مقالات مرتبط با ولز

طراحی روی ماسه‌ی خیس؛ ساحل ولز

نویسنده : سودا سلیمی

سواحل ولز یکی از زیباترین سواحل بریتانیا هستند که به واسطه‌ی هنری عجیب، امروزه مورد توجه وسیع شبکه‌های اجتماعی و گردشگران قرار گرفته‌اند.

ولز؛ معدن سنگی که داوینچی، ون گوگ و رامبرانت را در خود مخفی کرد

نویسنده : نگین توکلی

گنجینه‌های هنری مجموعه گالری ملی لندن در زمان جنگ جهانی دوم برای در امان ماندن از بمباران‌ نیروهای نازی به معدن سنگی در شمال ولز، برده شدند.

جاذبه های گردشگری کمتر شناخته شده ولز ؛ تجربه طبیعتی بکر

نویسنده : علیرضا شفیعی

اگر هدف‌تان از سفر خارجی طبیعت‌گردی باشد، ولز را فراموش نکنید. از آنجا که پول‌های آن‌چنانی صرف تبلیغ این کشور نشده، طبیعت ولز همچنان بکر و دست‌نخورده است.

برای تماشاگران فینال لیگ قهرمانان اروپا در پارک کاردیف اقامتگاه موقت به پا شد

نویسنده : تیم کجارو

برای فینال لیگ قهرمانان اروپا در کاردیف ولز اردوگاه‌هایی با ۲ هزار چادر به همراه ملافه، دوش آب گرم و حتی تلویزیون‌های HD فراهم شده است.

  • 0
  • شنبه, ۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ، ۱۲:۳۰
  • اخبار

سفرنامه یک کمپ خانوادگی در جنگل‌‌های بدگرلت، ولز

نویسنده : محسن نظری

مونیکا استوف، موسس، ویراستار و نویسنده وبسایت Travel Hack (مقالات سفر و گردشگری) است. وی در سال ۲۰۰۹، کار مقاله نویسی اینترنتی مربوط به سفر و گردشگری را در حالی که سفری دو ساله به دور آسیا و استرالیا را شروع کرده بود، آغاز کرد. او در حال حاضر یک بلا‌گ‌نویس حرفه‌ای در زمینه گردشگری است و دور دنیا را در جستجو ماجراجویی لوکس و مرقون به صرفه پیموده است. مونیکا صاحب فرزند جدیدی شده است و حالا مصمم است تا ثابت کند که سفر کردن با بچه‌ها امکان پذیر و لذت بخش است. برای مطالعه سفرنامه و تماشای عکس‌های مونیکا از کمپ در جنگل‌های زیبای ولز به همراه همسر و فرزندش با کجارو همراه باشید.

آشنایی با کشورهای یورو 2016؛ گروه دو: ولز

نویسنده : محبوبه حسنی

رقابت‌های یورو ۲۰۱۶ یا همان جام جهانی کوچک از یازدهم ژوئن (۲۰ خرداد) در کشور فرانسه آغاز می‌شود. این تورنمنت یک ماه ادامه خواهد داشت و به این بهانه قصد داریم به معرفی ۲۴ تیم شرکت‌کننده در این رقابت‌ها بپردازیم. با کجارو همراه باشید.

تصاویری هیجان انگیز از پرتلیج کمپینگ یا چادر زدن بین زمین و هوا

نویسنده : راضیه شاهوردی

پرتلیج کمپینگ یا چادر زدن بر دیواره‌ی صخره‌ها، یکی از کارهای خطرناک و هیجان‌انگیزی است که این روزها بین کوهنوردان، صخره‌نوردان و ماجراجویان باب شده است. در این روش اردو زدن، مسافران شب را در حالی که بین زمین و آسمان معلق هستد می‌گذرانند. با کجارو همراه باشید تا با این تجربه‌ منحصربه‌فرد بیشتر آشنا شوید.

صفحه ۱ از ۲