منطقه سوس ماسا

شهرهای محبوب

مقالات مرتبط با ایالت هاوایی

لاهاینا؛ جایی که سایه‌ها ناپدید می‌شوند

نویسنده : نگین توکلی

وقتی که نور خورشید هیچ سایه‌ای از خود باقی نمی‌گذارد! اگر به این پدیده علاقه دارید همراه کجارو باشید تا از سر از راز آن برداریم.

کامیلو؛ ساحلی از زباله در هاوایی

نویسنده : پویان میهن‌پرست

کامیلو، ساحلی در جزیره ی زیبای هاوایی است که به خاطر جریان امواج اقیانوس آرام، تبدیل به یک ساحل مملو از زباله شده است. برای آشنایی با این جزیره، در کجارو همراه ما باشید.

جزیره بزرگ هاوایی، تفریحات و دیدنی های آن

نویسنده : پویان میهن‌پرست

تفریحات جزیره‌ ی هاوایی کدامند؟ در هاوایی چه کار هایی می توان انجام داد؟ برای دانستن این سوال ها در کجارو همراه ما باشید.

سفرنامه؛ تولد نوزادی در سفر به هاوایی

نویسنده : کسری مجیدی

سفرهایی هستند که خاطراتشان هیچگاه از ذهن محو نمی‌شوند. همراه کجارو باشید تا با یکی از این سفرهای تکرارنشدنی و جالب آشنا شوید.

دیدنی های شگرف جزایر هاوایی: راز پنهان در فراسوی شن های طلایی

نویسنده : حمید حسن‌زاده

هاوایی بسیار فراتر از ساحل‌‌های کلیشه‌ای است که تصورات اکثریت درباره این جزایر را تشکیل داده است. فرصت آن فرارسیده که هاوایی را بهتر بشناسیم. با کجارو همراه باشید.

  • 0
  • چهار شنبه, ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ ، ۱۹:۰۰
  • آمریکا

روزشمار: ۲۹ دی؛ كشف جزاير «هاوایی» توسط كاپيتان «جيمز كوک»

نویسنده : محبوبه پوریوسفی

جزایر هاوایی در روز ۱۸ ژانویه سال ۱۷۷۸ میلادی توسط کاپیتان جیمز کوک، دریانورد و کاشف بزرگ انگلیسی در جریان سومین سفر بزرگ اکتشافی‌اش کشف شد.

جزایر هاوایی، زیباترین جزایر جهان

نویسنده : حمیده کریمی

مجمع‌الجزایر هاوایی، پنجاهمین ایالت آمریکا، یکی از جذاب‌ترین مقصدهای گردشگری دنیا است. این مجمع‌الجزایر در اقیانوس آرام واقع شده است و زیباترین چشم‌اندازهای طبیعی دنیا را در بر می‌گیرد. در این مقاله به این جزایر دیدنی سفر می‌کنیم. با کجارو همراه باشید.

صفحه ۱ از ۹