مقالات مرتبط با گرانادا

با تور مجازی از کاخ الحمرا در اسپانیا دیدن کنید

نویسنده : پوریا محمدی پیوند

کاخ الحمرا یکی از جاهای دیدنی اسپانیا محسوب می‌شود که در شهر گرانادا واقع شده است. در این مطلب با تور مجازی از تماشای یادگار دوران مورها در اروپا دیدن کنید.

راهنمای سفر به گرانادا، اسپانیا

نویسنده : حمیده کریمی

گرانادا، یکی از شهرهای توریستی اسپانیا است که تا سال ۱۴۹۲ تحت سلطه‌ی مسلمانان اندلس بود. جاذبه‌های شگفت‌انگیز و فرهنگ غنی و متفاوت این شهر، از مهم‌ترین دلایلی است که گردشگران را از سراسر دنیا به گرانادا می‌کشاند.

گرانادا در یک نگاه

نویسنده : صنم وفقی

گرانادا در کشور اسپانیا، یکی از مهم‌ترین مقاصد گردشگری در سراسر اروپا به شمار می‌رود. از دیدنی‌های گرانادا می‌توان به کاخ الحمرا، منطقه البیازین و محله ساکرومونته اشاره کرد.

  • 1
  • جمعه, ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ، ۱۶:۰۰
  • اروپا

کوچکترین کشورهای جهان: از گراندا تا واتیکان

نویسنده : امیرعلی محمودی

در این مقاله سعی داریم شما را با ۱۰ مورد از کوچکترین و جمع و جورترین کشورها و جزایر جهان آشنا کنیم. در ادامه با کجارو همراه باشید.

راهنمای سفر به گرنادا؛ کارائیب

نویسنده : محبوبه رستمی

گرانادا کشوری جزیره‌ی واقع در شرق دریای  کارائیب است که شامل خود گرانادا و شش جزیره‌ی کوچک‌تر در انتهای جنوبی گرانادین‌ها می‌شود. گرانادا با نام "جزیره‌ی ادویه" شهرت دارد، چرا که یکی از بزرگ‌ترین صادرکننده‌های ادویه‌جاتی مانند جوز هندی به شمار می‌رود. در ادامه با کجارو همراه باشید.

۲۵ هتل برتر جهان در سال ۲۰۱۶ (قسمت سوم)

نویسنده : محبوبه رستمی

وب‌سایت تریپ‌ادوایزر ۲۵ هتل برتر جهان در سال ۲۰۱۶ را معرفی کرده است که در بخش اول و دوم مقاله به معرفی ۱۶ مورد از آن‌ها پرداختیم. در ادامه با کجارو همراه باشید تا با سایر هتل‌های بی‌نظیر این لیست آشنا شوید.

۱۴ تندیس حضرت مسیح در سراسر جهان

نویسنده : محمدرضا خسروی

تندیس‌های حضرت مسیح (ع) در اقصی نقاط جهان قابل رویت هستند و محل احداث بسیاری از این بنا‌ها نزد جامعه مسیحیت اماکن مذهبی انگاشته می‌شوند. برخی از این تندیس‌ها در مقایسه با برخی دیگر شهرت بیشتری دارند. اکنون ما در این مجال می‌خواهیم ۱۴ نمونه از شناخته‌شده‌ترین تندیس‌های مسیح (ع) را در چهارگوشه دنیا برای شما خوانندگان عزیز معرفی کنیم. با کجارو همراه شوید.

صفحه ۱ از ۲