برترین هتل های شهر به انتخاب کاربر

مقالات مرتبط با کبک

طرز تهیه پوتین؛ ترکیبی از سیب زمینی سرخ شده به سبک کانادایی

نویسنده : نگین توکلی

در مجموعه غذای ملل، با دستور پخت یکی از غذاهای جهان به آن کشور سفر می‌کنیم. امروز با طرز تهیه غذای مشهور پوتین، به کانادا در شمال آمریکای شمالی سفر خواهیم کرد.

  • 0
  • شنبه, ۳ خرداد ۱۳۹۹ ، ۲۱:۰۰
  • غذا

کشف تالارهای جدید غار سنت لئونارد؛ مونترآل

نویسنده : مصطفی پورمحمدی

اولین تالارهای غار سنت لئونارد مونترآل در سال ۱۸۱۲ کشف شدند، اما کشف غارهای دیگر در کنار آن، کاوشگران را نسبت به این غار مشتاق نگه داشته است.

  • 0
  • دوشنبه, ۱۳ آذر ۱۳۹۶ ، ۱۰:۳۰
  • اخبار

چرا کبک بهترین شهر کانادا است؟

نویسنده : فاطمه محمدی

«کبک» (Quebec) از شهرهای کانادا که لقب زیباترین شهر کانادا را گرفته است. اکثر اهالی کبک فرانسوی هستند و کبک تنها شهری است که زبان رسمی آن متفاوت است. همراه کجارو باشید.

خیابانی برای عاشقان غذا؛ مونترآل، کانادا

نویسنده : بهاره غنچه

اگر تجربه‌ی غذاهای متنوع و خوش‌طعم را دوست دارید، با کجارو همراه باشید تا به یکی از معروف‌ترین خیابان‌های غذا در مونترآل کانادا سری بزنیم.

۱۰ مکان برتر طبیعت گردی در کبک؛ کانادا

نویسنده : محبوبه حسنی

کبک، شهری در کانادا با جاذبه‌های طبیعی تماشایی و برخوردار از مسیرهای شگفت‌انگیز بسیاری برای علاقه‌مندان به پیاده‌روی است. برای آشنایی بیشتر همراه کجارو باشید.

کبک کانادا و فتح بازار گردشگری چین

نویسنده : حمید حسن‌زاده

اتحادیه گردشگری کانادا با برداشتن چندین گام استراتژیک و هوشمندانه به خوبی بازار گردشگری چین به کانادا را ارتقا بخشیده است.

زیباترین و بهترین نقاط گردشگری کانادا؛ از خلیج فاندی تا آبشار نیاگارا

نویسنده : سارا صریحی

کانادا کشوری سردسیر در شمال قاره‌ی آمریکا و از نظر طبیعی می‌توان گفت که در دنیا کم‌ نظیر است. چه در بخش‌های نزدیک به قطب و چه در بخش‌های جنوبی‌تر، کانادا طبیعت بسیار زیبایی دارد که برای تعداد زیادی گردشگر از سراسر دنیا بسیار دوست‌ داشتنی است. با کجارو همراه باشید تا زیبایی‌های این کشور را بیشتر بشناسید.

صفحه ۱ از ۲