سرمایه گذاری در استرالیا – روشی ساده برای کسب اقامت این کشور پیشرفته

بخش تبلیغات
سه شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۰
سرمایه گذاری در استرالیا – روشی ساده برای کسب اقامت این کشور پیشرفته

سالانه افراد بسیاری از سرتاسر دنیا شرایط مهاجرت به استرالیا را بررسی می‌کنند و تلاش می‌کنند که با اخذ اقامت در استرالیا، آینده و رفاه خود و خانواده‌شان را تضمین کنند.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ کجارو در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

استرالیا کشوری پهناور در قاره اقیانوسیه است که به دلیل شرایط و مزایایی که برای مهاجران فراهم کرده است، مقصد رویایی بسیاری از افراد محسوب می‌شود. سالانه افراد بسیاری از سرتاسر دنیا شرایط مهاجرت به استرالیا را بررسی می‌کنند و تلاش می‌کنند که با اخذ اقامت در استرالیا، آینده و رفاه خود و خانواده‌شان را تضمین کنند. یکی از روش‌های اخذ اقامت دائم در این کشور، سرمایه گذاری در استرالیا است. اگر کسب و کاری دارید که حداقل دو سال عمر دارد، فروش و گردش مالی مناسبی در سالیان گذشته داشته‌اید، از دارایی کافی برخوردارید و به دنبال سرمایه گذاری در یک کشور خارجی هستید، کشور استرالیا گزینه‌ای مناسب برای شما است.

جالب است بدانید که طبق آمار رسمی موجود، استرالیا مقصد اول سرمایه گذاران ایرانی است. این کشور با فراهم کردن محیطی امن و بدون ریسک برای سرمایه گذاران، افراد بسیاری را از سرتاسر دنیا جذب کرده و از این راه میزان سرمایه موجود در بازارهای مالی خود را افزایش داده است. اگر شما نیز به دنبال سرمایه گذاری در استرالیا هستید، توصیه ما به شما این است که از خدمات مشاوره‌ای وکلا و کارشناسان خبره‌ ویزاپیک استفاده کنید تا بتوانید با تصمیمی سنجیده و عاقلانه، آینده خود و خانواده‌تان را تضمین کنید.

چرا سرمایه گذاری در استرالیا؟

شرایطی که کشور استرالیا برای سرمایه گذاران کشورهای خارجی در نظر گرفته است، آن را به یک گزینه مناسب برای اخذ ویزای سرمایه گذاری تبدیل کرده است؛ به عنوان مثال قبل از ورود به این کشور، نیازی به وارد کردن هیچ گونه مبلغی به این کشور نخواهید داشت و همچنین با سرمایه گذاری در این کشور، بسیار راحت‌تر از کشورهایی نظیر آمریکا و کانادا می‌توانید ویزای سرمایه گذاری و کارآفرینی دریافت کنید.

رپورتاژ

ویزای سرمایه گذاری استرالیا، ویزایی است که چهار سال و سه ماه اعتبار دارد. برای دریافت این ویزا، پس از ورود به کشور استرالیا، لازم است که در طول مدت زمان ویزای خود حداقل به مدت دو سال کسب و کاری را در این کشور راه‌اندازی کرده باشید. در این دو سال از فعالیت تجاری شما در خاک استرالیا، باید حداقل دو کارمند داشته باشید، فروش ۳۰۰ هزار دلاری داشته و مبلغی به میزان ۲۰۰ هزار دلار استرالیا سرمایه را وارد کسب و کار خود کرده باشید. با براورده کردن این سه شرط می‌توانید از طریق سرمایه گذاری در استرالیا اقامت این کشور را اخذ کنید.

مزایای سرمایه گذاری در استرالیا برای ایرانیان

شرایط ویژه کشور استرالیا برای افراد مقیم در این کشور، آن را به یک مقصد مهاجرتی مناسب برای ایرانیان تبدیل کرده است. با اخذ اقامت این کشور، از مزایایی به شرح زیر برخوردار می‌شوید:

رپورتاژ

  • امکان دریافت پاسپورت استرالیایی و سفر به اقصی نقاط دنیا
  • عدم نیاز به انتقال سرمایه به استرالیا، قبل از ورود به این کشور برای اخذ ویزای کارآفرینی
  • عدم نیاز به شرکت در آزمون‌های زبان و کسب نمره زبان انگلیسی برای اخذ ویزای سرمایه گذاری
  • امکان زندگی در یک کشور پیشرفته و انگلیسی زبان
  • امکان تحصیلات رایگان فرزندانتان در یک کشور سطح بالا
  • امکان انتخاب کسب و کارهای مختلف در این کشور
  • شرایط سرمایه گذاری بسیار راحت‌تر، در مقایسه با کشورهایی نظیر آمریکا و کانادا

البته لازم است به این موضوع اشاره شود که زندگی در کشوری جدید، با فرهنگ و زبانی متفاوت با کشور ایران، چالش‌ها و سختی‌های خاص خود را دارد و مخصوصاً اگر آشنایی بالایی با زبان انگلیسی نداشته باشید، در ابتدای کار ممکن است دلسرد و ناامید شوید. همچنین تا زمانی که به درامد دلاری از این کشور نرسید، فشار مالی و روحی سنگینی به شما وارد می‌شود و دلتنگی و دوری از ایران نیز به شما فشار مضاعفی وارد می‌کند. برای آشنایی با چالش‌های پیش رو و آماده کردن خود برای مقابله با این مشکلات، می‌توانید با کارشناسان خبره‌ی ویزاپیک مشاوره کنید تا به خوبی از شرایط زندگی در این کشور با خبر شده و بتوانید با چشم باز تصمیم‌گیری کنید.

برای اخذ ویزای سرمایه گذاری در استرالیا از کجا شروع کنم؟

اگر به دنبال اخذ ویزای سرمایه گذاری در استرالیا هستید، این کار را از دو طریق می‌توانید انجام دهید. با انجام هر یک از این دو روش، می‌توانید اقامت دائم استرالیا را بدست آورده و به عنوان شهروند استرالیا در نظر گرفته شوید. یکی از این دو روش، سرمایه گذاری به واسطه ویزای کارآفرینی و راه‌اندازی یک تجارت نو در استرالیا است و دیگری، سرمایه گذاری در استرالیا به واسطه انتقال حداقل ۵/۱ میلیون دلار پول به این کشور است.

سرمایه گذاری به واسطه ویزای کارآفرینی و راه‌اندازی یک کسب و کار جدید

حدود ۹۵ درصد از افرادی که به دنبال اخذ ویزای سرمایه گذاری در استرالیا هستند، این روش را برای کسب اقامت در استرالیا انتخاب می‌کنند؛ این روش اخذ ویزا را با نام ویزای ۱۸۸ استرالیا می‌شناسند. برای این که بتوانید از این طریق اقدام کنید، ابتدا باید ثابت کنید که در دو سال گذشته کسب و کاری را در ایران داشته‌اید که سالانه حداقل ۵/۱ میلیارد تومان فروش داشته و شما و همسرتان از دارایی حداقل ۵/۲ میلیارد تومانی برخوردار هستید. در این روش به اخذ نمره زبان از آزمون‌های بین المللی نیازی نخواهید داشت.

سرمایه گذاری به واسطه انتقال حداقل ۵/۱ میلیون دلار پول به کشور استرالیا

در این روش لازم است که پیش از صدور ویزا، مبلغ ۵/۱ میلیون دلار را به حساب خزانه استرالیا واریز کنید. با انجام این کار، ویزای چهار ساله سرمایه گذاری در استرالیا را دریافت خواهید کرد. پس از آن لازم است که در طول این چهار سال، حداقل به مدت دو سال در استرالیا اقامت داشته باشید تا پس از سپری شدن مدت زمان چهار ساله، بتوانید مبلغ سرمایه گذاری را پس گرفته و ویزای اقامت دائم خود را دریافت کنید.

ویزای کار استرالیا کوتاه و بسیار کاربردی:

بر خلاف خیلی از وب‌سایت‌ها که ویزاها را دو دسته می‌کنند: با کارفرما و بدون کارفرما. ما ویزای کار استرالیا را به چهار دسته تقسیم می‌کنیم تا راحت تر متوجه شوید. که برای مشاهده اطلاعات کامل آن به صفحه ویزای کار استرالیا در سایت ویزاپیک مراجعه کنید.

از این راهکار ساده و مطمئن استفاده کنید

اگر به دنبال اخذ اقامت در یک کشور مدرن و پیشرفته هستید و میزان نقدینگی بالایی دارید، سرمایه گذاری در استرالیا یک راهکار مطمئن و مناسب برای شما است. اگرچه برای انجام این کار نیازی به در اختیار داشتن مدرک زبان بین المللی ندارید، اما باید از شرایطی برخوردار باشید تا بتوانید امتیازهای لازم را کسب کرده و مسیر اقامت خود در این کشور را هموار کنید.

برای این که بتوانید شرایط خود را برای سرمایه گذاری در استرالیا محک زده و با علم کامل به شرایط تصمیم گیری کنید، می‌توانید از خدمات مشاوره آژانس مهاجرتی ویزاپیک استفاده کنید. مؤسسه ویزاپیک به طور تخصصی در زمینه اخذ ویزاهای مختلف در کشور استرالیا کار می‌کند و در طول حیات کاری خود توانسته است بسیاری از هموطنانمان را در مسیر اقامت در این کشور همراهی کند.

دیدگاه