باشگاه اکسیژن تهران، از مجهزترین باشگاه های ورزشی پایتخت

بهاره غنچه
بهاره غنچه پنجشنبه، ۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۵
باشگاه اکسیژن تهران، از مجهزترین باشگاه های ورزشی پایتخت

باشگاه اکسیژن رویال تهران، یکی از دیدنی‌ترین بناهای مدرن تهران بوده که کاربری ورزشی و خدماتی گسترده‌ای را نیز در بر دارد.

طراحی دکوراسیون داخلی باشگاه بدنسازی مدرن

باشگاه های بدنسازی و ورزشی به عنوان مکانی انرژیک شناخته می شوند. فعالیت بدنی، چیزی است که در این باشگاه‌ها اتفاق می‌افتد. برای ایجاد حس هیجان و  انرژی و رغبت به تحرک و فعالیت در جیم ها از موزیک‌های خاص استفاده می‌شود. موسیقی یکی از چیزهایی است که می تواند سبب تهییج و تحریک مغز شود. یکی دیگر از عناصر دیگر برای تهییج و تحریک ذهن به فعالیت بیشتر، رنگ است که از طریق حس بینایی ذهن را درگیر می‌کند. بررسی این نکات از منظر علم روانشناسی سبب می شود تا به این نکته برسیم که در طراحی داخلی اصولی فضاهای ورزشی و بویژه سالن‌ها، استفاده از رنگ‌های شاد و خاص می‌تواند در ایجاد تحرک بیشتر نقش داشته باشد.

ساختمان آب با طراحی و سبك معماری منحصر بفرد خود نقطه عطفی در بهره برداری از فضاهای نه چندان وسيع شهری است. این ساختمان زیبا با به‌کار گیری متریال مدرن و نورپردازی در نما و طراحی بی‌نظیر معماری داخلی خود از جمله ساختمان‌های زیبا وکاربردی شهر تهران است که جزو نمونه‌های موفق معماری و طراحی در تهران به‌شمار می‌رود.

باشگاه اکسيژن در سال ۱۳۸۲ با افتتاح اولين شعبه خود در خيابان فرشته تهران با هدف ارایه خدمات ورزشی در سطحی بالاتر از استاندارد باشگاه‌های ورزشی در آن زمان افتتاح شد. 

باشگاه اکسیژن تهران

 این مجموعه متناسب با مخاطبان خود زیر مجموعه‌های متفاوتی را برای ارایه خدمات خود اختصاص داده است.مجموعه‌های ورزشی دیگری نیز  با هدف گسترش فعالیت‌های ورزشی  از  زیر مجموعه‌های این باشگاه تاسیس شدند.

باشگاه اکسیژن تهران

در سال ۱۳۹۰ این مجموعه گسترش پیدا کرد و فضاهای خدماتی بیشتری به آن الحاق شد.

این ساختمان زیبا با معماری خاص خود دارای بخشهای خدماتی، فروشگاه های مجهز  و رستوران در کنار مجموعه ورزشی است.

باشگاه اکسیژن تهران

آدرس:

تهران، زعفرانیه، مقدس اردبیلی خیابان ثار الله، کوچه بنفشه

رشته‌های ورزشی:

کار با دستگاه، شنا، بدنسازی

امکانات باشگاه:

بوفه، استخر، سونا، ماساژ، جکوزی، پزشک، امکان ارایه رژیم غذایی

خدمات باشگاه:

لوکس‌ترین مرکز سلامتی (Wellness Center) ایران

مجهز به دستگاه‌های (TECHNOGYM 2012)

مجهز به دستگاه (WSKEY)

آرایشگاه و مرکز (LPG)

طراحی داخلی منحصر به فرد

ماساژ حرفه‌ای تایلندی، نیلوفر آبی

لپ‌تاپ و اینترنت برای استفاده عموم

مربیان تحصیل کرده با مدارک معتبر ورزشی

اتاق برگزاری جلسات کاری خصوصی

پزشک اختصاصی مجموعه برای گرفتن آزمایشات و دادن رژیم‌های لازم

جای پارک و پارکبان

بوفه کامل بدون محدودیت در سفارش

باشگاه اکسیژن تهران

 در دنيای امروزی، سبک‌های ورزشی به گونه‌ای متنوع گرديده‌اند و در حال رشد هستند که تنها سليقه و خواسته طرفداران ورزش بدنسازی و تناسب اندام را برآورده نمی‌کند. برخی از شعب این مجموعه ورزشی به واسطه مربيان، امکانات و تجهيزات تخصصی ويژه سبک‌های نوين ورزشی از جمله کراس فيت، آمادگی جسمانی، تی‌آر‌یکس (TRX)، صخره نوردی و يوگا، اين امکان را برای افرادی که تنها به دنبال ورزش بدنسازی نیستند، فراهم می‌آورد تا با در اختيار داشتن فضای داخلی مسقف و بيرونی هوای آزاد در قالب کلاس‌های گروهی و خصوصی بتوانند به صورت حرفه‌ای به ورزش بپردازند.

باشگاه اکسیژن تهران

مطالب مرتبط:

دیدگاه