تور تور روسیه تور مسکو - سنت پترزبورگ
اشتراک گذاری

تور مسکو - سنت پترزبورگ - سن پترزبورگ 7 شب

منقضی شده
ایرفلوت
7 شب
رادیس پرواز
www.radisparvaz.com
برای رزرو این تور تماس بگیرید

02144944500

برنامه سفر

تهران
تهران
مسکو
ایرفلوت
مسکو
3 شب
مسکو
سن پترزبورگ
ایرفلوت
سن پترزبورگ
4 شب
سن پترزبورگ
تهران
ایرفلوت

خدمات

پرواز
هتل
راهنمای فارسی
بیمه مسافرتی
ترانسفر فرودگاهی
گشت شهری

مدارک مورد نیاز

اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار - 2 قطعه عکس رنگی - فرم مشخصات<br>عکس ها میبایست در اندازه 4*3، زمینه سفید و جدید باشند. نحوه قرار گرفتن بدن باید به نحوی باشد که سر و شانه ها در یک راستا، کاملا رو به دوربین و بدون کوچکترین چرخش باشد. عکس هایی که به دلیل قیچی شدن کوچک شده باشند و یا اسکن شده باشند، مورد تایید سفارت روسیه نمی باشند.<br>گذرنامه جداگانه برای تمامی مسافران (حتی کودکان و نوزادان) الزامی بوده و اخذ روادید به صورت مستقل برای هر فرد صورت می پذیرد.<br>گذرنامه کلیه مسافرین بالای 16 سال می بایست دارای امضا باشند.<br>مشخصات مسافر جهت تکمیل فرم سفارت (آدرس منزل و محل کار - شغل - شماره جهت تماس)

قوانین و ملزومات

نرخ کودک زیر ۲ سال ۱.۸۹۰.۰۰۰ تومان است .<br>ساعت پروازی: رفت از تهران 03:30 / برگشت از مسکو 21:05 ،<br>پرداخت ۵۰ درصد کل هزینه تور در زمان رزرواسیون الزامی است .<br>پرواز چارتر، هتل گارانتی و غیر قابل استرداد است .

برچسب‌ها

مدارک مورد نیاز

اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار - 2 قطعه عکس رنگی - فرم مشخصات عکس ها میبایست در اندازه 4*3، زمینه سفید و جدید باشند. نحوه قرار گرفتن بدن باید به نحوی باشد که سر و شانه ها در یک راستا، کاملا رو به دوربین و بدون کوچکترین چرخش باشد. عکس هایی که به دلیل قیچی شدن کوچک شده باشند و یا اسکن شده باشند، مورد تایید سفارت روسیه نمی باشند. گذرنامه جداگانه برای تمامی مسافران (حتی کودکان و نوزادان) الزامی بوده و اخذ روادید به صورت مستقل برای هر فرد صورت می پذیرد. گذرنامه کلیه مسافرین بالای 16 سال می بایست دارای امضا باشند. مشخصات مسافر جهت تکمیل فرم سفارت (آدرس منزل و محل کار - شغل - شماره جهت تماس)

قوانین و ملزومات

نرخ کودک زیر ۲ سال ۱.۸۹۰.۰۰۰ تومان است . ساعت پروازی: رفت از تهران 03:30 / برگشت از مسکو 21:05 ، پرداخت ۵۰ درصد کل هزینه تور در زمان رزرواسیون الزامی است . پرواز چارتر، هتل گارانتی و غیر قابل استرداد است .

بازگشت به اطلاعات تور

امتیاز کاربران