مزایای اجاره خودرو چیست؟

بخش تبلیغات
بخش تبلیغات سه شنبه، ۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۵
مزایای اجاره خودرو چیست؟

سعادت رنت با بیش از هشت سال سابقه، یکی از شرکت‌های اجاره خودرو در ایران است که به شما امکان اجاره انواع خودروهای داخلی و خارجی را می‌دهد.

اجاره خودرو سعادت رنت با ارائه دادن انواع خودروهای داخلی و خارجی، با بیش از هشت سال سابقه‌ی درخشان در زمینه‌ی اجاره ماشین، یکی از بزرگ‌ترین و خوشنام‌ترین شرکت‌های اجاره خودرو در ایران است. این مجموعه با ناوگانی متشکل از انواع خودروهای لوکس و تشریفاتی روز دنیا، آماده خدمت‌رسانی به گردشگران داخلی و خارجی، سازمان‌ها و نهادهای دولتی و خصوصی، سازمان‌های آموزشی، سفارتخانه‌ها و فرودگاه‌های بین‌المللی و داخلی است.

مجموعه بزرگ سعادت رنت، با هدف جلب رضایت مشتری و ارائه‌ی خدماتی بی‌نقص مطابق با استانداردهای جهانی، در تلاش است تا شرایطی آسان و ویژه برای اجاره ماشین با راننده و بدون راننده و همچنین کرایه ماشین عروس به هموطنان عزیز و توریست‌های خارجی را فراهم کند.

این مجموعه با توجه به پیشینه‌ی موفق همکاری با ارگان‌ها و نهادهای دولتی و خصوصی، فرودگاه‌ها، حمل و نقل و مسافربری و محوریت مشتری‌مداری که دارد، در این سال‌ها توانسته با جذب راننده‌ها و پرسنل مجرب، کاردان و وظیفه‌شناس به‌خوبی در تامین نیازهای مشتریان داخلی و خارجی خود سربلند باشد.

لازم است بدانید که تمامی راننده‌ها در این مجموعه کاملا با وظایف خود آشنا هستند و از فیلترهای گزینشی سختی عبور کرده‌اند تا در این سیستم یک‌پارچه، توفیق خدمتگزاری به مشتریان عزیز را داشته باشند. ازاین‌رو به جرات می‌توان گفت افرادی کارشناس در زمینه‌ی ایران‌شناسی، مسلط به زبان‌های خارجی، مسیریابی حرفه‌ای با توجه به ترافیک‌های درون‌شهری و توانایی یافتن کوتاه‌ترین مسیر تا مقصد مورد نظر، با ما همکاری دارند.

شرکت اجاره خودرو «کارن آوران سعادت آتیه»، طی این سال‌ها در تلاش است تا برای گسترش صنعت اجاره ماشین به تمامی نقاط کشور، حتی شهرهای کوچک، شرکای تجاری بین‌المللی و سرمایه‌گذارانی با تجربه جذب کند.

طبق قوانین مجموعه‌ی سعادت، مشتریان به دو صورت می‌توانند خودروی مورد نظر خود را اجاره کنند: با مراجعه تلفنی و حضوری یا از طریق پر کردن فرم اینترنتی در سایت که پس از بررسی فرم، مسئولان با شما تماس خواهند گرفت. حال با توجه به نظرسنجی و ارزیابی، ابتدا راننده‌ها رتبه‌بندی می‌شوند و پس از بررسی کیفیت نگهداری خودرو، توسط مشتری به آن‌ها برای اجاره‌ی بعدی امتیازهای مثبتی تعلق می‌گیرد.

شرکت بین‌المللی سعادت با ارائه‌ی خدماتی بی‌همتا و امکاناتی ویژه شرایط مطلوبی را برای اجاره ماشین با راننده و اجاره ماشین عروس را با رعایت استانداردهای روز دنیا در اختیار متقاضیان داخلی و خارجی خود قرار می‌دهد.

در ادامه به معرفی تعدادی از خدمات بی‌نقص این مجموعه اشاره می‌کنیم:

کسانی که قصد دارند به‌صورت خانوادگی و در یک ماشین همراه هم سفر کنند پیشنهاد می‌شود از ون‌های مسافرتی با صندلی‌هایی راحت و گنجایش بالا استفاده کنند. همچنین گردشگران خارجی که به قصد تماشای جاذبه‌های گردشگری ایران و اماکن تفریحی به کشور ما سفر کرده‌اند می‌توانند از ون‌های مسافرتی به‌همراه تور لیدر حرفه‌ای و مسلط به زبان‌های خارجی، از خدمات ویژه تورهای داخلی سعادت بهره ببرند.

اجاره ماشین عروس به دو صورت انجام می‌شود: اجاره خودرو با راننده و اجاره خودرو بدون راننده. اجاره خودرو عروس با راننده می‌تواند شما را از هرگونه مسئولیت و نگرانی در مورد خرابی و تصادف در امان بدارد و راننده‌ها با توجه به تجربیاتی که در تشخیص خیابان‌ها و بزرگراه‌های بدون ترافیک و نزدیک‌ترین مسیرها به مقصد دارند، می‌توانند شما را راس ساعت مقرر به محل برگزاری جشن عروسی برسانند.

اگر هم قصد دارید ماشین عروس بدون راننده کرایه کنید، می‌توانید تنها با یک قرارداد بین شرکت و پرداخت چک یا سفته به مبلغ مشخص، هر خودرویی که علاقه دارید را انتخاب کنید.

مطالب مرتبط:

دیدگاه