اشتراک گذاری

تور ژاپن - کره جنوبی

14 شب
منقضی شده
28 اسفند
هواپیمایی امارات
ایوار
5,990,000 تومان + 6,790 دلار
قیمت و زمان‌های اجرا
 • مبدا: تهران
 • مقاصد:
  • سئول 3 شب
  • ججو 2 شب
  • اوساکا (اوزاکا) 4 شب
  • توکیو 5 شب
 • تاریخ های اجرا:
 • پرواز رفت: هواپیمایی امارات
 • پرواز برگشت: هواپیمایی امارات
 • ایوار
 • 5,990,000 تومان + 6,790 دلار قیمت و زمان های اجرا

برنامه سفر

تهران
تهران
سئول
هواپیمایی امارات
سئول
3 شب
سئول
ججو
هواپیمایی امارات
ججو
2 شب
ججو
اوساکا (اوزاکا)
هواپیمایی امارات
اوساکا (اوزاکا)
4 شب
اوساکا (اوزاکا)
توکیو
هواپیمایی امارات
توکیو
5 شب
توکیو
تهران
هواپیمایی امارات
Logo

ایوار

شناسه تور: 1426

تور ژاپن - کره جنوبی. هوایی - سئول - ججو - اوساکا (اوزاکا) - توکیو .14 شب. هواپیمایی امارات

توجه

برای رزرو یا کسب اطلاعات کامل درباره این تور و تورهای مشابه تماس بگیرید.

تور انتخابی شما شناسه تور: 1426

تور ژاپن - کره جنوبی .14 شب.

توجه

برای رزرو یا کسب اطلاعات کامل درباره این تور و تورهای مشابه تماس بگیرید.

رزرو آنلاین

اطلاعات خود را وارد نمایید تا کارشناسان آژانس برای هماهنگی و تائید رزرو تور با شما ارتباط برقرار کنند

رزرو آنلاین

اطلاعات شما دریافت شد. کارشناسان مربوطه در اولین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت

ایوار

شناسه تور: 1426 . تور ژاپن - کره جنوبی

خدمات

پرواز
هتل
ویزا
راهنمای فارسی
بیمه مسافرتی
ترانسفر فرودگاهی
گشت شهری
راهنمای محلی
 • ویزای توریستی ژاپن و کره جنوبی
جزییات برنامه سفر
 • روز 1 ، سئول

  سفر ما از فرودگاه امام خمینی آغاز می‌شود. پس از گردهم آمدن کلیه همسفران و بازنگری مدارک، جهت انجام امور پرواز (دریافت کارت پرواز و تحویل بار) به سمت سالن ترانزیت حرکت می‌کنیم تا راهی فرودگاه اینچئون سئول شویم. پس از کنترل گذرنامه، ویزا و دریافت بار به همراه سایر همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان خواهیم رفت. در هتل پس از دریافت کلید اتاق‌ها و استراحتی کوتاه، اولین شامگاه ورودمان به سئول را با همراهی راهنما به گشتی کوتاه جهت آشنایی با پایتخت زیبای کره جنوبی خواهیم گذراند.
 • روز 2 ، سئول

  امروز در گشتی تمام روز با همراهی راهنمای محلی از مهم‌ترین جاذبه‌های شهر سئول مانند قصر گئونگ بوک، مقر ریاست جمهوری معروف به خانه آبی، بازار سنتی اینسادونگ، برج سئول و همچنین روستای بوکچون هانوک دیدار می کنیم. در ادامه می‌توانیم برای استراحت به هتل بازگردیم یا سری به بازار‌های دوست‌داشتنی سئول نظیر نام دائمون و میونگ دونگ بزنیم.
 • روز 3 ، سئول

  امروز نیز پس از صرف صبحانه در گشتی تمام روز، ابتدا به شهر یونگین در نزدیکی سئول خواهیم رفت و بازدیدی خواهیم داشت از پارک دائه یانگ گئوم، بزرگترین شهرک سینمایی رو باز در کره جنوبی که حال و هوای فرهنگ سنتی کشور را به خوبی به بازدید کنندگان منتقل می کند. در ادامه به پارک تفریحی اِوِرلند می‌رویم تا در این سرزمین رویاها، خاطرات خوشی را در کنار خانواده و همسفران خود ثبت کنیم.
 • روز 4 ، ججو

  امروز از هتل به سمت فرودگاه گیمپو حرکت می‌کنیم تا طبق برنامه رهسپار جیجو شویم. در فرودگاه جیجو، پس از تحویل گرفتن بارها و قبل از ورود به هتل ابتدا ناهار را در یک رستوران محلی صرف خواهیم کرد و سپس در گشتی چهار ساعته از دهانه آتشفاشانی سئونگ سان و تپه سرسبز کوجی در منتهی الیه شرقی جزیره که صحنه فیلم برداری چندین فیلم و سریال مشهور کره‌ی بوده است بازدید می‌کنیم. در پایان گشت برای استراحت به هتل باز می‌گردیم.
 • روز 5 ، ججو

  برنامه امروز به گشت کامل یک روزه در جیجو اختصاص دارد. امروز در یک گشت تمام روز از آبشار چئون جی یئون، باغ گیاه شناسی یومیجی، قصر شیشه‌ای و صخره یونگ موری بازدید کرده و در پایان به هتل محل اقامت بازخواهیم گشت. در صورت داشتن وقت، می‌توانیم سری به محله سئون گواپ بزنیم و گشت خود را در جیجو کامل کنیم.
 • روز 6 ، اوساکا (اوزاکا)

  امروز کره جنوبی را ترک کرده و راهی ژاپن می شویم اما پیش از حرکت به سمت فرودگاه از آخرین ساعات حضور در جزیره زیبای جیجو نهایت استفاده را برده و به دیدار غار مان جانگ گول و پارک حفاظت شده هوئِری می رویم. پس از آن از جیجو به سمت اوزاکا پرواز خواهیم کرد. پس از تحویل گرفتن بارها برای استراحت به سمت هتل روانه می‌شویم تا خود را برای ماجراجویی روزهای آینده در یکی از توسعه یافته ترین کشورهای آسیا و جهان به خوبی آماده کنیم.
 • روز 7 ، اوساکا (اوزاکا)

  در طول گشت امروز از قصر سلطنتی اوزاکا که از مهم‌ترین شاخصه‌های تورسیتی شهر است، منطقه تجاری اومِدا با آسمان خراش‌های بلندش و رصدخانه باغ معلق بازدید می‌کنیم. در ادامه سوار بر یکی از بزرگ‌ترین چرخ و فلک های جهان می‌شویم تا منظره‌ای بی‌نظیر از این شهر را نظاره‌گر باشیم. در طول این گشت پرماجرا همچنین از پارک نامبا، مراکز خرید منطقه آمریکامورا و منطقه توریستی و پر زرق و برق دوتونباری بازدید به عمل می‌آوریم و در پایان به هتل محل اقامتمان منتقل می‌شویم.
 • روز 8 ، اوساکا (اوزاکا)

  امروز با یکی از زیباترین شهرهای ژاپن، پایتخت هزار ساله امپراطوری باستانی آن و دارنده گنجینه ای از میراث‌های ثبت شده جهانی یعنی شهر سحر انگیز کیوتو آشنا می‌شویم. در گشت امروز از مهم‌ترین و زیباترین آثار تمدن و فرهنگ غنی ژاپنی مانند معابد بودایی بسیار زیبای کیومیزو درا، قصر طلایی، معبد فوشیمی ایناری و همچنین جاذبه‌های طبیعی بی نظیر این شهر همچون دریاچه بسیار زیبای آراشی یاما دیدار کرده و با قدم زدن در جنگل های بامبو، به طور قطع خاطراتی به یاد ماندنی برایمان رقم خواهد خورد.
 • روز 9 ، اوساکا (اوزاکا)

  امروز با یکی از زیباترین شهرهای ژاپن، پایتخت هزار ساله امپراطوری باستانی آن و دارنده گنجینه ای از میراث‌های ثبت شده جهانی یعنی شهر سحر انگیز کیوتو آشنا می‌شویم. در گشت امروز از مهم‌ترین و زیباترین آثار تمدن و فرهنگ غنی ژاپنی مانند معابد بودایی بسیار زیبای کیومیزو درا، قصر طلایی، معبد فوشیمی ایناری و همچنین جاذبه‌های طبیعی بی نظیر این شهر همچون دریاچه بسیار زیبای آراشی یاما دیدار کرده و با قدم زدن در جنگل های بامبو، به طور قطع خاطراتی به یاد ماندنی برایمان رقم خواهد خورد.
 • روز 10 ، توکیو

  امروز صبح هتل خود در اوزاکا را به مقصد شهر توکیو، که با یک دنیا دیدنی چشم انتظار ماست ترک می‌کنیم. طی مسیر حدودا 500 کیلومتری اوزاکا به توکیو به لطف قطار سریع السیر «شین کانزن» تنها دو ساعت و نیم به طول می‌انجامد. در توکیو پیش از رسیدن به هتل در گشتی کوتاه از معبد میجی و خیابان هارایوکو دیدار کرده و در هتل، پس از دریافت کلید اتاق ها و استراحتی کوتاه، با استفاده از توضیحات راهنما با پایتخت بزرگ و زیبای ژاپن بیشتر آشنا خواهیم شد.
 • روز 11 ، توکیو

  امروز صبح را با گشتی تمام روز در پرجمعیت‌ترین شهر جهان آغاز می‌کنیم. در این گشت از معبد بودایی آزاکوزا، خیابان ناکامیزه، خیابان گینزا، جزیره مصنوعی ادایبا، برج توکیو (بلندترین برج مخابراتی جهان) بازدید کرده و همچنین گشتی با قایق بر روی رودخانه سومیدا نیز خواهیم داشت.
 • روز 12 ، توکیو

  امروز با وقت آزادی که در اختیار داریم می‌توانیم با ثبت نام در یکی از برنامه‌های پیشنهادی راهنما از سایر جاذبه‌های دیدنی این شهر پرهیاهو و پرجاذبه دیدار کنیم. گشتی یک روزه در پارک تفریحی دیزنی لند می‌تواند یکی از گزینه‌های جذاب پیشنهادی باشد. بازدید از قصر امپراطوری ژاپن می‌تواند انتخاب دیگر ما باشد. لازم به ذکر است که برنامه‌های پیشنهادی راهنما، جزو برنامه ثابت تور نبوده و تعیین امکان پذیری و هزینه اجرای آن ها، بر عهده راهنما خواهد بود.
 • روز 13 ، توکیو

  در چهارمین روز اقامتمان در توکیو، با یک گشت تمام روز با همراهی راهنمای محلی، به بازدید از منطقه هاکونه و یکی از معروف‌ترین چشم اندازهای جهان یعنی «کوه فوجی» خواهیم رفت. ابتدا در دریاچه آشی، لذت قایق سواری را تجربه خواهیم کرد سپس با استفاده از تله کابین (در صورت وجود شرایط جوی مساعد) صعودی خاطره انگیز بر فراز کوه فوجی خواهیم داشت و از مناظر زیبای دشت و کوه لذت برده و روز پرهیجانی را در دل طبیعتی آرامش بخش سپری خواهیم کرد.
 • روز 14 ، توکیو

  امروز با توجه به وقت آزادی که در اختیار داریم می‌توانیم با کمک گرفتن از پیشنهادات راهنما، نادیده‌های بیشتری از توکیو را ببینیم. پیشنهاد می‌کنیم سری به محله‌های جالب برای خرید بزنید و بعد از آن خودتان را به یک شام دلچسب در بهترین رستوران های توکیو دعوت کنید. در آخر شب هم می‌توانید سری به چهار راه پرتکاپوی شیبویا بزنید. پانزدهم: سرانجام سفر پرخاطره‌ی ما به پایان رسید! پس از تحویل دادن اتاق‌ها با اتوبوس اختصاصی به سمت فرودگاه ناریتا حرکت می‌کنیم تا رهسپار تهران شویم. پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار در فرودگاه ایران، گذرنامه‌های خود را جهت ارائه به سفارت به راهنما تحویل می‌دهیم و با همسفران خداحافظی می‌نمائیم؛ هر چند می‌دانیم این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود زیرا همراه با سایر اعضای تور، برای سفر بعدی با ایوار برنامه‌ریزی کرده‌ایم.
 • روز 15 ، توکیو

  برنامه ای برای این روز وجود ندارد

نمایش روی نقشه

مشاهده جزيیات هتل

قیمت ارزان‌ترین اتاق در این هتل

ایوار
از تومان