ایالت اورگن

برترین هتل های استان به انتخاب کاربر

مقالات مرتبط با ایالت اورگن

در جستجوی گنجینه پنهان شده در سواحل اورگن

نویسنده : مریم اصلانی

گنجینه‌ی پنهان در امتداد سواحل شهری در ایالت اورگن آمریکا، داستانی متفاوت از سایر گنجینه‌های مخفی دارد. داستانی الهام گرفته شده از گذشته‌های دور که با جادوی هنر در هم آمیخته است.

چاه تور؛ حفره ای بی انتها در اقیانوس آرام

نویسنده : نگین توکلی

حفره‌ای بی‌انتها در اقیانوس آرام، آب را به درون خود می‌بلعد. برای آشنایی با این پدیده با کجارو همراه شوید.

  • 0
  • پنجشنبه, ۹ شهریور ۱۳۹۶ ، ۲۱:۱۵
  • آمریکا

اورگن؛ عمیق ترین دریاچه آمریکا

نویسنده : نگین توکلی

دریاچه‌ای در اورگن که به هیچ رودخانه‌ای متصل نیست حاصل ۷۷۰۰ سال تغییرات آتشفشانی است. در این مقاله کجارو، با این شگفتی همراه شوید.

آشنایی با دریاچه گمشده اورگان

نویسنده : هانیه احمدی

ایالت اورگان آمریکا، حداقل ۱۹ دریاچه دارد که با نام دریاچه‌ گمشده از آنها یاد می‌شود، اما در واقع فقط یکی از آنها با این اسم کاملا هماهنگ است. این دریاچه‌ گمشده در میان جنگل ملی ویلامت (Willamette) واقع شده است. با کجارو همراه باشید تا در مورد این دریاچه‌ گمشده بیشتر بدانیم.

  • 0
  • دوشنبه, ۲ فروردین ۱۳۹۵ ، ۲۰:۰۰
  • سفر

جنگل ارواح نسکوین؛ جنگل ۲۰۰۰ ساله

نویسنده : راضیه شاهوردی

جنگل ارواح نسکوئین که در کشور آمریکا قرار دارد، یکی از رازآلودترین جنگل‌های جهان است. این جنگل از کنده‌‌ی درخت‌هایی با قدمت حدود ۲۰۰۰ سال تشکیل شده است که تا چند سال پیش، هر چند دهه یک بار ظاهر می‌شدند. برای آشنایی بیشتر با این جنگل عجیب با کجارو همراه باشید.

۱۰ باغ ژاپنی شگفت انگیز

نویسنده : محبوبه رستمی

طراحی باغ‌های ژاپنی نوعی هنر محسوب می‌شود. این باغ‌ها که برای مراقبه و تمدد اعصاب ساخته می‌شوند، تجربه‌ای معنوی را رقم می‌زنند. فقط قدم زدنی ساده در میان این شاهکارهای هنری هم احساسی هیجان‌انگیز به همراه دارد. هرمندان در ساخت این نوع باغ‌ها به ترکیبی فوق‌العاده از طبیعت و نبوغ آدمی در جهت پرواز روح متعالی انسان دست پیدا کرده‌اند. در ادامه با کجارو همراه باشید تا به معرفی ۱۰ باغ زیبای ژاپنی بپردازیم.

مکان‌های تاریخی که دیگر وجود خارجی ندارند (قسمت چهارم)

نویسنده : هانیه احمدی

شاید تابه‌حال شنیده باشید که مکان‌ها، ساختمان‌ها، آرامگاه افراد مشهور یا حتی یک سری شهرها که در گذشته بسیار پرکاربرد، پربازدید و مشهور بوده‌اند، امروزه به دلایل مختلفی چون تغییرات آب و هوایی، جنگ، دلایل سیاسی و پیشرفت کشورها، یا به‌طورکلی از بین رفته یا به یک مکان دیگر تبدیل شده‌اند و استفاده‌های قبلی را ندارند. پس اگر علاقه‌مند به دانستن سرگذشت این قبیل مکان‌ها هستید، با کجارو همراه باشید تا در ادامه معرفی این مکان‌ها در این مقاله ۵ مکان دیگر را به شما معرفی کنیم.

صفحه ۱ از ۲