تور فرانسه - ایتالیا هواپیمای لوفت هانزا - ققنوس (۸ شب)

5
1 رای
قیمت و زمان های اجرا

خدمات آژانس:

اقامت در هتل هاي ۴ ستاره در اتاق های دونفره صبحانه ديدار از جاذبه های جهانگردی هر شهر طبق برنامه تور كامل وروديه محل های مورد بازديد و پيش بينی شده در برنامه تور و انتقال از فرودگاه ها به هتل ها و بالعكس عوارض فرودگاه های خارج از كشور هزينه های باربری در هتل ها اخذ ويزای گروهی يا انفرادی و بيمه مسافرتی انعام راننده و راهنمای محل

مدارک مورد نیاز:

مدارک مورد نیاز سفارت فرانسه: مدارک شناسائی ، گذرنامه ، اصل گذرنامه امضا شده با حداقل شش ماه اعتبار پس از اتمام سفر با دو صفحه ی خالی رو به روی هم ، اصل گذرنامه های باطله ، عکس ، 3 قطعه عکس5/4* 5/3 با زوم 70 ,%رنگی با پشت زمینه سفید, بیش از شش ماه از گرفتن عکس نگذشته باشد و مشابه عکس گذرنامه و ویزاهای قبلی نباشد. اصل و ترجمه شناسنامه ، همراه داشتن اصل شناسنامه تمامی اعضای خانواده در هر رده سنی در هنگام مراجعه به سفارت الزامی می باشد. مالی و دارایی مدارک مالی گواهی تمکن و گردش سه ماهه حساب های بانکی با ذکر نام به زبان انگلیسی با مهر برجسته و امضا بانک مربوطه در صفحه های A4 زمان صدور گواهی حساب بانکی حداکثر 10 روز قبل از تحویل مدارک به سفارت باشد. اصل و ترجمه مدارک شغلی ، پزشکان: پروانه مطب با تاریخ به روز, کارت نظام پزشکی پزشکان مشغول در بیمارستان: نامه اشتغال به کار روی سربرگ به همراه مهر و امضا سازمان یا حکم کارگزینی, سه فیش حقوقی اخیر و سابقه بیمه تامین اجتماعی ، وکلا: پروانه وکالت ، مشاغل دولتی: حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار روی سربرگ شرکت و مهر و امضا مدیر عامل با ذکر سمت و سابقه, میزان حقوق و ذکر تاریخ و تائید مرخصی سه فیش حقوقی اخیر و سابقه بیمه تامین اجتماعی ، بازنشسته ها: حکم بازنشستگی, آخرین فیش واریزی ، مشاغل غیر دولتی: گواهی اشتغال به کار روی سر برگ شرکت با مهر و امضا مدیر عامل, سه فیش حقوقی اخیر, سابقه بیمه تامین اجتماعی ، خویش فرما: جواز کسب, آخرین آگهی تغییرات, آگهی تاسیس به روز شده ، مدرس, اساتید دانشگاه: حکم کاگزینی یا گواهی اشتغال به کار روی سر برگ و مهر سازمان مربوطه, سه فیش حقوقی اخیر, سابقه بیمه تامین اجتماعی ، دانشجو یا دانش آموز: اصل و ترجمه نامه اشتغال به تحصیل با ذکر تاریخ و تائید مرخصی ، در صورتی که مسافر نیاز به حمایت مالی برای تامین مخارج سفر دارد, اصل و ترجمه مدارک مالی, شغلی و شناسایی برای اثبات نسبت شخص حمایت کننده و مسافر الزامی است. برای بانوان شاغل که قصد سفر به اتحادیه شنگن بدون همسر را دارند, ارائه اصل و ترجمه مدارک مالی, شغلی و تعهدنامه تامین مخارج سفر از سوی همسر الزامی است .

قوانین و ملزومات:

کلیه مدارک ترجمه شده به زبان انگلیسی با مهر مترجم و از زمان تاریخ ترجمه ها حداکثر دو هفته از تحویل مدارک به سفارت قابل قبول است . ارائه نامه کتبی گارانتی در خصوص پرداخت هزینه سفر و هزینه های احتمالی از سوی سرپرست خانواده برای تمامی اعضای خانواده برای فرزندانی که بدون یکی از والدین سفر می کنند یا ویزا معتبر دارند, ترجمه رضایت نامه محضری به زبان انگلیسی با تائیدیه دادگستری و وزارت امور خارجه الزامی است. برای فرزندانی که یکی از والدین آنها فوت کرده اند, ارائه ترجمه گواهی فوت و رضایت نامه محضری سرپرست قانونی به زبان انگلیسی با تائیدیه دادگستری و وزارت امور خارجه الزامی است . مراجعه متقاضیان باالی ۱۱ سال به سفارت جهت انگشت نگاری الزامی است. هزینه دارالترجمه " به عهده " مسافرین تور " است .

اطلاعات آژانس

 • place خیابان شریعتی، نرسیده به پل رومی، پلاک ۱۷۵۸
 • phone 02124525
 • email reservation@ghoghnos.net
 • public www.ghoghnos.ir
call
قیمت و زمان های اجرا

تور فرانسه - ایتالیا هواپیمای لوفت هانزا - ققنوس (۸ شب)

speaker_notes نظر دهید
0 بررسی
0 رای مفید

شما به تور فرانسه - ایتالیا هواپیمای لوفت هانزا - ققنوس (۸ شب) چه امتیازی می‌دهید؟

با نمره دادن به این تور امتیاز بگیرید
با کیفیت بود غذاهای خوبی داشتن که در نوع خودشون عاالی بودن . آب و هوا حرف نداشت • place
 • flag

date_rangeاز مرداد 1398 تا شهریور 1398

اطلاعات آژانس

 • place خیابان شریعتی، نرسیده به پل رومی، پلاک ۱۷۵۸
 • phone 02124525
 • email reservation@ghoghnos.net
 • public www.ghoghnos.ir
call قیمت و زمان های اجرا

قیمت،اقامت و زمان های اجرای تور

 • مرداد
 • شهریور
تاریخ رفت قیمت دو تخته
تاریخ رفت تاریخ برگشت هتل درجه خدمات قیمت دو تخته (هر نفر) قیمت یک تخته (هر نفر) قیمت سه تخت (هر نفر) قیمت کودک با تخت (هر نفر) قیمت کودک بدون تخت (هر نفر)
1398/05/14 1398/05/22 Crowne Plaza Paris - Neuilly A.Roma Lifestyle Hotel BB 1,990 یورو 3,285 یورو 1,395 یورو
1398/05/14 1398/05/22 Crowne Plaza Paris - Neuilly A.Roma Lifestyle Hotel BB 1,990 یورو 3,285 یورو 1,395 یورو
1398/05/14 1398/05/22 Hotel du Collectionneur Arc de Triomphe Parco dei Principi Grand Hotel & SPA BB 2,990 یورو 4,935 یورو 2,095 یورو
1398/05/14 1398/05/22 Hotel du Collectionneur Arc de Triomphe Parco dei Principi Grand Hotel & SPA BB 2,990 یورو 4,935 یورو 2,095 یورو
1398/06/17 1398/06/25 Crowne Plaza Paris - Neuilly A.Roma Lifestyle Hotel BB 1,990 یورو 3,285 یورو 1,395 یورو
1398/06/17 1398/06/25 Crowne Plaza Paris - Neuilly A.Roma Lifestyle Hotel BB 1,990 یورو 3,285 یورو 1,395 یورو
1398/06/17 1398/06/25 Hotel du Collectionneur Arc de Triomphe Parco dei Principi Grand Hotel & SPA BB 2,990 یورو 4,935 یورو 2,095 یورو
1398/06/17 1398/06/25 Hotel du Collectionneur Arc de Triomphe Parco dei Principi Grand Hotel & SPA BB 2,990 یورو 4,935 یورو 2,095 یورو
 • روز 1 ، پاریس

  برنامه ای برای این روز وجود ندارد

 • روز 2 ، پاریس
  گشت عبوری در شهر پــاريس شامل خیابان شانزه الیزه - ساختمان اپرا، میدان کنکورد و میدان اتوال و عکاسی از برج ايفل Tower Eiffel در محوطه Trocadero بازدید از برج Montparnasse: برج Montparnasse در شرق پاریس با ارتفاع 209 متر و 58 طبقه مرتفع ترین برج فرانسه است . این برج در سال 1972 افتتاح شده و به همراه برج ایفل دو نماد اصلی شهر پاریس محسوب می شود. بازدید از ساختمان اپرای پاریس Garnier House Opera: اپـرای پاریـس Opera Paris کـه بـه کاخ گارنیـه Garnier هـم معـروف اسـت، یکـی از معـروف تریـن اپراهـای جهـان بـه شـار مـی رود. پـروژه سـاخت ایـن بنـا در سـال ۱۸۶۱ توسـط شـارل گارنیـه بـه عهـده گرفتـه شـد و در سـال ۱۸۶۲ سـاخت آن بـا الهـام از سـبک معـاری یونانـی و رومـی آغـاز شـد. معـاری شـکوهمند و طراحـی داخلـی بسـیار زیبـای اپـرای پاریـس برگرفتـه از حـال و هـوای امپراتـوری دوم فرانسـه اسـت. در سـال 1962 مـارک شـاگال Chagall Marc موزیسـین مدرنیسـت و هنرمند سرشـناس روسـی، نقاشـی های فرسـکوی جدیـدی بـه وسـط سـقف اپـرای پاریـس اضافـه کـرد و بـا ایـن کار بـر شـکوه و عظمـت سـالن افـزود.
 • روز 3 ، پاریس
  - بازدید از کلیسای قلب مقدس و میدان هنرمندان در محله ی مونت مارت و گشت با قایق بر روی رودخانه سن. -کلیسای سکره کخ Coeur Sacre یکی از مهم ترین بناهای مذهبی پاریس است. این ساختمان بر بالای تپه ای به نام مونت مارتر بنا شده و بنا بر گزارش سازمان ملی جهانگردی، مقام دوم اماکن توریستی فرانسه را در سال ۲۰۰۶ به خود اختصاص داده است و بدین ترتیب درست پس از کلیسای نوتردام پاریس قرار دارد. این مکان یکی از قدیمی ترین محله های پاریس به شمار می رود.
 • روز 4 ، پاریس
  بازدید از کاخ و باغ ورسای Versailles - کاخ ورسای در شهر ورسای در نزدیکی پاریس است. این کاخ سابقاً در دهکده ای به همین نام در نزدیکی پاریس قرار داشت اما امروزه این دهکده و کاخ جزء حومه ی پاریس محسوب می شوند. از سال ۱۶۸۲ تا سال ۱۷۸۹ که به اجبار انقلابیون، خانواده ی سلطنتی به پاریس منتقل شدند، این کاخ محل زندگی و دربار حکومتی شاهان فرانسه در تابستان بود. معاهده ی ورسای که به جنگ جهانی اول پایان داد در این کاخ منعقد شده است. این کاخ به عنوان یکی از میراث جهانی توسط یونسکو انتخاب شده است و آن را خواهر خوانده ی کاخ شونبرون در وین اتریش می نامند.
 • روز 5 ، رم

  برنامه ای برای این روز وجود ندارد

 • روز 6 ، رم
  - گشت شهر زيبای رم و بازديد از كلوسيوم: بزرگترين آمفي تئاتر دوران امپراتوري رم با گنجايش بیش از 50000 تماشاچي در سال 72 ميلادي ساخته شد.در اين تئاتر زمانی گلادياتورها را به جان هم می انداختند و برخی اوقات آنها را به جنگ با حيوانات وحشی وا می داشتند تا يکی از آنها كشته شود. این بنا آثار باقیمانده کاخ امپراتوري رم است كه ستون ها و طاق هاي عظيم آن نشان از شكوه و اقتدار رم باستان دارد و هم چنین میدان بزرگ و باستانی ارابه رانی در نزدیکی آن قرار دارد. - بازدید از آبنمای تروی ( Fountain Trevi) آبنمایی ست در منطقه ی تروی در رم که ارتفاع آن ۲۶ متر و عرض آن ۲۰ متر است. تروی بزرگترین چشمه ی دوران باروک در رم و یکی از معروف ترین آبنماهای جهان است. آب اين چشمه را در سال 19 قبل از ميلادی به دستور امپراتور رم از كوهستان هاي اطراف اين شهر جهت استفاده از حمام آب گرم معدنی به كاخ امپراتوري جاري کردند. بر اساس سنت هاي قدیمي مسافري كه سكه اي در اين چشمه بياندازد دوباره به رم برمي گردد.
 • روز 7 ، رم
  بازدید از میدان ناونا (Square Navona ) و معبد پانتئون (Pantheon) یکی از پرآوازه ترین و پر نفوذ ترین بناها در تاریخ معماری، معبد پانتئون است. این معبد در حدود سال ۱۲۵ میلادی ساخته شد. معبد پانتئون رم به عنوان یکی از بزرگترین گنبدهای جهان و جزو شگفتی های دنیای معماری ست که در ساختمان آن از مهرابه های دوران میتراییسم ایران الهام گرفته شده است. - گشت و بازدید از موزه ی واتیکان : واتیکان کشوری ست مستقل که در منطقه ای درون شهر رم و در کشور ایتالیا جای دارد. واتیکان مقر پاپ رهبر کاتولیک های جهان و کوچکترین کشور جهان است. در این بازدید از كليساي زيباي سن پيتر بزرگترین کلیسای جهان دیدن خواهید کرد . این کلیسا با ارتفاع 141/5 متر و طول 211/5 متر در سال 1506 بر روي تپه واتيكان، محل قتل سن پيتر ساخته شد. بازدید از نمازخانه ی Chapel Sistine از دیگر برنامه های جالب این گشت است.
 • روز 8 ، رم

  برنامه ای برای این روز وجود ندارد

 • روز 9 ، رم

  برنامه ای برای این روز وجود ندارد

روش سفر: هوایی

مدت: 9 روز و 8 شب

روش سفر: هوایی

مدت: 9 روز و 8 شب

روش سفر: هوایی

مدت: 9 روز و 8 شب

روش سفر: هوایی

مدت: 8 روز و 7 شب

مسافران پرسش‌های خود را مطرح کرده‌اند و دیگر کاربران ما به آن‌ها پاسخ داده‌اند.

 • کاراکتر باقی مانده
 • delete
  طرح پرسش