه باید تمکن سرپرست خانواده را به ازای تمام اعضا نشان دهد. به طور مثال برای یک خانواده 4 نفره، سرپرست خانواده (پدر یا مادر و فرقی مابین این دو نیست) باید نامه تمکن با حداقل موجودی ۴۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال جهت ارائه به سفارت چین تهیه نماید و یک کپی از صفحه اول و دوم شناسنامه خود به آژانس تحویل دهد.)<br>در صورت ویرای فوری ۱۰ روز قبل از پرواز مبلغ ۳۰ دلار به پکیج اضافه می گردد.<br>پرواز چارتر و غیر قابل استرداد و هتل گارانتی است .<br><br>

قوانین و ملزومات

تاریخ رفت: ۱۹ و ۲۳ و ۳۰ مهر و ۲ و ۷ و ۹ آبان ۹۸ - ساعت رفت: ۲۰ :۳۰ و ساعت برگشت: ۲۳ -<br>پرداخت ۵۰% مبلغ تور هنگام رزرو الزامیست .<br>بیمه افراد بالای ۶۰ سال جداگانه محسوب می شود .<br>مسئولیت کنترل پاسپورت مسافر بابت هرگونه ممنوعیت خروج از کشور و اعتبار به عهده مسافر است .

مدارک مورد نیاز

گذرنامه با حداقل ۶ ماه اعتبار ، دو قطعه عکس رنگی 6 در 4 با پس زمینه روشن ، پر کردن فرم قرارداد ، ارائه نامه تمکن مالی ، (نکته: سرپرست خانواده می‌تواند به جای تمام اعضای خانواده خود تنها یک نامه تمکن ارائه نماید؛ بدین صورت که این نامه باید تمکن سرپرست خانواده را به ازای تمام اعضا نشان دهد. به طور مثال برای یک خانواده 4 نفره، سرپرست خانواده (پدر یا مادر و فرقی مابین این دو نیست) باید نامه تمکن با حداقل موجودی ۴۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال جهت ارائه به سفارت چین تهیه نماید و یک کپی از صفحه اول و دوم شناسنامه خود به آژانس تحویل دهد.) در صورت ویرای فوری ۱۰ روز قبل از پرواز مبلغ ۳۰ دلار به پکیج اضافه می گردد. پرواز چارتر و غیر قابل استرداد و هتل گارانتی است .

قوانین و ملزومات

تاریخ رفت: ۱۹ و ۲۳ و ۳۰ مهر و ۲ و ۷ و ۹ آبان ۹۸ - ساعت رفت: ۲۰ :۳۰ و ساعت برگشت: ۲۳ - پرداخت ۵۰% مبلغ تور هنگام رزرو الزامیست . بیمه افراد بالای ۶۰ سال جداگانه محسوب می شود . مسئولیت کنترل پاسپورت مسافر بابت هرگونه ممنوعیت خروج از کشور و اعتبار به عهده مسافر است .

بازگشت به اطلاعات تور

امتیاز کاربران