تور تور تایلند تور پوکت - پاتایا
اشتراک گذاری

تور پوکت - پاتایا 7 شب

منقضی شده
17 بهمن
ماهان
7 شب
الماس نشان آسمان
www.almasneshantour.com
برای رزرو این تور تماس بگیرید

02154171

برنامه سفر

تهران
تهران
پوکت
ماهان
پوکت
3 شب
پوکت
پاتایا
ماهان
پاتایا
4 شب
پاتایا
تهران
ماهان

خدمات

پرواز
هتل
راهنمای فارسی
بیمه مسافرتی
ترانسفر فرودگاهی
  • سیم کارت
  • تاریخ و ساعت رفت :
  • پنج شنبه ۱۷ بهمن ۲۲:۳۰

مدارک مورد نیاز

اصل گذرنامه با حداقل ۷ ماه اعتبار از زمان سفر <br> یک قطعه عکس ۴*۳<br>کپی شناسنامه و کارت ملی<br>آدرس <br>مدت زمان اخذ ویزا ۷ روز کاری است .<br>

قوانین و ملزومات

پرواز به فرودگاه بانکوک :مدت پرواز ۷ ساعت<br><br>ترانسفر بین بانکوک و پاتایا زمینی است و مدت سفر ۱/۳۰ ساعت<br><br>ترانسفر بین بانکوک و پوکت هوایی است و مدت سفر ۱/۳۰ ساعت<br><br>نرخ تور برای کودک زیر ۲ سال ۱.۸۹۰.۰۰۰ تومان است .<br>مسئولیت کنترل پاسپورت بابت هرگونه ممنوعیت خروج از کشور به عهده مسافر است .<br>کلیه پکیج ها به صورت چارتری می باشد و در صورت کنسلی از طرف مسافرین عزیز سوخت کامل است .<br>بار مجاز پرواز داخلی حداقل ۱۰ کیلو است .

برچسب‌ها

مدارک مورد نیاز

اصل گذرنامه با حداقل ۷ ماه اعتبار از زمان سفر یک قطعه عکس ۴*۳ کپی شناسنامه و کارت ملی آدرس مدت زمان اخذ ویزا ۷ روز کاری است .

قوانین و ملزومات

پرواز به فرودگاه بانکوک :مدت پرواز ۷ ساعت ترانسفر بین بانکوک و پاتایا زمینی است و مدت سفر ۱/۳۰ ساعت ترانسفر بین بانکوک و پوکت هوایی است و مدت سفر ۱/۳۰ ساعت نرخ تور برای کودک زیر ۲ سال ۱.۸۹۰.۰۰۰ تومان است . مسئولیت کنترل پاسپورت بابت هرگونه ممنوعیت خروج از کشور به عهده مسافر است . کلیه پکیج ها به صورت چارتری می باشد و در صورت کنسلی از طرف مسافرین عزیز سوخت کامل است . بار مجاز پرواز داخلی حداقل ۱۰ کیلو است .

بازگشت به اطلاعات تور

امتیاز کاربران