دیر جت جایزه بهترین هواپیمایی چارتر خصوصی جهان را دریافت کرد

راضیه شاهوردی
راضیه شاهوردی چهار شنبه، ۲۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۰
دیر جت جایزه بهترین هواپیمایی چارتر خصوصی جهان را دریافت کرد

دیر جت، موفق شد برای سومین سال متوالی، جایزه‌ی بهترین هواپیمایی چارتر خصوصی جهان را از سوی ورلد تراول اواردز دریافت کند.

ورلد تراول اواردز (World Travel Awards)، معروف‌ترین جایزه‌ی صنعت گردشگری، صدها تن از رؤسای شرکت‌های گردشگری را برای یک شب باشکوه در ساحل JW Marriott Phu Quoc Emerald گرد هم آورده است.

امسال در این مراسم برای سومین سال متوالی، دیر جت (Deer Jet) به عنوان بهترین هواپیمایی چارتر خصوصی انتخاب شد.

یک بار دیگر، دیر جت موفق شد با نشان دادن خدمات برتر و نوآوری‌های تجاری برجسته‌اش، آرای صدها هزار نفر از رؤسای صنعت گردشگری و مسافران تجاری را کسب کند. این افراد از میان خیل شرکت‌های جهانی موفق مانند نت جتز (Net Jets) و رویال جت (Royal Jet)، این هواپیمایی را برگزیدند.

دیر جت

ژو لیدونگ (Xu Lidong)، رئیس دیر جت، تندیس بیست و چهارمین جشن جوایز بزرگ ورلد تراول اواردز را که در ویتنام برگزار شده بود، دریافت کرد.

در سال ۲۰۱۷، دیر جت موفق شد به لطف خدمات و کمپین‌های نوآورانه‌اش مثل نمایشگاه دریمز اینکانتر د ورلد (Dreams Encounter the World) با ۷۸۷ دریم جت و برنامه‌های سفر پیشرو و طراز اولی که مشتریان را به گردش‌های فرهنگی، هنری و طبیعی در سراسر جهان می‌برد، توجه صنایع جهانی و باهوش‌ترین جهانگردان را به خود جلب کند.

دیر جت از زمان تأسیس‌اش در ۲۲ سال پیش، قاطعانه به تقویت خدماتش متعهد بوده و با سرعت حیرت‌انگیزی رشد کرده و موفق شده است از اولین شرکت هواپیمایی خصوصی در چین به جایگاه فعلی‌اش یعنی بزرگ‌ترین گروه تجاری هوایی در آسیا و یک برند برجسته مربوط به سبک زندگی در جهان تبدیل شود.

ژو لیدونگ می‌گوید:

یک بار دیگر ورلد تراول اواردز از دیر جت به‌خاطر خدمات منحصربه‌فردش قدردانی کرد. این جایزه ما را تشویق می‌کند که در مسیر دستیابی به بازارهای جدید، پیش‌تر برویم. ما می‌خواهیم جهان قادر باشد از تجربه‌های هفت ستاره‌ی ویژه‌ی ما لذت ببرد.

در آینده‌ای نزدیک، بخش گردشگری ویژه‌ی چین به لطف اقتصاد روبه‌رشد این کشور و روند افزایشی مصرف داخلی، به اوج خواهد رسید.

دیر جت به عنوان رهبر هوانوردی خصوصی و خدمات سبک زندگی، این بازار روبه‌رشد را هدف قرار داده است و قصد دارد برای مسافران تجاری باسلیقه و گردشگران تفریحی، محصولات و خدمات مسافرتی نوتری ایجاد کند.

مطالب مرتبط:

دیدگاه