بهترین رستوران های لندن در سال ۲۰۱۷

عاطفه کماسی
عاطفه کماسی دوشنبه، ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۳
بهترین رستوران های لندن در سال ۲۰۱۷

لندن، پایتخت انگلیس، به عنوان پربازدیدترین شهر اروپا دارای بهترین رستوران‌هایی است که در این مقاله به معرفی آن‌ها می‌پردازیم. با کجارو همراه باشید.

توضیح واضحات است اگر بخواهیم از بزرگی و محبوبیت لندن بین گردشگران صحبت کنیم اما آنچه ممکن است برای بسیاری ناآشنا باشد رستوران‌های این شهر است. لندن پر است از رستوران‌های کوچک و بزرگ یا ارزان و گران قیمت. در این مقاله به معرفی بهترین رستوران‌های لندن در سال ۲۰۱۷ می‌پردازیم. این رستوران‌ها همگی دارای جایزه میشلین هستند. میشلین مشهورترین کتابی است که به کیفیت غذای رستوران‌ها می‌پردازد و وضعیت ستاره‌های آن بدین صورت است:

۱ ستاره : بسیار خوشمزه

۲ ستاره: مزه عالی. تجربه طعم غذاهای رستوران ارزش دور شدن از مسیر، طی سفر را دارد.

۳ ستاره: طعم استثتنایی. تجربه طعم غذاهای رستوران ارزش سفر را دارد.

نکته دیگر درباره این رستوران‌ها قیمت آن‌ها است که همگی بالا هستند.

پولن استریت سوشال (Pollen Street Social)

رستوران پولن استریت سوشال

رستوران پولن استریت سوشال بهترین رستوران لندن است که برنده چندین جایزه به ویژه میشلین شده است. کیفیت و طعم غذاها عالی، سرویس‌دهی کاملا قابل قبول و فضای رستوران بسیار تمیز و دلپذیر است. تنها مسئله‌ای که باید بدانید این است که قیمت غذاها بالا است، بنابراین پیش از سفارش از قیمت‌ها آگاه شوید. افراد می‌توانند برای صرف هر سه وعده صبحانه، ناهار و شام به پولن استریت سوشال بروند. این رستوران برای قرارهای کاری یا عاشقانه، موقعیت‌های خاص، گروه‌های پرجمعیت و صرف غذاهای محلی بسیار مناسب است.

منوی رستوران شامل غذاهای انگلیسی، اروپایی، غذاهای مخصوص گیاه‌خواران و غذاهای بدون گلوتن است.

امکانات: اینترنت بی‌سیم رایگان، رزرو میز، دسترسی به ویلچر، قبول مسترکارت و ویزا.

ساعت کار: هر روز بجز یکشنبه‌ها از ساعت ۱۲ ظهر تا ۲:۳۰ بعد از ظهر، و از ساعت ۶ عصر تا ۱۰:۳۰ شب.

بیشتر بخوانید:

رستوران گوردون رمزی (Gordon Ramsay)

رستوران گوردون رمزی

رستوران گوردون رمزی رستورانی ۳ ستاره (میشلین) است که در سال ۱۹۹۸ توسط سرآشپز گوردون رمزی افتتاح شد. این رستوران زیبا هیچ یک از مشتری‌هایش را تا به حال ناراضی بدرقه نکرده است چراکه کیفیت و طعم غذاها بی‌نقص، سرویس‌دهی عالی و فضا تمیز و دلنشین است. منوی رستوران شامل غذاهای فرانسوی، انگلیسی، اروپایی، غذاهای مخصوص گیاه خواران و بدون گلوتن است. رستوران گوردون برای قرارهای عاشقانه، قرارهای کاری و موقعیت‌های خاص مناسب است. افراد می‌توانند برای صرف وعده‌های ناهار، شام و آخر شب به این رستوران بروند.

امکانات: رزرو میز، میز خصوصی، دسترسی به ویلچر.

ساعت کار: دوشنبه تا جمعه از ساعت ۱۲ ظهر تا ۲:۱۵ بعد از ظهر، و از ساعت ۶:۳۰ عصر تا ۱۰:۱۵ شب.

بیشتر بخوانید:

رستوران هدون (Hedone)

رستوران هدون

رستوران هدون در سال ۲۰۱۱ توسط سرآشپز مایکل جانسون افتتاح شد و خیلی زود تحسین همشهری‌ها و گردشگران را برانگیخت. این رستوران جوایز بسیاری از جمله میشلین را از آن خود کرده است. کیفیت و طعم غذاها، سرویس‌دهی، برخورد کارکنان و فضای رستوران همگی عالی و قابل قبول هستند. منوی رستوران شامل غذاهای اروپایی است و افراد می‌توانند وعده‌های ناهار، شام و آخر شب را در این رستوران میل کنند. رستوران هدون برای موقعیت های خاص مکان مناسبی است.

امکانات: رزرو میز، دسترسی به ویلچر.

ساعت کار: سه‌شنبه‌ها و چهارشنبه‌ها از ساعت ۶:۳۰ عصر تا ۹:۳۰ شب.

پنجشنبه، جمعه و شنبه از ساعت ۶:۳۰ عصر تا ۹:۳۰ شب، و از ۱۲ شب تا ۲:۱۵ بامداد.

یکشنبه‌ها و دوشنبه‌ها تعطیل است.

بیشتر بخوانید:

رستوران لدبری (Ledbury)

رستوران لدبری

رستوران لدبری واقع در خیابان لدبری، ناحیه ناتینگ هیل یکی از بهترین رستوران‌ها با دو ستاره میشلین است. این رستوران در سال ۲۰۰۵ توسط سرآشپز برت گراهام افتتاح شد. کیفیت غذا، سرویس‌دهی و فضای رستوران بسیار عالی است. منوی رستوران لدبری شامل غذاهای انگلیسی، اروپایی، غذاهای مخصوص گیاه‌خواران و بدون گلوتن است. این رستوران برای قرارهای کاری و عاشقانه، موقعیت‌های خاص و تجربه غذاهای محلی مناسب است. افراد می‌توانند برای صرف وعده‌های صبحانه، ناهار، شام و آخر شب به این مکان مراجعه کنند.

رستوران لدبری

امکانات: رزرو میز، دسترسی به ویلچر.

ساعت کار: هر روز از ساعت ۱۲ ظهر تا ۲:۳۰ بعد از ظهر، و از ۶:۳۰ عصر تا ۱۰:۴۵ شب.

بیشتر بخوانید:

رستوران الن دوکاس (Alain Ducasse)

رستوران الن دوکاس

رستوران الن دوکاس واقع در هتل ۵ ستاره The Dorchester به خاطر سرآشپز معروف فرانسوی‌اش بسیار محبوب و مشهور است. رستوران الن به خاطر سرو غذاهای عالی دارای سه ستاره میشلین است. منوی رستوران شامل غذاهای فرانسوی، اروپایی، غذاهای مخصوص گیاه‌خواران و غذاهای بدون گلوتن است. این رستوران برای قرارهای عاشقانه، کاری و موقعیت های خاص مناسب است و مشتریان می‌توانند برای صرف ناهار و شام به این مکان بروند.

امکانات: رزرو میز، دسترسی به ویلچر، میز خصوصی، پارکینگ، اینترنت بی‌سیم رایگان.

ساعت کار: سه‌شنبه تا جمعه از ساعت ۱۲ ظهر تا ۱:۳۰ بعد از ظهر، و از ۶:۳۰ عصر تا ۹:۳۰ شب.

شنبه ها از ۶:۳۰ عصر تا ۹:۳۰ شب.

بیشتر بخوانید:

رستوران فرا ات کلاریجز (Fera at Claridge’s)

رستوران فرا ات کلاریجز

رستوران یک ستاره (میشلین) فرا ات کلاریجز بسیاری از مواد اولیه غذاها را از مزرعه خود تهیه می‌کند. کیفیت و طعم غذاها عالی، برخورد کارکنان مودبانه و فضای رستوران دلنشین است. در فرا می‌توانید طعم غذاهای انگلیسی، اروپایی، غذاهای مخصوص گیاه‌خواران و غذاهای بدون گلوتن را بچشید. این رستوران برای قرارهای کاری، عاشقانه، موقعیت‌های خاص و تجربه غذاهای محلی بسیار مناسب است. افراد می‌توانند برای صرف وعده‌های ناهار و شام به رستوران فرا مراجعه کنند.

امکانات: رزرو میز، دسترسی به ویلچر، قبول مسترکارت و ویزا، میز خصوصی، پارکینگ.

ساعت کار: هر روز از ساعت ۱۲ ظهر تا ۲ بعد از ظهر، و از ۶:۳۰ عصر تا ۱۰ شب.

بیشتر بخوانید:

رستوران لو گاوروش (Le Gavroche)

رستوران لو گاروروش

رستوران گاوروش واقع در خیابان Uper Brook در منطقه اعیان‌نشین می‌فر (Mayfair) در سال ۱۹۶۷ توسط مایکل و البرت روو افتتاح شد. با اینکه هدف این رستوران بیشتر سرو غذاهای سنتی فرانسوی است اما دیگرغذاهای مدرن فرانسوی، غذاهای اروپایی، مخصوص گیاه‌خواران و بدون گلوتن نیز سرو می‌شود. این رستوران برای قرارهای کاری، عاشقانه و موقعیت‌های خاص مناسب است و افراد می‌توانند برای صرف وعده‌های صبحانه، ناهار،‌شام و آخر شب به این مکان بروند.

امکانات: رزرو میز، میز خصوصی.

ساعت کار: سه شنبه تا جمعه از ساعت ۱۲ ظهر تا ۲ بعد از ظهر، و از ۶ عصر تا ۱۰ شب.

شنبه‌ها از ۶ عصر تا ۱۰ شب.

دیگر رستوران‌ها:

رستوران انگلیسی مارکوس (Marcus)

رستوران فرانسوی گرینهاوس (Greenhouse)

رستوران انگلیسی دینر بای هستون بلومنتال (Dinner by Blumental)

رستوران استوری (story)

رستوران فرانسوی اسکچ (Sketch)

مطالب مرتبط:

منبع businessinsider

دیدگاه