تور فرانسه - اسپانیا ترکیش ایرلاین - ققنوس (۸ شب)

5
1 رای
قیمت و زمان های اجرا

خدمات آژانس:

بليط رفت و برگشت هواپيما ، اقامت در هتل هاي ۵ ستاره در اتاق های دونفره صبحانه ، ديدار از جاذبه های جهانگردی هر شهر طبق برنامه تور كامل ، وروديه محل های مورد بازديد و پيش بينی شده در برنامه تور و انتقال از فرودگاه ها به هتل ها و بالعكس ، عوارض فرودگاه های خارج از كشور ، همراهی راهنمای ايرانی و محلی در روزهای بازديد ، هزينه های باربری در هتل ها ، اخذ ويزای گروهی يا انفرادی و بيمه مسافرتی ، انعام راننده و راهنمای محل

مدارک مورد نیاز:

مدارک مورد نیاز سفارت اسپانیا : مدارک شناسائی ، گذرنامه ، اصل گذرنامه امضا شده با حداقل شش ماه اعتبار پس از اتمام سفر به همراه دو صفحه ی خالی رو به رو هم ، اصل تمامی گذرنامه های باطله ، عکس ، 3 قطعه عکس4* 3 رنگی با پشت زمینه سفید, بیش از شش ماه از گرفتن عکس نگذشته باشد و مشابه عکس گذرنامه و ویزاهای قبلی نباشد. اصل و ترجمه شناسنامه ، مالی و دارایی ، اصل و ترجمه سند ملکی ، مدارک مالی ، گواهی تمکن و گردش شش ماهه حساب های بانکی با ذکر نام به زبان انگلیسی به همراه تلفن و آدرس بانک از امور بین الملل با مهر برجسته بانک مربوطه در صفحه A4 ، زمان صدور گواهی حساب بانکی حداکثر یک هفته قبل از تحویل مدارک به سفارت باشد. اصل و ترجمه مدارک شغلی ، پزشکان:پروانه مطب با تاریخ به روز, کارت نظام پزشکی پزشکان مشغول در بیمارستان: نامه اشتغال به کار روی سربرگ به ھمراه مھر و امضا سازمان یا حکم کارگزینی, سه فیش حقوقی اخیر و سابقه بیمه تامین اجتماعی وکلا: پروانه وکالت مشاغل دولتی: حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار روی سربرگ شرکت و مهر و امضا مدیر عامل با ذکر سمت و سابقه, میزان حقوق و ذکر تاریخ و تائید مرخصی آخرین فیش حقوقی و سابقه بیمه تامین اجتماعی بازنشسته ها: حکم بازنشستگی, آخرین فیش واریزی مشاغل غیر دولتی: گواهی اشتغال به کار روی سر برگ شرکت با مهر و امضا مدیر عامل, فیش حقوقی , سابقه بیمه تامین اجتماعی خویش فرما: جواز کسب, آخرین آگهی تغییرات, آگهی تاسیس به روز شده مدرس, اساتید دانشگاه: حکم کاگزینی یا گواهی اشتغال به کار روی سر برگ و مهر سازمان مربوطه, آخرین فیش حقوقی , سابقه بیمه تامین اجتماعی دانشجو یا دانش آموز: اصل و ترجمه نامه اشتغال به تحصیل با ذکر تاریخ و تائید مرخصی در صورتی که مسافر نیاز به حمایت مالی برای تامین مخارج سفر دارد, اصل و ترجمه مدارک مالی, شغلی و شناسایی برای اثبات نسبت شخص حمایت کننده و مسافر الزامی است. برای بانوان شاغل که قصد سفر به اتحادیه شنگن بدون همسر را دارند, ارائه اصل و ترجمه مدارک مالی, شغلی و تعهدنامه تامین مخارج سفر از سوی همسر الزامی است .

قوانین و ملزومات:

کلیه مدارک ترجمه شده به زبان اسپانیایی با مهر مترجم و از زمان تاریخ ترجمه ها حداکثر یک هفته قبل از تحویل مدارک به سفارت قابل قبول است . برای فرزندانی که بدون یکی از والدین سفر می کنند یا ویزا معتبر دارند, ترجمه رضایتنامه محضری به زبان اسپانیایی با تائیدیه دادگستری و وزارت امور خارجه الزامی است. برای فرزندانی که یکی از والدین آنها فوت کرده اند, ارائه ترجمه گواهی فوت و رضایتنامه محضری سرپرست قانونی به زبان اسپانیایی با تائیدیه دادگستری و وزارت امور خارجه الزامی است . مراجعه متقاضیان بالای 11 سال به سفارت جهت انگشت نگاری الزامی است. ارائه اصل مدارک به سفارت الزامی است. هزینه دارالترجمه " به عهده " مسافرین تور " است .

اطلاعات آژانس

 • place خیابان شریعتی، نرسیده به پل رومی، پلاک ۱۷۵۸
 • phone 02124525
 • email reservation@ghoghnos.net
 • public www.ghoghnos.ir
call
قیمت و زمان های اجرا

تور فرانسه - اسپانیا ترکیش ایرلاین - ققنوس (۸ شب)

speaker_notes نظر دهید
0 بررسی
0 رای مفید

شما به تور فرانسه - اسپانیا ترکیش ایرلاین - ققنوس (۸ شب) چه امتیازی می‌دهید؟

با نمره دادن به این تور امتیاز بگیرید

 • place
 • flag

date_rangeاز شهریور 1398 تا شهریور 1398

اطلاعات آژانس

 • place خیابان شریعتی، نرسیده به پل رومی، پلاک ۱۷۵۸
 • phone 02124525
 • email reservation@ghoghnos.net
 • public www.ghoghnos.ir
call قیمت و زمان های اجرا

قیمت،اقامت و زمان های اجرای تور

 • شهریور
تاریخ رفت قیمت دو تخته
تاریخ رفت تاریخ برگشت هتل درجه خدمات قیمت دو تخته (هر نفر) قیمت یک تخته (هر نفر) قیمت سه تخت (هر نفر) قیمت کودک با تخت (هر نفر) قیمت کودک بدون تخت (هر نفر)
1398/06/17 1398/06/25 Fairmont Rey Juan Carlos I Hotel du Collectionneur Arc de Triomphe BB 2,990 یورو 4,935 یورو 2,095 یورو
 • روز 1 ، بارسلون

  برنامه ای برای این روز وجود ندارد

 • روز 2 ، بارسلون
  - بازدید از کلیسای جامع ساگرادا فامیلیا (Familia Sagrada ) این کلیسا را آنتونیو گائودی (۱۹۲۶-۱۸۲۸ ) معمار مشهور اسپانیایی طراحی کرد که ۱۵ سال آخر عمرش را به تکمیل این کلیسا پرداخت. - بازدید از پارک زیبای گوئل : پارک گوئل ( Güell Parc ) بوستانی شامل عناصر معماری ست که در تپه ال کارمل در منطقه ی گراسیا بارسلون قرار دارد. این بوستان توسط معمار نامی کاتالان، آنتونیو گائودی در بین سالهای ۱۹۰۰ تا ۱۹۱۴ ساخته شده است. این مجموعه بخشی از کارهای آنتونیو گائودی در میراث جهانی یونسکو است. - بازدید عبوری از خیابان لاس رامبلاس Las Ramblas خیـابان لاس رامبلاس یکی از زیباتــرین خیابان های بارسلون است که هنرنمائی افراد مختلف از دیدنی های آن به شمار می رود. این خیابان که طول آن به حدود 1300 متر می رسد درحد فاصل میدان مرکزی شهر یعنی میدان کاتالونیا و میدان کریستف کلمب قرار دارد. این خیابان در تمام مسیر مملو از جمعیت تماشاگر و کسانی است که نمایش های مختلف انجام می دهند.
 • روز 3 ، بارسلون
  بازدید از ورزشگاه (Nou Camp ) و موزه ی باشگاه بارسلون( FC Barcelona Museum ) نیوکمپ ورزشگاه فوتبالی ست که در شهر بارسلون در کشور اسپانیا قرار دارد. این ورزشگاه از زمان احداثش در سال ۱۹۵۷ ،محل انجام بازی های خانگی تیم فوتبال بارسلونا ست. این ورزشگاه تاکنون میزبان مسابقات بسیاری در رده های بالای بین المللی و فینال های لیگ قهرمانان اروپا بوده است، که آخرینش به سال ۱۹۹۹ مربوط است. گنجایش این ورزشگاه ۹۹٫۳۵۴ نفر است، که آن را به بزرگترین ورزشگاه اروپا و یازدهمین ورزشگاه بزرگ دنیا تبدیل میکند. - لذت سواری با تله کابین مون جوییک Montjuic
 • روز 4 ، بارسلون

  برنامه ای برای این روز وجود ندارد

 • روز 5 ، پاریس

  برنامه ای برای این روز وجود ندارد

 • روز 6 ، پاریس
  گشت عبوری در شهر پــاريس شامل خیابان شانزه الیزه، میدان کنکورد و میدان اتوال و بازديد عبوری از برج ايفل ( Tower Eiffel ) و توقف در محوطه Trocadero جهت عکاسی از برج ایفل. - بازدید از برج Montparnasse برج Montparnasse یکی از اولین آسمانخراش های 210 متری (689 فوت) پاریس است که در منطقه مونپارناس واقع شده است و ساخت آن از سال 1969 تا 1973 میلادی به طول انجامید و به همراه برج ایفل دو نماد اصلی شهر پاریس محسوب می شود. این برج دارای 59 طبقه است که غالبا در آن دفاتر تجاری قرار دارند .طبقه 56 ،با یک رستوران به نام Le Ciel De و یک تراس در طبقه بالا است، که جهت تماشای شهر از نمای بالا برای عموم باز است و از طریق تلسکوپ های آن می توانید به چشم انداز بی نظیر شهر پاریس اشراف داشته باشید. بازدید از ساختمان اپرای پاریس ( Garnier House Opera) اپـرای پاریـس (Opera Paris ) کـه بـه کاخ گارنیـه (Garnier ) هـم معـروف اسـت، یکـی از معـروف تریـن اپراهـای جهـان بـه شـار مـی رود. پـروژه سـاخت ایـن بنـا در سـال ۱۸۶۱ توسـط شـارل گارنیـه بـه عهـده گرفتـه شـد و در سـال ۱۸۶۲ سـاخت آن بـا الهـام از سـبک معـاری یونانـی و رومـی آغـاز شـد. معمـاری شـکوهمند و طراحـی داخلـی بسـیار زیبـای "اپـرای پاریـس" برگرفتـه از حـال و هـوای امپراتـوری دوم فرانسـه اسـت. در سـال 1962 مـارک شـاگال (Marc Chagall ) موزیسـین مدرنیسـت و هنرمنـد سرشـناس روسـی، نقاشـی های فرسـکوی جدیـدی بـه وسـط سـقف اپـرای پاریـس اضافـه کـرد و بـا ایـن کار بـر شـکوه و عظمـت سـالن افـزود.
 • روز 7 ، پاریس
  بازدید از کلیسای قلب مقدس و میدان هنرمندان در محله ی مونت مارتر و گشت با قایق بر روی رودخانه سن. کلیسای سکره کخ ( Coeur Sacre ) یکی از مهمترین بناهای مذهبی پاریس است که در سال ۲۰۰۶ بیش از ده میلیون زایر و جهانگرد از آن بازدید کرده اند. این ساختمان بر بالای تپه ای به نام مونت مارتر بنا شده و بنا بر گزارش سازمان ملی جهانگردی، مقام دوم اماکن توریستی فرانسه را در سال ۲۰۰۶ به خود اختصاص داده است و بدین ترتیب درست پس از کلیسای نوتردام پاریس قرار دارد. این مکان یکی از قدیمی ترین محله های پاریس به شمار می رود.
 • روز 8 ، پاریس
  بازدید از کاخ و باغ ورسای (Versailles) - کاخ ورسای در شهر ورسای در نزدیکی پاریس است. این کاخ سابقاً در دهکده ای به همین نام در نزدیکی پاریس قرار داشت اما امروزه این دهکده و کاخ جزء حومه ی پاریس محسوب میشوند. از سال ۱۶۸۲ تا سال ۱۷۸۹ که به اجبار انقلابیون، خانواده ی سلطنتی به پاریس منتقل شدند، این کاخ محل زندگی و دربار حکومتی شاهان فرانسه در تابستان بود. معاهده ی ورسای که به جنگ جهانی اول پایان داد در این کاخ منعقد شده است. این کاخ به عنوان یکی از میراث جهانی توسط یونسکو انتخاب شده است و آن را خواهر خوانده ی کاخ شونبرون در وین اتریش می نامند.
 • روز 9 ، پاریس

  برنامه ای برای این روز وجود ندارد

روش سفر: هوایی

مدت: 9 روز و 8 شب

روش سفر: هوایی

مدت: 9 روز و 8 شب

روش سفر: هوایی

مدت: 8 روز و 7 شب

روش سفر: هوایی

مدت: 9 روز و 8 شب

روش سفر: هوایی

مدت: 8 روز و 7 شب

مسافران پرسش‌های خود را مطرح کرده‌اند و دیگر کاربران ما به آن‌ها پاسخ داده‌اند.

 • کاراکتر باقی مانده
 • delete
  طرح پرسش