هتل های رنسانس در دبی افتتاح می‌شود

زلیخا رحمانیان
زلیخا رحمانیان چهار شنبه، ۲۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۰
هتل های رنسانس در دبی افتتاح می‌شود

هتل‌های رنسانس در دبی با حضور گروه‌های موسیقی افتتاح می‌شود.

مقاله مرتبط:

هتل رنسانس دبی با حضور هنرمندان موسیقی جهان افتتاح می‌شود.گروه بین‌المللی ماریوت مشارکت جهانی خود را با گروه موسیقی جهانی اعلام کرد و گروه‌های موسیقی  را به امارات متحده عربی می‌آورد. برای برگزاری جشن افتخار بازگشایی هتل رنسانس دبی، ستاره جهانی Gwen Stefani در این کنسرت منحصربه‌فرد شرکت می‌کند.

هتل رنسانس دبی

برایان پاوینلی معاون و رهبر برند جهانی، هتل های رنسانس گفت:

هتل تماشایی رنسانس دبی مرکزی درخور تماشا و غیر منتظره است و راهی برای کشف همسایه‌های جدید دبی ایجاد می‌کند.

طراحی جسورانه و شگفت انگیز، صحنه ناهار خوری جهانی و تجارب جدید در هر گوشه، این هتل را به مکانی جذاب برای مسافران تبدیل می‌کند؛ که باعث می‌شود مهمانان هر زمانی که مسافرت می‌کنند چیزی شگفت‌انگیز پیدا کنند.

مرکز رنسانس سنترال، دبی دارای ۲۹۸ اتاق و ۶۵ سوئیت اسپاروال است که به طور ذهنی طراحی شده‌اند تا یک داستان را روایت کنند.

هتل رنسانس دبی

طراحی هتل به رهبری شرکت داخلی مشهور WA International انجام شده است. طراحی هتل صحنه‌ای را ایجاد می‌کند که الهام‌بخش یک احساس است: از طراحی هنر پویای منظر شهر دبی که بعد از ورود به مرکز مورد توجه قرار می‌گیرد تا نقاشی‌های مختلف در هر اتاق، همچنین نقاشی مشهور شتر پابلو پیکاسو که به صورت مجسمه‌ای آهنی ۳ بعدی درآمده است. در همه این‌ها جادویی شگفت‌انگیز است که شما می‌توانید در سفر خود مشاهده کنید.

فروشگاه‌های آشپزی در هتل رنسانس دبی، قرار است به یک نقطه برجسته، شلوغ و پرطرفدار شهر تبدیل شوند. آشپز معروف Masaharu Morimoto قرار است در آنجا از ماه دسامبر شروع به فعالیت کند. در این فروشگاه‌های آشپزی، قرار است غذاهای خاورمیانه‌ای نیز ارائه می‌شود. به همراه بازگشایی این مراکز کافی‌شاپی با نام Grounded به عنوان کافی‌شاپ برتر هتل نیز افتتاح می‌شود.

مرکز تجاری هتل رنسانس دبی تجارب منحصربه‌فردی را برای مسافران فراهم می‌کنند. از جمله برنامه Evenings at Renaissance که مهمانان از طریق اینترنت می‌توانند به آن متصل شوند و تجارب جذاب اجتماعی و محلی را از طریق برنامه‌های شبانه کسب کنند. برای کشف بیشتر محیط، راهنمای هتل به مهمانان کمک خواهد کرد.

Alex Kyriakidis مدیرعامل خاورمیانه و آفریقا، گروه ماریوت بین‌المللی می‌گوید:

ما برای برجسته کردن این دستاورد بزرگ برای اولین بار این سری کنسرت‌ها را به خاورمیانه می‌آوریم. گوئن استیفانی یک فان باند بسیار پرشور در سراسر جهان است و ما از ارائه دسترسی صمیمی و فرصت‌های منحصربه‌فرد به اعضای و مشتریان وفادارمان لذت می‌بریم. با آرامش رنسانس، ما اطمینان داریم که این هتل به عنوان جدیدترین شیوه هتلداری برای مسافران جهانی و همچنین ساکنان محلی ظاهر خواهد شد.

هواداران گوئن استفانی همچنین می‌توانند آلبوم تعطیلات جدید آن را که در ۶ اکتبر منتشر شد، دریافت کنند. با گسترش همکاری‌ها بین گروه‌های هتلداری و گروه‌های موسیقی جهانی در دو سال گذشته هنرمندان موسیقی متعددی به هتل های مختلف در جهان رفته‌اند. هم‌اکنون نیز می‌توانید گوئن استفانی را در هتل رنسانس دبی مشاهده کنید.

مطالب مرتبط:

منبع traveldailynews

دیدگاه