برترین هتل های شهر به انتخاب کاربر

مقالات مرتبط با ولگوگراد

فرودگاه ولگوگراد، روسیه

نویسنده : علی کماسی

فرودگاه بین الملی ولگوگراد در فاصله ۱۵ کیلومتری مرکز شهر ولگوگراد قرار دارد و قابلیت جاگیری ۴۲ هواپیمای بزرگ و متوسط را دارا است.

دیدنی های ولگوگراد ؛ شهری با فرهنگ و تاریخچه غنی در روسیه

نویسنده : شیدا خرمشاهی

ولگوگراد نیز مانند دیگر شهرهای کشور روسیه دارای مکان‌های خاص دیدنی از جمله موزه‌ها، بناهای یادبود و جاذبه‌های طبیعی است.

  • 0
  • چهار شنبه, ۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ، ۱۶:۰۰
  • آسیا

بهترین مراکز خرید روسیه؛ شهرهای میزبان جام جهانی 2018 (قسمت اول)

نویسنده : حمیده کریمی

اگر برای سفر به روسیه و تماشای مسابقات جام جهانی برنامه‌ریزی می‌کنید، بد نیست بدانید که شهرهای میزبان این جام، مراکز خرید بزرگ و مدرنی دارند که از آنها می‌توانید بهترین محصولات از برندهای مشهور روسی و بین‌المللی را خریداری کنید.

سوغات روسیه، بهترین محصولات بومی شهرهای میزبان جام جهانی 2018

نویسنده : حمیده کریمی

ولگوگراد، نیژنی نووگورود و کالینینگراد، از شهرهای میزبان جام جهانی 2018 روسیه، مثل سایر شهرهای دنیا، سوغات و صنایع دستی خاصی دارند. اگر برای سفر به این شهرها برنامه‌ریزی می‌کنید، بد نیست قبل از سفر، سوغات این شهرها و محصولات بومی روسیه را بشناسید.

سفر ۲ روزه به ولگوگراد؛ شهر قهرمان‌ ها در روسیه

نویسنده : عادله حقیقت حسینی

ولگوگراد شهر ملقب به شهر قهرمان، یکی از شهرهای میزبان جام جهانی 2018 است که تاریخ پرفراز و نشیبی داشته است؛ با برنامه سفر در این شهر همراه ما باشید.

ولگوگراد در یک نگاه

نویسنده : صدیقه شجاعی

ولگوگراد در استان ولگوگراد روسیه قرار دارد و به واسطه‌ی فرهنگ و تاریخ غنی آن می‌توان جاذبه‌های متعددی نظیر مجسمه مام وطن، میدان یادبود خلبانان و... را در این شهر مشاهده کرد.

راهنمای سفر به ولگوگراد، روسیه

نویسنده : حمیده کریمی

ولگوگراد نام شهری در کنار رود ولگا در استان ولگوگراد در جنوب غربی روسیه است. ولگوگراد یکی از شهرهای میزبان جام جهانی 2018 است.

صفحه ۱ از ۲

مسافران پرسش‌های خود را مطرح کرده‌اند و دیگر کاربران ما به آن‌ها پاسخ داده‌اند.

  • کاراکتر باقی مانده
  • delete
    طرح پرسش