مسابقه عکاسی کجارو با موضوع شهر من از ۵ مهرماه آغاز شده است و تا ۱۵ آبان ادامه دارد. این مسابقه جوایز نفیسی همچون تور ۵ روزه به پاریس در هتل ۵ ستاره را به برندگان اهدا خواهد نمود. برای جزییات بیشتر همراه ما باشید.

راهنمای شرکت در مسابقه:

۱- از دیدنی‌ها و جاذبه‌های گردشگری ایران عکس بگیرید یا اگر قبلا عکس گرفتید آن را در کامپیوتر خود پیدا کنید. از هر کجای ایران که باشد از شهر یا روستا یا کوه تفاوتی ندارد. بهترین‌ها را انتخاب کنید. ۲- عکس ها را از طریق فرم ارسال عکس مخصوص مسابقه برای ما بفرستید. اگر هم نتونستید در فرم آپلود کنید عکس‌ها را با مشخصات کامل برای آدرس mykojaro@gmail.com ارسال کنید. به همین سادگی!

[button color="green" size="big" alignment="center" rel="follow" openin="newwindow" url="form.kojaro.com"]ورود به فرم ارسال عکس[/button]

استاندارد عکس‌ها:

۱- عکس‌ها باید توسط خودتون گرفته شده باشند، در صورت ارسال عکس دیگران، از مسابقه بدون داوری حذف خواهید شد. ۲- عکس‌ها فرمت JPG باید داشته باشند و نباید حجم آنها بیشتر از ۱۰ مگابایت بیشتر باشد. برای راحتی بیشتر در ارسال عکس کافیست حجم آن را از طریق نرم‌افزار فوتوشاپ بدون افت کیفیت تا ۱ مگابایت و پایین‌تر هم تغییر دهید. ۳- عکس از شخص نباید باشد چون جاذبه گردشگری معمولا یک شیئ ثابت است. از بناهای تاریخی، جاذبه‌های طبیعی و هر چیزی که باعث جذب گردشگر می‌تواند باشد عکس بگیرید. ۴- عکس با رزولوشن زیر ۳ مگاپیکسل پذیرفته نیست.

لیست جوایز:

۱- نفر اول : تور ۵ روزه پاریس در هتل ۵ ستاره ۲- نفر دوم: تور ۴ روزه آتن یونان در هتل ۴ ستاره ۳- نفر سوم تا پنجم : تور ۳ روزه کیش در هتل ۵ ستاره این جوایز توسط آژانس هواپیمایی ایوار تامین شده است. همچنین یک کوپن تخفیف ۳۰ درصد برای رزرو هتل‌های ایران از طرف وبسایت رزرواسیون پین تا پین به همه شرکت‌کنندگان هدیه شده است که در انتهای مسابقه برای همه ارسال خواهد شد.

[button color="green" size="big" alignment="center" rel="follow" openin="newwindow" url="form.kojaro.com"]ورود به فرم ارسال عکس[/button]

    برای مشاهده راهنمای جامع‌تر می‌توانید به لینک راهنمای جامع مسابقه عکاسی مراجعه کنید.