اسلوونی

برترین هتل های کشور به انتخاب کاربر

مقالات مرتبط با اسلوونی

استان فارس؛ مقصد جدید گردشگران اسلوونی

نویسنده : فاطمه رشیدی

شرکت‌های فعال گردشگری کشور اسلوونی در سفر خود به شیراز با جاذبه‌ها و زیر‌ساخت‌های گردشگری استان فارس آشنا شدند.

بهشت شناخته نشده کوه های آلپ در اسلوونی

نویسنده : شیرین فرزان‌کیا

«ترزیک» به بهشت شناخته‌نشده اسلوونی معروف است و در رشته کوه‌های آلپ قرار دارد. این منطقه پوشیده از جنگل‌های انبوه و چمنزارهای هموار است و منظره‌ای بسیار زیبا و دوست داشتنی دارد.

تفریح درشهر بلد؛ اسلوونی

نویسنده : پویان میهن‌پرست

آیا قصد سفر به شهر بلد در اسلوونی را دارید؟ برای دانستن تفریحات و کارهایی که می‌‌توانید در این شهر زیبا انجام دهید، در کجارو همراه ما باشید.

اسلوونی، بهشت عاشقان طبیعت

نویسنده : عادله حقیقت حسینی

اسلوونی کشوری کوچک در اروپا است که به مناظر خیره‌کننده و طبیعت بکر معروف است. با کجارو همراه باشید تا با بهشتی که مورد علاقه طبیعت‌گردان است آشنا شوید.

  • 0
  • دوشنبه, ۵ تیر ۱۳۹۶ ، ۰۸:۰۰
  • اروپا

کارگاه گردشگری اسلوونی و صربستان: آشنایی با دروازه‌های سبز اروپا

نویسنده : علیرضا کیخا

کارگاه گردشگری اسلوونی و صربستان با هدف آشنایی ایرانی‌ها و فعالان حوزه گردشگری با این کشورهای اروپایی برگزار شد. با گزارش اختصاصی کجارو همراه باشید.

۱۰ قلعه افسانه ای که باید پیش از مرگ دیده شود

نویسنده : علیرضا طبیب زاده

در دنیا مکان‌های شگفت‌انگیز بسیاری است که باید از آن‌ها بازدید کرد. قلعه‌های زیبا یکی از آن مکان‌ها هستند.با کجارو همراه شوید تا با ۱۰ قلعه افسانه‌ای آشنا شوید.

ملانیا ترامپ، رونق دهنده گردشگری اسلوونی

نویسنده : مینا رهبری

ملانیا ترامپ، همسر دونالد ترامپ رئیس جمهوری آینده و میلیادر آمریکا است. انتخابات این دوره‌ی آمریکا یکی از جنجال‌برانگیزترین انتخابات این کشور محسوب می‌شود. در این میان، پس از این که دونالد ترامپ آمادگی خود را برای شرکت در انتخابات اعلام کرد، بیوگرافی همسرش نیز بسیار مورد توجه قرار گرفت. او که اهل اسلوونی  و لیوبلیانا است، باعث شده که نام کشورش بر سر زبان‌ها افتاده و صنعت گردشگری آن رونق یابد. با کجارو همراه شوید تا با این اسلوونی و پایتخت آن بیشتر آشنا شوید.

صفحه ۱ از ۳