آغاز فروش بلیت قطار‌های مسافری رجا برای نوروز سال ۹۷ از فردا

سیامک احدی
سیامک احدی شنبه، ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۵
آغاز فروش بلیت قطار‌های مسافری رجا برای نوروز سال ۹۷ از فردا

فروش بلیت قطار‌های مسافری رجا برای نوروز سال ۹۷، همزمان به صورت اینترنتی و حضوری از ساعت ۸ صبح روز یکشنبه ۱۵ بهمن ماه ۹۶ آغاز می‌شود.

«محمدرضا شناسنده» معاون اجرایی و رییس ستاد هماهنگی قطارهای نوروزی گفت:

در روز یکشنبه ۱۵ بهمن ماه ۹۶، تنها فروش بلیت قطارهای مسافری محور تهران-مشهد عرضه خواهد شد و بلیت سایر محورها در ساعت ۸ صبح روز دوشنبه ۱۶ بهمن به فروش خواهد رسید.

شناسنده افزود:

بر اساس برنامه‌ريزی انجام شده، برای محور تهران - مشهد روزانه ۱۱ قطار و برای محورهای كمربندی منتهی به مشهد روزانه ۱۶ قطار اختصاص يافته است و در مجموع تعداد ۵۰ قطار بین شهری رجا روزانه به شهرهای مختلف کشور سیر خواهد داشت.

وی در ادامه افزود:

برنامه نوروزی سال ۱۳۹۷ این شرکت از ۲۵ اسفند ۹۶ آغاز شده و تا ۱۵ فروردين ۹۷ ادامه دارد.

 معاون اجرایی و رییس ستاد هماهنگی قطارهای نوروزی گفت:

با توجه به ظرفيت ايجاد شده، هموطنان گرامی می‌توانند با برنامه‌ريزی مناسب و توزيع زمان سفرهای خود، به صورت غيرحضوری (اينترنتی، اپلیکیشن‌های گوشی‌های موبایل و تلفنی از طریق شماره تلفن ۱۵۳۹) یا با مراجعه حضوری به نمايندگی‎های مجاز فروش بليت قطار در سراسر كشور، اقدام به خريد بليت كنند.

معاون اجرایی رجا از هموطنان گرامی درخواست كرد به هنگام خريد حضوری بليت قطارهای مسافری به منظور لزوم درج كد ملی و تاريخ تولد خود در برگه‌های بليت، حتماً كارت ملي خود را به همراه داشته باشند و بعد از دريافت بليت، بلافاصله مندرجات آن را با درخواست ارائه شده مطابقت داده و در صورت مشاهده هرگونه مغايرت، سريعاً موضوع را به اپراتور فروش اطلاع دهند.

وی تأکید کرد:

بليت‌های غيرهمنام با کارت ملی مسافر dا مخدوش از درجه اعتبار ساقط بوده و دارندگان اين‌گونه بليت‌ها، مسافر بدون بليت تلقی شده و از سوار شدن آنها به قطار جلوگيری به عمل خواهد آمد.

رئیس ستاد هماهنگی قطارهای نوروزی شرکت رجا گفت:

هموطنان گرامی برای كسب اطلاعات بيشتر در خصوص سفر با قطارهای شرکت رجا شامل نشانی دفاتر فروش، قيمت بليت، موجودی بليت و ... می‌توانند به صورت شبانه‌روزی با سامانه اطلاع رسانی اين شركت با شماره تلفن ۱۵۳۹ تماس گرفته يا به سايت اينترنتی اين شركت به نشانی www.raja.ir مراجعه كنند.

معاون اجرایی و رییس ستاد هماهنگی قطارهای نوروزی خاطرنشان کرد:

شماره پيامک ۳۰۰۰۱۳۹ شركت رجا نيز آماده دريافت نظرها، انتقادات و پيشنهادهای متقاضيان خريد بليت و سفر با قطارهای اين شركت است.

مطالب مرتبط:

منبع میزان

دیدگاه