کوئینزلند

شهرهای محبوب

برترین هتل های استان به انتخاب کاربر

مقالات مرتبط با کوئینزلند

راه اندازی سرویس هواپیمایی چین بدون توقف از پکن به بریزین در استرالیا

نویسنده : نگین توکلی

هواپیمایی چین، ششمین پرواز مستقیم بدون وقفه به استرالیا را این‌بار از پکن به بریزین راه‌اندازی کرده است. برای جزئیات این خبر با ما همراه باشید.

  • 0
  • پنجشنبه, ۲۳ آذر ۱۳۹۶ ، ۱۹:۴۰
  • اخبار

دیواره بزرگ مرجانی؛ عجایب هفتگانه طبیعی جهان

نویسنده : حمیده کریمی

دیواره‌ی بزرگ مرجانی، مجموعه‌ی بزرگی از صخره‌های مرجانی است که در شرق کشور استرالیا و در اقیانوس آرام قرار گرفته‌ است. این دیواره، بزرگ‌ترین مجموعه‌ صخره‌های مرجانی در دنیا محسوب می‌شود و در سال ۱۹۹۷ در فهرست عجایب هفتگانه‌ی طبیعی جهان قرار گرفته است.

عجیب‌ترین جزایر دنیا از نظر شکل ظاهری

نویسنده : سارا صریحی

هیچ استاندارد یا شکل ثابتی برای جزایر وجود ندارد، اما جزایری با شکل و قیافه‌ی عجیب و غریب وجود دارند که همگان را شگفت‌زده می‌کنند. در ادامه می‌خواهیم برخی از عجیب‌ترین جزایر دنیا را از نظر ظاهری معرفی کنیم. با کجارو همراه باشید.

راهنمای سفر به بریزبن؛ استرالیا

نویسنده : علی نظرپور

بریزبن (Brisbane) پایتخت ایالت کوئینزلند و سومین‌ شهر پرجمعیت استرالیا است. شالوده‌ی اصلی این شهر بر پایه‌ی تجارت شکل گرفته، از این رو مانند سیدنی و ملبورن، فرهنگ‌های گوناگونی در آن به چشم نمی‌خورد. در ادامه‌ با کجارو همراه باشید تا در مطلبی جامع، هرآنچه را که برای سفر به این شهر نیاز داریم، با هم مرور کنیم.

۲۹ جای دیدنی و هیجان انگیز در استرالیا

نویسنده : تیم کجارو

استرالیا، یکی از دوست داشتنی‌ترین کشورهای دنیا است و جاذبه‌های گردشگری بی‌شماری دارد.

شگفتی های سرزمین کوچکترین قاره دنیا؛ استرالیا

نویسنده : علی نظرپور

استرالیا یکی از زیباترین کشورهای دنیا به شمار می‌رود که از جاذبه‌های گردشگری فریبنده‌ای برخوردار است. جاذبه‌هایی که ممکن است جای دیگری نمونه‌ی مشابهی نداشته باشند. در ادامه با کجارو همراه باشید تا ۹ جاذبه‌ی برتر این کشور را با هم مرور کنیم.

عجیب‌ ترین جاذبه‌ های آبی دنیا

نویسنده : علی نظرپور

محیط‌های آبی معمولا از محبوبیت زیادی برخوردار هستند، از این رو بسیاری از افراد هنگام سفر مناطقی را انتخاب می‌کنند که از جاذبه‌های آبی برخوردار باشد. در این مقاله به معرفی برخی از بهترین جاذبه‌های آبی دنیا می‌پردازیم. در ادامه با کجارو همراه باشید.