اشتراک گذاری

تور فرانسه - بلژیک - هلند

8 شب
منقضی شده
ایران ایر
ققنوس
 • مبدا: تهران
 • مقاصد:
  • آمستردام 3 شب
  • بروکسل 1 شب
  • پاریس 4 شب
 • تاریخ های اجرا:
 • پرواز رفت: ایران ایر
 • پرواز برگشت: ایران ایر
 • ققنوس
 • منقضی شده

برنامه سفر

تهران
تهران
آمستردام
ایران ایر
آمستردام
3 شب
آمستردام
بروکسل
ایران ایر
بروکسل
1 شب
بروکسل
پاریس
ایران ایر
پاریس
4 شب
پاریس
تهران
ایران ایر
Logo

ققنوس

شناسه تور: 3337

تور فرانسه - بلژیک - هلند. هوایی - آمستردام - بروکسل - پاریس .8 شب. ایران ایر

توجه

برای رزرو یا کسب اطلاعات کامل درباره این تور و تورهای مشابه تماس بگیرید.

تور انتخابی شما شناسه تور: 3337

تور فرانسه - بلژیک - هلند .8 شب.

توجه

برای رزرو یا کسب اطلاعات کامل درباره این تور و تورهای مشابه تماس بگیرید.

رزرو آنلاین

اطلاعات خود را وارد نمایید تا کارشناسان آژانس برای هماهنگی و تائید رزرو تور با شما ارتباط برقرار کنند

رزرو آنلاین

اطلاعات شما دریافت شد. کارشناسان مربوطه در اولین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت

ققنوس

شناسه تور: 3337 . تور فرانسه - بلژیک - هلند

مدارک و قوانین

مدارک شناسائی

اصل گذرنامه امضا شده با حداقل شش ماه اعتبار پس از اتمام سفر با دو صفحه ی خالی رو به روی هم

اصل گذرنامه های باطله

۳ قطعه عکس5/4* 5/3 با زوم 70 ,%رنگی با پشت زمینه سفید, بیش از شش ماه از گرفتن عکس نگذشته باشد و مشابه عکس گذرنامه و ویزاهای قبلی نباشد.

همراه داشتن اصل شناسنامه تمامی اعضای خانواده در هر رده سنی در هنگام مراجعه به سفارت الزامی است .

مدارک مالی

گواهی تمکن و گردش سه ماهه حساب های بانکی با ذکر نام به زبان انگلیسی با مهر برجسته و امضا بانک مربوطه در صفحه های A4

زمان صدور گواهی حساب بانکی حداکثر ۱۰ روز قبل از تحویل مدارک به سفارت باشد.

اصل و ترجمه مدارک شغلی

پزشکان: پروانه مطب با تاریخ به روز, کارت نظام پزشکی
پزشکان مشغول در بیمارستان: نامه اشتغال به کار روی سربرگ به همراه مهر و امضا سازمان یا حکم کارگزینی, سه فیش حقوقی اخیر و سابقه بیمه تامین اجتماعی

وکلا: پروانه وکالت

مشاغل دولتی: حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار روی سربرگ شرکت و مهر و امضا مدیر عامل با ذکر سمت و سابقه, میزان حقوق و ذکر تاریخ و تائید مرخصی، سه فیش حقوقی اخیر و سابقه بیمه تامین اجتماعی

بازنشسته ها: حکم بازنشستگی, آخرین فیش واریزی

مشاغل غیر دولتی: گواهی اشتغال به کار روی سر برگ شرکت با مهر و امضا مدیر عامل, سه فیش حقوقی اخیر, سابقه بیمه تامین اجتماعی
خویش فرما: جواز کسب, آخرین آگهی تغییرات, آگهی تاسیس به روز شده

مدرس, اساتید دانشگاه: حکم کاگزینی یا گواهی اشتغال به کار روی سر برگ و مهر سازمان مربوطه, سه فیش حقوقی اخیر, سابقه بیمه تامین اجتماعی
دانشجو یا دانش آموز: اصل و ترجمه نامه اشتغال به تحصیل با ذکر تاریخ و تائید مرخصی

در صورتی که مسافر نیاز به حمایت مالی برای تامین مخارج سفر دارد, اصل و ترجمه مدارک مالی, شغلی و شناسایی برای اثبات نسبت شخص حمایت کننده و مسافر الزامی است.

برای بانوان شاغل که قصد سفر به اتحادیه شنگن بدون همسر را دارند, ارائه اصل و ترجمه مدارک مالی, شغلی و تعهدنامه تامین مخارج سفر از سوی همسر الزامی است .
نرخ پرواز جدا محاسبه می شود .

کلیه مدارک ترجمه شده به زبان انگلیسی با مهر مترجم و از زمان تاریخ ترجمه ها حداکثر دو هفته از تحویل مدارک به سفارت قابل قبول است .

ارائه نامه کتبی گارانتی در خصوص پرداخت هزینه سفر و هزینه های احتمالی از سوی سرپرست خانواده برای تمامی اعضای خانواده

برای فرزندانی که بدون یکی از والدین سفر می کنند یا ویزا معتبر دارند, ترجمه رضایتنامه محضری به زبان انگلیسی با تائیدیه دادگستری و وزارت امور خارجه الزامی است.

برای فرزندانی که یکی از والدین آنها فوت کرده اند, ارائه ترجمه گواهی فوت و رضایتنامه محضری سرپرست قانونی به زبان انگلیسی با تائیدیه دادگستری و وزارت امور خارجه الزامی است .

مراجعه متقاضیان بالای ۱۱ سال به سفارت جهت انگشت نگاری الزامی است.

هزینه دارالترجمه " به عهده " مسافرین تور " است .

خدمات

پرواز
هتل
ویزا
راهنمای فارسی
بیمه مسافرتی
ترانسفر فرودگاهی
گشت شهری
راهنمای محلی
اتوبوس
 • ديدار از جاذبه های جهانگردی هر شهر طبق برنامه تور كامل
 • وروديه محل های مورد بازديد و پيش بينی شده در برنامه
 • تور و انتقال از فرودگاه ها به هتل ها و بالعكس
 • همراهی راهنمای ايرانی و محلی در روزهای بازديد
 • هزينه های باربری در هتل ها
 • اخذ ويزای گروهی يا انفرادی و بيمه مسافرتی
جزییات برنامه سفر
 • روز 1 ، آمستردام

  ورود به آمستردام
 • روز 2 ، آمستردام

  -گشت با قایق در کانال های آبی آمستردام. - بازدید از گالری الماس ( Diamonds Coster ) با قدمت 175 سال که هرساله چهارصد هزار بازدید کننده از سراسر دنیا از آن بازدید می کنند. - بازدید از موزه ی مادام توسو موزه ی مادام توسو مجموعه ای از مجسمه های مومی از چهره های سرشناس دنیای سیاست، سینما، موسیقی، ورزش و ... است که در اندازه های حقیقی و با شباهتی کم نقص به خود این افراد ساخته شده است. این موزه در واقع شعبه ای از موزه ی اصلی مادام توسوی لندن است که سه قرن پیش افتتاح شد و به دنبال استقبال از آن، در شهرهای دیگر از جمله آمستردام، برلین، بانکوک، پکن و ... شعبه تاسیس کرد
 • روز 3 ، آمستردام

  بازدید از دهکده های قدیمی ماهی گیری Marken و Volendam - بازدید عبوری از شهر زیبای Schans Zaanse بر روی رودخانه Zaan و آسیاب های بادی ( Kat De Windmill ) آن. برخی بر این باورند که قدمت این شهر از قرن 17 میلادی است. - در Volendam بازدید از منطقه و کارخانه تولید پنیر Factory Clog & Cheese Simonehoeve.
 • روز 4 ، بروکسل

  گشت در شهر بروکسل شامل بازدید عبوری از میدان اصناف، ساختمان های سازمان ملل و میدان آتومیوم و کاخ دادگستری. - بنای ( Atomium) آتومیوم واقع در میدان آتومیوم 102 متر ارتفاع دارد و 9 عدد کره ی فولادی به شکل کریستال آهن به آن متصل است. ساختار این بنا بر اساس ساختار بلور آهن در مقیاس ۱۵۰ بیلیون بار بزرگتر از اندازه ی واقعی طراحی شده است.
 • روز 5 ، پاریس

  ورود به پاریس گشت عبوری در شهر پــاريس شامل خیابان شانزه الیزه ، میدان کنکورد و میدان اتوال و بازديد عبوری از برج ايفل ( Tower Eiffel ) و توقف در محوطه Trocadero جهت عکاسی از برج ایفل. - بازدید از برج Montparnasse برج Montparnasse یکی از اولین آسمانخراش های 210 متری (689 فوت) پاریس است که در منطقه مونپارناس واقع شده است و ساخت آن از سال 1969 تا 1973 میلادی به طول انجامید و به همراه برج ایفل دو نماد اصلی شهر پاریس محسوب می شود. این برج دارای 59 طبقه است که غالبا در آن دفاتر تجاری قرار دارند .طبقه 56 ،با یک رستوران به نام Le Ciel De و یک تراس در طبقه بالا ست، که جهت تماشای شهر از نمای بالا برای عموم باز است و از طریق تلسکوپ های آن می توانید به چشم انداز بی نظیر شهر پاریس اشراف داشته باشید.
 • روز 6 ، پاریس

  بازدید از ساختمان اپرای پاریس (Garnier House Opera) اپـرای پاریـس( Opera Paris ) کـه بـه کاخ گارنیـه( Garnier ) هـم معـروف اسـت، یکـی از معـروف تریـن اپراهـای جهـان بـه شـمار مـی رود. پـروژه سـاخت ایـن بنـا در سـال ۱۸۶۱ توسـط شـارل گارنیـه بـه عهـده گرفتـه شـد و در سـال ۱۸۶۲ سـاخت آن بـا الهـام از سـبک معـاری یونانـی و رومـی آغـاز شـد. معمـاری شـکوهمند و طراحـی داخلـی بسـیار زیبـای "اپـرای پاریـس" برگرفتـه از حـال و هـوای امپراتـوری دوم فرانسـه اسـت. در سـال 1962 مـارک شـاگال (Marc Chagall ) موزیسـین مدرنیسـت و هنرمنـد سرشـناس روسـی، نقاشـی های فرسـکوی جدیـدی بـه وسـط سـقف اپـرای پاریـس اضافـه کـرد و بـا ایـن کار بـر شـکوه و عظمـت سـالن افـزود. - بازدید از کلیسای قلب مقدس و میدان هنرمندان در محله ی مونت مارتر و گشت با قایق بر روی رودخانه سن. کلیسای سکره کخ (Sacre Coeur ) یکی از مهمترین بناهای مذهبی پاریس است که در سال ۲۰۰۶ بیش از ده میلیون زایر و جهانگرد از آن بازدید کرده اند. این ساختمان بر بالای تپه ای به نام مونت مارتر بنا شده و بنا بر گزارش سازمان ملی جهانگردی، مقام دوم اماکن توریستی فرانسه را در سال ۲۰۰۶ به خود اختصاص داده است و بدین ترتیب درست پس از کلیسای نوتردام پاریس قرار دارد. این مکان یکی از قدیمی ترین محله های پاریس به شمار می رود.
 • روز 7 ، پاریس

  بازدید از کاخ و باغ ورسای (Versailles) - کاخ ورسای در شهر ورسای در نزدیکی پاریس است. این کاخ سابقاً در دهکده ای به همین نام در نزدیکی پاریس قرار داشت اما امروزه این دهکده و کاخ جزء حومه ی پاریس محسوب میشوند. از سال ۱۶۸۲ تا سال ۱۷۸۹ که به اجبار انقلابیون، خانواده ی سلطنتی به پاریس منتقل شدند، این کاخ محل زندگی و دربار حکومتی شاهان فرانسه در تابستان بود. معاهده ی ورسای که به جنگ جهانی اول پایان داد در این کاخ منعقد شده است. این کاخ به عنوان یکی از میراث جهانی توسط یونسکو انتخاب شده است و آن را خواهر خوانده ی کاخ شون برون در وین اتریش می نامند.
 • روز 8 ، پاریس

  برنامه ای برای این روز وجود ندارد

 • روز 9 ، پاریس

  خروج به سمت ایران

نمایش روی نقشه

مشاهده جزيیات هتل

قیمت ارزان‌ترین اتاق در این هتل

ققنوس
از تومان