برترین هتل های شهر به انتخاب کاربر

مقالات مرتبط با راس الخیمه

حمل و نقل عمومی در راس الخیمه؛ امارات متحده عربی

نویسنده : صدیقه شجاعی

رایج‌ترین و تنها گزینه‌های حمل‌و‌نقل در راس الخیمه از طریق تاکسی‌های مجهز به تاکسی متر و کرایه خودرو است. هر چند برای تردد به سایر امارات‌ها می‌توان از تاکسی و اتوبوس استفاده کرد.

دیدنی های راس الخیمه، امارات متحده عربی

نویسنده : سحر ارجمند

رأس الخیمه، واقع در ساحل خلیج‌فارس، یکی از شیخ نشین‌های امارات متحده عربی است. این شهر از جذاب‌ترین قطب‌های گردشگری خاورمیانه است و مکان‌های تاریخی و تفریحی فراوانی دارد.

  • 0
  • سه شنبه, ۱۳ آذر ۱۳۹۷ ، ۱۳:۱۵
  • آسیا

بهترین مراکز خرید راس الخیمه، امارات

نویسنده : حمیده کریمی

راس الخیمه، در ساحل خلیج فارس قرار دارد و یکی از شهرها و شیخ‌نشین‌های هفت‌گانه‌ی امارات متحده عربی است. مراکز خرید راس الخیمه، مجموعه‌ای از فروشگاه‌های مستقل و زنجیره‌ای و امکانات تفریحی هستند.

سوغات راس الخیمه، امارات

نویسنده : حمیده کریمی

سوغات راس الخیمه بسیار متنوع و برگرفته از فرهنگ‌ها و سنت‌های اهالی امارات متحده‌ی عربی است و البته بعضی از آنها برای ما ایرانی‌ها بسیار آشنا است.

آخرین پروژه گردشگری ماجراجویانه در راس الخیمه

نویسنده : نگین توکلی

راس الخیمه واقع در امارات متحده عربی، مقصد پیشروی گردشگری ماجراجویی در خاورمیانه به زودی یک پروژه جدید و هیجان‌انگیز را افتتاح خواهد کرد.

حمل و نقل رایگان فرودگاهی در راس الخیمه برای افزایش توریست

نویسنده : نگین توکلی

مسئولان صنعت گردشگری در راس‌الخیمه، یکی از شهرها و شیخ‌نشین‌های هفت‌گانه امارات متحده عربی، برای افزایش توریست، در اقدامی جالب توجه حمل و نقل فرودگاهی را رایگان کرده‌اند.

راس الخیمه در یک نگاه

نویسنده : صدیقه شجاعی

راس‌الخیمه یکی از شهرها و شیخ‌نشین‌های هفت‌گانه امارات متحده عربی است که علاوه بر تفریحات هیجان‌انگیزی نظیر طولانی‌ترین زیپ‌لاین دنیا، با جاذبه‌های متعدد پذیرای گردشگران است.

صفحه ۱ از ۲

مسافران پرسش‌های خود را مطرح کرده‌اند و دیگر کاربران ما به آن‌ها پاسخ داده‌اند.

  • کاراکتر باقی مانده
  • delete
    طرح پرسش