واتیکان

شهرهای محبوب

مقالات مرتبط با آمستردام

موزه ون گوگ در آمستردام، تجسمی از تابلوی گل‌های آفتابگردان

نویسنده : سمیه اکبری

موزه ون گوگ یکی از زیباترین موزه‌های هلند و حتی اروپا است که به آثار هنرمند برجسته هلندی ونسان ون گوگ می‌پردازد. این موزه یکی از جاذبه‌های گردشگری ارزشمند شهر آمستردام است. با کجارو همراه باشید.

موزه شکنجه در آمستردام، سفر به شکنجه های قرون وسطی

نویسنده : سمیه اکبری

اگر بازدید از موزه‌های معمول به نظر شما کسل‌کننده است. نگاهی به موز‌ه‌ای خاص و عجیب در هلند می‌اندازیم. موزه‌ی شکنجه در آمستردام بسیار مخوف و ترسناک است، ولی بسیاری دوست دارند که از آن بازدید کنند. با کجارو همراه باشید تا با این موزه عجیب و نا‌متعارف آشنا شوید.

  • 11
  • پنجشنبه, ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ، ۱۸:۳۰
  • اروپا

با بهترین مسافرخانه‌های شهرهای بزرگ اروپا آشنا شوید

نویسنده : مینا رهبری

مسافرت به اروپا مستلزم صرف هزینه‌های بالایی است، اما می‌توان با پیدا کردن یک مسافرخانه‌ی خوب، هزینه‌ی مربوط به هتل‌های گران‌قیمت را کاهش داد. در گذشته مسافرخانه‌ها از کیفیت بالایی برخوردار نبودند و کمتر کسی تمایل به اقامت در چنین مکان‌هایی را داشت. اما امروزه بسیاری از مسافرخانه‌های اروپا با ارتقا کیفیت و به روز کردن امکانات خود، به یکی از گزینه‌های اقامتی مناسب تبدیل شده‌اند. با کجارو همراه باشید تا با بهترین مسافرخانه‌ها در شهرهای بزرگ اروپا آشنا شوید.

تور مجازی: آمستردام، هلند

نویسنده : سارا کرایی

مهم نیست در چه فصلی از سال مهمان آمستردام هستید، در این شهر همیشه کاری یا چیزی هیجان‌انگیز برای انجام دادن یا دیدن هست. در ادامه‌ی مطلب تصاویر زیبایی از این شهر را می‌بینیم.

استادیوم آمستردام آرنا؛ یکی از میزبانان یورو ۲۰۲۰

نویسنده : هانیه احمدی

در این بخش از معرفی استادیوم‌های بزرگ دنیا به کشور گل و گیاه، هلند، سفر می‌کنیم تا استادیوم یکی از پرطرفدارترین تیم‌های این کشور را به شما معرفی کنیم، ورزشگاه تیم آژاکس با نام آمستردام آرنا. با کجارو همراه باشید.

  • 0
  • چهار شنبه, ۲ تیر ۱۳۹۵ ، ۱۱:۵۲
  • اروپا

۲۵ مقصد گردشگری برتر جهان از نگاه Trip Advisor

نویسنده : مینا رهبری

جهان ما پر از زیبایی‌ و جاذبه‌های گردشگری است. هر ساله گردشگران برای بازدید از آثار تاریخی و زیبایی‌هایی طبیعی به کشورهای مختلف سفر می‌کنند. در این میان تعدادی از آن‌ها بسیار بارز هستند و در برنامه‌ریزی سفر نباید از قلم بیفتند. با کجارو همراه باشید تا ۲۵ مقصد برتر گردشگری جهان را به شما معرفی می‌کنیم.

راهنمای سفر به اروپا

نویسنده : نیلوفر دوشیری

قاره‌ی اروپا یکی از مقاصد گردشگری است که سالانه گردشگران زیادی از سراسر دنیا از جمله ایران، به آن‌جا سفر می‌کنند. هرکدام از شهر‌های این قاره جاذبه‌های خود را دارند اما می‌توان به‌طور کلی اطلاعاتی را در خصوص این قاره در اختیار گردشگران قرار داد تا به خوبی بتوانند مقصد مورد‌نظر خود را بیابند و همچنین با هزینه‌های آن‌جا آشنا شوند. در ادامه با کجارو همرا شوید تا  اطلاعاتی جامع از این قاره‌ی زیبا دریافت کنید.

صفحه ۱ از ۸