ایالت اورگن

برترین هتل های استان به انتخاب کاربر

مقالات مرتبط با ایالت اورگن

در جستجوی گنجینه پنهان شده در سواحل اورگن

نویسنده : مریم اصلانی

گنجینه‌ی پنهان در امتداد سواحل شهری در ایالت اورگن آمریکا، داستانی متفاوت از سایر گنجینه‌های مخفی دارد. داستانی الهام گرفته شده از گذشته‌های دور که با جادوی هنر در هم آمیخته است.

چاه تور؛ حفره ای بی انتها در اقیانوس آرام

نویسنده : نگین توکلی

حفره‌ای بی‌انتها در اقیانوس آرام، آب را به درون خود می‌بلعد. برای آشنایی با این پدیده با کجارو همراه شوید.

  • 0
  • پنجشنبه, ۹ شهریور ۱۳۹۶ ، ۲۱:۱۵
  • آمریکا

اورگن؛ عمیق ترین دریاچه آمریکا

نویسنده : نگین توکلی

دریاچه‌ای در اورگن که به هیچ رودخانه‌ای متصل نیست حاصل ۷۷۰۰ سال تغییرات آتشفشانی است. در این مقاله کجارو، با این شگفتی همراه شوید.

جنگل ارواح نسکوین؛ جنگل ۲۰۰۰ ساله

نویسنده : راضیه شاهوردی

جنگل ارواح نسکوئین که در کشور آمریکا قرار دارد، یکی از رازآلودترین جنگل‌های جهان است. این جنگل از کنده‌‌ی درخت‌هایی با قدمت حدود ۲۰۰۰ سال تشکیل شده است که تا چند سال پیش، هر چند دهه یک بار ظاهر می‌شدند. برای آشنایی بیشتر با این جنگل عجیب با کجارو همراه باشید.

۱۰ دریاچه شگفت‌انگیز در ایالات متحده

نویسنده : علی نظرپور

دریاچه‌ها در میان محبوب‌ترین جاذبه‌های طبیعی دنیا قرار دارند. تعداد زیادی از آن‌ها در ایالات متحده‌ واقع شده‌اند که بسیاری از آن‌ها در میان بومیان آمریکایی مقدس شمرده می‌شوند. به‌علاوه، دریاچه‌های موردبحث نه‌تنها مفهومی مقدس دارند و مناظر پانورامای فوق‌العاده‌ای را فراهم می‌کنند، بلکه تنوع خوبی از تفریحات آبی را در اختیار علاقه‌مندان قرار داده‌اند. در ادامه با کجارو همراه باشید تا با ۱۰ دریاچه‌ی بسیار زیبای ایالات متحده بیشتر آشنا شویم.