به کجارو خوش آمدید!

کجارو چند بخش دارد که به شما کمک می‌کنند سفر بهتر و ارزان‌تری تجربه کنید.

مقایسه قیمت بلیط هواپیما

با یک جستجوی ساده به راحتی می‌توانید پرواز مورد نظر خود را در کجارو پیدا کنید. اما کمکی که کجارو در این بخش به شما می‌کند نشان دادن قیمت بلیط هواپیما در آژانس‌های مختلف است. در یک‌جا قیمت‌ها را مقایسه کنید و بلیط هواپیما را از ارزان‌ترین سایت فروشنده بلیط بخرید.

بازار تور کجارو

در بازار تور کجارو آژانس‌های گردشگری، تورهای داخلی و خارجی خود را عرضه می‌کنند. شما با مشخص کردن مقصد، فهرستی از پکیج‌ها و آفرهای متنوع را می‌بینید. مرتب‌سازی و فیلترهای متنوع نیز پیدا کردن توری که می‌خواهید را ساده کرده است. برای راحتی بیشتر، شماره تلفن و اطلاعات تماس آژانس‌ها نیز زیر هر تور وجود دارد تا بتوانید بی‌واسطه با آن‌ها تماس بگیرید و تور رزرو کنید.

هتل و اقامتگاه

برای انتخاب هتل و محل اقامت کافی است مقصد مورد نظر خود را انتخاب کنید تا لیست کاملی از هتل‌ها و اقامتگاه‌های مربوط به آنجا را پیدا کرده و مناسب‌ترین هتل را با توجه به سلیقه خودتان انتخاب کنید. برای هتل‌های ایران قیمت چند سایت معتبر را نیز می‌توانید مقایسه کنید تا هر چه ارزان‌تر بتوانید هتل مورد نظرتان را رزرو کنید.
مجله کجارو با تولید محتوای متنی و تصویری به معرفی اماکن مختلف و ایجاد محتوای مفید برای دوستداران گردشگری می‌پردازد. این مطالب را در مجله گردشگری در قالب مقالات خواهید یافت. از اخبار گردشگری، ترفندهای سفر تا راهنمای سفر به شهرهای ایران و دیگر کشورها را در اینجا بخوانید.

جاذبه‌های گردشگری

در بخش جاذبه‌های گردشگری نیز به صورت دسته‌بندی شده می‌توانید اطلاعات مفیدی را درباره رستوران‌ها، جاهای دیدنی، مراکز خرید و دیگر جاذبه‌های مورد علاقه مسافران بیابید. در مورد هر محل، مکان دقیق، ساعات بازدید، شماره‌های تماس و اطلاعات دیگر در دسترس شماست.

جستجوی خود را می‌توانید از همین قسمت زیر شروع کنید: