بهترین مراکز خرید روسیه؛ شهرهای میزبان جام جهانی 2018 (قسمت دوم)

حمیده کریمی
حمیده کریمی پنجشنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۰
بهترین مراکز خرید روسیه؛ شهرهای میزبان جام جهانی 2018 (قسمت دوم)

خرید کردن از فروشگاه‌ها و مراکز تجاری بزرگ، یکی از لذت‌های سفر است. در شهرهای میزبان جام جهانی ۲۰۱۸، می‌توانید علاوه بر لذت بردن از مسابقات فوتبال، از فرصت استفاده کنید و به مراکز تجاری بزرگ و مدرن سر بزنید.

روسیه میزبان جام جهانی 2018 است. در روزهای آینده، تعدادی از بزرگترین شهرهای این کشور، میزبان مسافران تور جام جهانی روسیه از سراسر دنیا خواهد بود که برای تماشای این مسابقات و بازدید از جاذبه‌های شهرهای مختلف، به روسیه سفر می‌کنند.

سر زدن به مراکز تجاری و خرید کردن، یکی از جذاب‌ترین و لذت بخش‌ترین بخش‌های سفر است. حتی اگر هدف سفرتان تماشای مسابقات فوتبال جام جهانی باشد، باز هم به اندازه‌ی کافی در طول سفر فرصت دارید که به مراکز تجاری سر بزنید. شهرهای میزبان جام جهانی ۲۰۱۸، شهرهای بزرگی هستند و هر کدام چند مرکز خرید بزرگ دارند. در قسمت قبلی مقاله مراکز خرید شهرهای مختلف را معرفی کردیم. در این قسمت، به سراغ شهرهای نیژنی نووگورود، سارانسک و روستوف نا دونو می‌رویم. از فرصت حضور در این شهرها استفاده کنید و به بهترین مراکز خرید شهر سر بزنید.

مراکز خرید نیژنی نووگورود

مرکز خرید فانتاستیکا (Fantastika)

مراکز خرید شهرهای میزبان جام جهانی ۲۰۱۸

مرکز خرید فانتاستیکا در سال ۲۰۰۶ افتتاح شد. این مجموعه هر روز از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب آماده‌ی استقبال از خریداران داخلی و گردشگران خارجی است. این مجموعه در سه طبقه میزبان برندهای محبوب داخلی و خارجی است. پارکینگ این مرکز خرید برای ۲۱۰۰ خودرو ظرفیت دارد.

مرکز خرید فانتاستیکا یکی از بزرگترین مراکز تجاری و تفریحی در نیژنی نووگورد است. هایپرمارکت مواد غذایی، هایپرمارکت لوازم الکترونیکی، دو سوپرمارکت بزرگ، مجموعه‌ی سینمایی با نام سینما پارک، مرکز تناسب اندام ورلد کلاس، مرکز تفریحی بچه‌ها، کافه و رستوران و فودکورت از امکانات این مرکز تجاری است. این مجموعه در سه فاز افتتاح شد. بیش از ۲۱۰ فروشگاه از برندهای مختلف در این مرکز، بهترین و جدیدترین محصولات خود را عرضه می‌کنند.

مرکز خرید فانتاستیکا یکی از بزرگترین مراکز تجاری و تفریحی در نیژنی نووگورد است

از این مجموعه‌ی تجاری می‌توانید پوشاک، کفش، لباس زیر، متعلقات مد، لوازم خانه، لوازم کودکان، لوازم الکترونیکی و کالای دیجیتال، هدیه و سوغات، عطر و لوازم آرایشی و زیورآلات بخرید. مجموعه‌ی سینمایی این مرکز دارای ۸ پرده است. زمین بازی مخصوص کودکان، سالن بولینگ، کافه و رستوران و فودکورت بسیار بزرگ، از دیگر امکانات این مرکز است که مورد توجه بازدیدکنندگان آن قرار می‌گیرد.

برندهای مشهوری در این مرکز نمایندگی دارند از جمله تزنیس، گلنس، کارن میلن، لاو ریپابلیک، اتوال، لاش، مکس، نیو لوک، پیر کاردن و ال‌دورادو.

مرکز خرید ایندیگو لایف (Indigo Life)

مراکز خرید شهرهای میزبان جام جهانی ۲۰۱۸

مرکز خرید ایندیگو لایف در سال ۲۰۱۳ افتتاح شد. این مرکز خرید هر روز از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب فعالیت می‌کند. این مرکز تجاری و تفریحی در ۷ طبقه و با پارکینگی با ظرفیت هزار خودرو، میزبان برندهای مختلف داخلی و بین‌المللی است.

مرکز خرید ایندیگو لایف به غیر از فروشگاه‌های متعدد، امکانات دیگری هم دارد؛ از جمله سالن سینما، سالن بولینگ، پارک مخصوص سرگرمی خانواده‌ها و بچه‌ها، مرکز تناسب اندام و سالن ورزشی که تقریبا نیمی از وسعت این مجموعه برای فعالیت‌های تفریحی جذاب مورد استفاده قرار می‌گیرد، هایپرمارکت مواد غذایی و...

مرکز خرید ایندیگو لایف در بزرگراه Kazanskoye قرار دارد که یکی از شلوغ‌ترین بزرگراه‌های شهر است

این مجموعه، تعداد زیادی کافه و رستوران دارد که در آن ها می‌توانید با توجه به تنوع غذاهای ارائه شده، غذای مورد علاقه‌ی خود را پیدا کنید. مرکز خرید ایندیگو لایف در بزرگراه Kazanskoye قرار دارد که یکی از شلوغ‌ترین بزرگراه‌های شهر است. در این مرکز، پوشاک بانوان از برندهای تام تیلر، وست‌لند و اسباب‌بازی و لوازم مخصوص کودکان عرضه می‌شود.

مرکز خرید مگا نیژنی نووگورود (Mega Nizhniy Novgorod)

مراکز خرید شهرهای میزبان جام جهانی ۲۰۱۸

مرکز خرید مگا نیژنی نووگورود در سال ۲۰۰۶ افتتاح شده است. این مجموعه هر روز از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب، میزبان بازدیدکنندگان و خریداران داخلی و خارجی است. مرکز تجاری مگا، یک مجموعه‌ی تجاری و تفریحی است و به غیر از فروشگاه‌های مختلف از برندهای متعدد، امکانات تفریحی و سرگرمی هم دارد.

هایپرمارکت‌های متعدد مواد غذایی و لوازم الکترونیکی، فروشگاه بزرگ ایکیا، پیست اسکیت، سالن سینما، محوطه‌ی مخصوص بازی کودکان، کافه و رستوران، سالن زیبایی و یک فودکورت بزرگ از دیگر امکانات این مرکز است که آن را به یک مرکز تجاری و تفریحی کامل تبدیل می‌کند.

در فودکورت و کافه‌ها و رستوران‌های مرکز خرید مگا نیژنی نووگورود، می‌توانید بهترین غذاها از سراسر دنیا را امتحان کنید

در فودکورت و کافه‌ها و رستوران‌های این مرکز می‌توانید بهترین غذاها از سراسر دنیا را امتحان کنید. فروشگاه‌های این مرکز محصولات متنوعی دارند از جمله پوشاک بانوان و آقایان، پوشاک کودکان، زیورآلات و متعلقات مد، کیف و کفش، عطر و لوازم آرایشی، لوازم ورزشی، اسباب‌بازی، لوازم الکترونیکی و کالای دیجیتال، موبایل و لپ‌تاپ و...

بهترین برندهای داخلی و بین‌المللی را در این مرکز خواهد دید از جمله فاکس، دومانی، اسپریت، اچ اند ام، این‌سیتی، مودامو، آلبا، کما اکتیو، کارلو پازولینی، لاش، بادی شاپ، ریباک، اسپرت‌مستر، لاکوست، مکس، رومانو بوتا و... دپارتمان استور نکست نیز در این مرکز، نمایندگی دارد.

مرکز خرید نبو اسکای (Nebo (Sky))

مراکز خرید شهرهای میزبان جام جهانی ۲۰۱۸

مرکز خرید نبو اسکای جزو جدیدترین مراکز تجاری شهر است. این مجموعه در سال ۲۰۱۵ افتتاح شده است و هر روز از ساعت ۸ صبح تا ۱۱ شب فعالیت می‌کند. این مرکز، یک مجموعه‌ی تجاری و تفریحی است و به فروشگاه و مرکز خرید محدود نمی‌شود و در ۸ طبقه و با پارکینگی با ظرفیت دو هزار خودرو، میزبان خریداران و بازدیدکنندگان است.

این مجموعه با هدف تامین نیازهای تجاری و سرگرمی ساکنان نیژنی نووگورود و گردشگران این شهر، افتتاح شده است. مراکز خرید این مجموعه، تنوع بی‌نظیری از کالاها را از برندهای متعدد داخلی و خارجی گرد هم آورده‌اند. به غیر از فروشگاه، این مجموعه امکانات مختلفی مثل محوطه‌ی مخصوص بازی و سرگرمی، مرکز تناسب اندام، سالن سینما و... دارد.

مرکز خرید نبو اسکای در نزدیکی میدان لیادوا قرار دارد و از نظر دسترسی، بهترین موقعیت جغرافیایی را دارد

این مجموعه‌ی تجاری و تفریحی در نزدیکی میدان لیادوا قرار دارد و از نظر دسترسی، بهترین موقعیت جغرافیایی را دارد. بیش از ۵۰۰ هزار نفر در اطراف این مجموعه‌ی تجاری سکونت دارند. این مرکز تقریبا در مرکز شهر واقع شده و فقط پنج دقیقه پیاده از ایستگاه مترو فاصله دارد که برای یک مرکز خرید، حسن بزرگی محسوب می‌شود. علاوه بر این، این مجموعه‌ی تجاری ۲۰۰ متر را خیابان اصلی شهر فاصله دارد.

طراحی داخلی این مرکز به نحوی است که به راحتی می‌توانید از مکان دقیق فروشگاه‌های مختلف اطلاع پیدا کنید و خودتان را به فروشگاه مورد نظرتان برسانید. معماری این مجموعه هم هماهنگی خاصی با منطقه‌ی مدرن شهر دارد. پنجره‌های بزرگ با چشم‌اندازهای پانوراما در کنار استفاده از متریال‌های روز دنیا باعث شده که این مرکز خرید، یکی از مدرن‌ترین و جذاب‌ترین مراکز تجاری در کل روسیه باشد. یک صفحه‌نمایش بزرگ در این مرکز قرار گرفته که برای تبلیغات و معرفی رویدادهای مرکز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مرکز خرید ریو نیژنی نووگورود (RIO Nizhny Novgorod)

مراکز خرید شهرهای میزبان جام جهانی ۲۰۱۸

مرکز خرید ریو، در سال ۲۰۱۲ افتتاح شده است. این مرکز تجاری و تفریحی هر روز از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب باز است. مجموعه‌ی تجاری ریو به غیر از فروشگاه، امکانات تفریحی نیز دارد و در چهار طبقه از بازدیدکنندگان استقبال می‌کند. اگر با ماشین شخصی به این مرکز سر می‌زنید، از نظر پیدا کردن جای پارک مشکلی نخواهید داشت چون پارکینگ با ظرفیت ۱۰۷۰ خودرو دارد.

این مرکز تجاری یکی از بزرگترین مراکز خرید در نیژنی نووگورد است و از نظر موقعیت جغرافیایی در موقعیتی واقع شده که به راحتی می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید.

مرکز خرید ریو یکی از بزرگترین مراکز خرید در نیژنی نووگورد است

در فروشگاه‌های این مجموعه‌ی تجاری، تنوع محصولات بسیار چشمگیر است؛ پوشاک بانوان و آقایان، عطر و لوازم آرایشی، لوازم ورزشی، لوازم خانگی، کامپیوتر و کالای دیجیتال از جمله محصولاتی است که در این مجموعه‌ی تجاری عرضه می‌شود. به غیر از فروشگاه‌های برندهای محبوب داخلی و خارجی، این مجموعه امکانات تفریحی هم دارد.

سالن سینما، کافه و رستوران، پیست اسکیت، زمین بازی مخصوص کودکان، فودکورت، سالن بولینگ و... از امکانات این مجموعه است. از بین برندهای مشهوری که در این مرکز تجاری شعبه دارند می‌توان موارد زیر را نام برد؛ الدورادو، اسپورت‌مستر، رانده وو، اتوال، مدیس، سولو استایل، گلوریا جینز، گلنس، الیس، هندرسون، اینسیتی، رسپکت، اویتا، اکو، زندن، آدیداس، ریباک، آدیداس کیدز و...

مراکز خرید شهر سارانسک

مرکز خرید سیتی پارک (City Park)

مراکز خرید شهرهای میزبان جام جهانی ۲۰۱۸

مرکز خرید سیتی پارک در سال ۲۰۱۳ افتتاح شده است. این مجموعه در ۳ طبقه گسترده شده و با برترین برندهای دنیا و برندهای داخلی روسیه از خریداران و بازدیدکنندگان استقبال می‌کند. یک پارکینگ با ظرفیت ۱۱۰۰ خودرو دارد. این مجموعه‌ی تجاری، یک مرکز خرید و مرکز تفریحات با وسعت زیاد در سارانسک است که از زمان افتتاحش توانسته توجه اهالی شهر و گردشگران خارجی را جلب کند.

این مجموعه بخش‌های مختلفی دارد از جمله هایپرمارکت‌های مواد غذایی با وسعت ۱۰ هزار مترمربع، هایپرمارکت لوازم الکترونیکی با وسعت ۲۱۴۰ مترمربع، سینمای ۷ پرده‌ای، فروشگاه‌های مخصوص وسایل کودکان با وسعت ۱۵۰۰ مترمربع و در حدود ۱۴۰ فروشگاه از برندهای محبوب داخلی و خارجی.

روزانه به طور میانگین ۱۵ تا ۲۰ هزار نفر از مرکز خرید سیتی پارک بازدید و خرید می‌کنند

این مرکز تجاری، یک فودکورت هم دارد که در آن می‌توانید بهترین غذاهای روسی و بین‌المللی و فست‌فود را نوش جان کنید.

روزانه به طور میانگین ۱۵ تا ۲۰ هزار نفر از این مرکز تجاری بازدید و خرید می‌کنند. این مرکز خرید از نظر موقیعت جغرافیایی و دسترسی، در موقعیت خوبی قرار دارد و تقریبا در نزدیکی منطقه‌ی مرکزی و تاریخی شهر است.

مرکز خرید ریو سارانسک (Rio Saransk)

مراکز خرید شهرهای میزبان جام جهانی ۲۰۱۸

مرکز خرید ریو سارانسک در سال ۲۰۱۲ افتتاح شده است. این مرکز خرید هر روز از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب فعالیت می‌کند و آماده‌ی استقبال از بازدیدکنندگان است. این مجموعه در ۴ طبقه میزبان برندهای محبوب داخلی و خارجی است. یک پارکینگ با ظرفیت صد خودرو دارد که برای مجموعه‌ای با این وسعت، کوچک است.

این مرکز خرید بخشی از یک مجموعه‌ی تجاری و اداری بزرگ است که شامل دفاتر اداری، هتل و واحدهای مسکونی می‌شود.

مرکز خرید ریو سارانسک، یک فودکورت  دارد که در کافه‌ها و رستوران‌های آن می‌توانید بهترین غذاها از سراسر دنیا را نوش جان کنید

امکانات متعددی برای این مجموعه در نظر گرفته شده است از جمله سوپرمارکت بزرگ، فروشگاه‌های بزرگ زنجیره‌ای مث ال دورادو و یک مجموعه‌ی سینمایی کامل به نام سینما استار فدرال.

فروشگاه‌های خرده‌فروشی این مرکز، بهترین برندهای داخلی و خارجی را در اختیار خریداران می‌گذارند. برندهای نام آشنایی چون اسپورت مستر، اتوال، آدیداس، زولا، رانده وو، هندرسون و... در این مرکز نمایندگی دارند.

این مجموعه، یک فودکورت هم دارد که در کافه‌ها و رستوران‌های آن می‌توانید بهترین غذاها از سراسر دنیا را نوش جان کنید. از پیتزا و کباب گرفته تا سوشی در این رستوران‌ها سرو می‌شود و برای هر سلیقه و ذائقه‌ای، حداقل یکی دو مورد غذا و دسر وجود دارد.

یکی از ویژگی‌های مثبت این مرکز خرید، قرار گرفتن در مرکز شهر است که باعث می‌شود به راحتی به آن دسترسی داشته باشید و بتوانید با وسایل حمل و نقل عمومی، خودتان را به این مرکز تجاری برسانید. از فروشگاه‌های این مجموعه می‌توانید پوشاک بانوان و آقایان، عطر و لوازم آرایش، لوازم ورزشی، لوازم مخصوص کودکان و اسباب بازی بخرید.

مراکز خرید شهر رستوف نا دونو

مرکز خرید گالریا آستور (Galereya Astor)

مرکز خرید گالریا آستور جزو باسابقه‌ترین مراکز خرید شهر است. این مجموعه‌ی تجاری در سال ۲۰۰۶ افتتاح شده و در ۶ طبقه میزبان برندهای مطرح داخلی و خارجی است. هر روز از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب فرصت دارید که به این مجموعه سر بزنید و از فروشگاه‌های متعدد آن خرید کنید. این مرکز یک پارکینگ کوچک دارد که متاسفانه پاسخگوی تعداد جمعیت خریداران و بازدیدکنندگان این مجموعه نیست.

مرکز خرید گالریا آستور جزو باسابقه‌ترین مراکز خرید شهر است

تعدادی از بهترین برندهای داخلی و خارجی در این مجموعه گرد هم آمده‌اند و بهترین خدمات به خریداران در این مرکز عرضه می‌شود. دو طبقه‌ی اول این مجموعه به بوتیک‌های تک برند اختصاص دارد مثلا سالواتور فراگامو، باربری، کنزو، پولینی، سنت جیمز، ریچموند و...

طبقه‌ی سوم به فروشگاه‌های عرضه کننده‌ی چند برند، اختصاص دارد و بهترین طراحان اروپایی از سبک‌های مختلف، محصولات خود را در این فروشگاه‌ها عرضه می‌کنند. بهترین پوشاک، کیف و کفش، لباس زیر، عطر و لوازم آرایش، زیورآلات و اکسسوری، عینک و سایر محصولات مشابه را می توانید از این مرکز خریداری کنید. این مجموعه سالن زیبایی هم دارد و تعدادی رستوران که غذاهایی از سراسر دنیا را با بهترین کیفیت سرو می‌کنند.

مرکز خرید مگا روستوف نا دونو (Mega Rostov-on-Don)

مراکز خرید شهرهای میزبان جام جهانی ۲۰۱۸

مرکز خرید مگا روستوف نادونو یکی از مراکز خرید باسابقه در این شهر است. این مجموعه در سال ۲۰۰۷ افتتاح شده و هر روز از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب، آماده‌ی استقبال از خریداران و بازدیدکنندگان است. این مجموعه‌ی یک طبقه، فقط به فروشگاه و مرکز خرید اختصاص نیافته و دارای امکانات تفریحی است. توسعه‌ی دهنده‌ی این مجموعه، شرکت ایکیا است.

در این مجموعه، فروشگاه‌های زنجیره‌ای متعددی وجود دارد. هایپرمارکت Ashan، فروشگاه ایکیا، فروشگاه لوازم الکترونیکی، بهترین برندهای پوشاک و متعلقات مد از بخش‌های مختلف این مجموعه است.

مرکز خرید مگا، یکی از بزرگترین مجموعه‌های تجاری در منطقه‌ی روستوف است. حدود ۱۹۰ فروشگاه زنجیره‌ای در این مرکز نمایندگی دارند. خدمات و امکانات خانوادگی، کافه‌ها و رستوران‌ها، پیست اسکیت، زمین بازی کودکان و امکاناتی از این دست در کنار هم قرار گرفته‌اند تا یک مرکز خرید کامل را تشکیل دهند که در آن بتوانید با خیال راحت خرید کنید در حالی که بچه‌ها و تک تک اعضای خانواده سرگرمی خود را دارند. خرید از این مجموعه، تجربه‌ای جذاب و لذت‌بخش است.

مرکز خرید مگا روستوف نا دونو پارکینگ رایگان دارد و سالن زیبایی، بانک و داروخانه از دیگر امکانات آن است

محصولات متعددی در این مرکز خرید ارائه شده است که از میانآن‌ها می توان به پوشاک بانوان و آقایان و کودکان، کفش، اکسسوری، عینک، لوازم ورزشی، لوازم مخصوص حیوانات خانگی، آژانس مسافرتی، عطر و لوازم آرایش، هدیه و سوغاتی، لوازم منزل و وسایل الکترونیکی و کالای دیجیتال، غذا، محصولات چرمی، زیورآلات، موبایل، لوازم کودکان، محصولات چندرسانه‌ای، کتاب و نوشت‌افزار، لوازم تزیین منزل، محصولات مرتبط با زیبایی و لوازم بهداشتی اشاره کرد.

این مجموعه به غیر از فروشگاه، تعدادی کافه و رستوران هم دارد که درآن‌ها می‌توانید غذاهای بین‌المللی را امتحان کنید. این مرکز پارکینگ رایگان دارد و سالن زیبایی، بانک و داروخانه از دیگر امکانات آن است.

برندهای مشهوری در این مجموعه نمایندگی دارند و محصولات خود را عرضه می‌کنند از میان این برندها می‌توان موارد زیر را نام برد:

بنتون، برشکا، کالینز، گلوریا جینز، ورو مودا، جک جونز، اسپریت، اولسن، پلیکان، مارکو پولو، مودامو، موستانگ، رومانو بوتا، سلا، وول استریت، زارا، زولا، کارلو پازولینی، رسپیکت، راکپورت، ایگل، فاموسی، دیوا، دومانی، لیدی کالکشن، زوپینی و...

مرکز خرید Vsplesk

مرکز خرید وسپلسک Vsplesk در سال ۲۰۱۴ افتتاح شده است. این مجموعه‌ی تجاری و تفریحی در ۳ طبقه میزبان برندهای محبوب داخلی و خارجی است. این مجموعه یک پارکینگ بزرگ با ظرفیت ۷ هزار خودرو دارد که در بین پارکینگ‌های مراکز خرید، بسیار بزرگ است.

این مجموعه‌ی تفریحی و تجاری، از چند بخش مهم تشکیل شده است؛ مرکز خرید با وسعت ۱۳۲ هزار ۵۸۰ مترمربع، پیست اسکی با وسعت ۱۳۲ هزار و ۵۸۰ مترمربع، پارک آبی با وسعت ۲۶ هزار مترمربع، هایپرمارکت مواد غذایی با وسعت ۱۰ هزار مترمربع، هایپرمارکت لوازم ورزشی با وسعت ۳۵۰۰ مترمربع، فروشگاه محصولات کودکان با وسعت ۱۲۰۰ مترمربع، فروشگاه لوازم الکترونیکی و لوازم خانگی با وسعت ۴۵۰۰ مترمربع.

این مجموعه‌ی بزرگ و کامل تفریحی و تجاری، ششمین مرکز خرید بزرگ در روسیه است

این مجموعه‌ی بزرگ و کامل تفریحی و تجاری بین دو شهر روستوف نا دونو و آکسای سیتی ساخته شده و ششمین مرکز خرید بزرگ در روسیه است. در حدد یک و نیم میلیون نفر در فاصله‌ای کوتاه از این مرکز خرید، سکونت دارند و با وسایل حمل و نقل عمومی در کمتر از سی دقیقه به این مرکز می‌رسند.

بخش خرده‌فروشی این مجموعه‌ی تجاری، شامل هایپرمارکت‌ها، بوتیک‌ها و فروشگاه‌های زنجیره‌ای است. یک محوطه‌ی فودکورت دارد که دارای رستوران، کافه برای کودکان، کافه بزرگسالان و... است.

بخش تفریحی این مرکز شامل سالن بولینگ، مجموعه‌ی سینمایی با چند پرده، مرکز تناسب اندام، زمین بازی مخصوص کودکان و... است.

یک هتل هم به این مجموعه‌ی تجاری اضافه شده که این هتل در سال ۲۰۱۷ افتتاح شد.

مرکز خرید Zolotoi Vavilon

مراکز خرید شهرهای میزبان جام جهانی ۲۰۱۸

مرکز خرید زولوتوی واویلون Zolotoi Vavilon در سال ۲۰۰۸ افتتاح شد. این مرکز تجاری و تفریحی هر روز از ساعت ۱۰ صبح تا ۹ شب فعالیت می‌کند و چهار طبقه دارد. ظرفیت پارکینگ این مجموعه، ۲۵۰۰ خودرو است. مجموعه‌ی سینمایی، منطقه‌ی تفریحات Igromax و مدیا مارکت از بخش‌های مختلف این مرکز است.

فروشگاه‌های معتبری از برندهای مشهور داخلی و بین‌المللی در این مرکز نمایندگی دارند. از میان برندهای مشهوری که در این مرکز خواهید دید می‌توان به این موارد اشاره کرد: آلبا، اکو، پیپل، دومانی، هندرسون، لیدی کالکشن، ایگل، کالینز، بیفری، گلوریا جینز و...

از فروشگاه‌های این مجموعه می‌توانید کالاهایی متنوع از قبیل پوشاک، اکسسوری، کفش، کامپیوتر و محصولات دیجیتال و موبایل بخرید.تعداد فروشگاه‌های این مرکز به ۱۸۰ فروشگاه می‌رسد. کافه و رستوران و فودکورت، بخش دیگری از این مرکز تجاری را تشکیل می‌دهد که باعث می‌شود با خیال راحت بتوانید چند ساعتی را به گشت و گذار در این مرکز بگذرانید و نگران شام و ناهارتان نباشید.

مطالب مرتبط:

دیدگاه