برترین هتل های شهر به انتخاب کاربر

مقالات مرتبط با نیواورلئان

جاکارتا، پایتخت اندونزی، تنها شهری نیست که در آب فرو می‌رود

نویسنده : زینب موحدی

اندونزی اعلام کرده است که پایتخت خود را جابه‌جا می‌کند. علت این کار را تاحدودی به‌خاطر فرورفتن این شهر در آب‌های جاوا عنوان کرده‌اند.

راز ساندویچ‌ اسرارآمیز نیواورلئان چیست؟ (قسمت دوم)

نویسنده : رسول نوری

«پو بوی» محبوب‌ترین ساندویچ در سراسر «نیوارولئان» است. با ادامه‌ی ماجراجویی‌های نویسنده‌ی این مطلب برای کشف راز این ساندویچ همراه باشید.

  • 0
  • دوشنبه, ۳۰ مهر ۱۳۹۷ ، ۱۶:۰۰
  • غذا

راز ساندویچ‌ اسرارآمیز نیواورلئان چیست؟ (قسمت اول)

نویسنده : رسول نوری

هم‌دردی با اعتصاب‌‌کنندگان خسته و بخشیدن ساندویچ رایگان به آن‌ها، دو برادر را که از کارکنان سابق صنعت خودروسازی بودند، تبدیل به تاریخ‌سازانی در عرصه‌ی غذا کرد.

  • 2
  • جمعه, ۲۰ مهر ۱۳۹۷ ، ۱۴:۰۰
  • غذا

محبوب ترین مقاصد گردشگری در تابستانی که گذشت

نویسنده : عاطفه کماسی

مسافرت بهترین ایده برای تغییر آب و هوا است. رفتن به جاهای دور یا نزدیک و آشنا شدن با فرهنگ‌ها، رسوم، طبیعت و خیلی چیزهای جدید دیگر بسیار لذت‌بخش است. در این مقاله با ۲۵ مقصد گردشگری محبوب در تابستانی که گذشت آشنا می‌شویم. با کجارو همراه باشید.

عجیب ترین موزه های جهان

نویسنده : مینا رهبری

موزه‌ها یکی از برترین جاذبه‌های گردشگری جهان و گنجینه‌های به یادگار مانده از گذشتگان هستند. اگر به شهری سفر کنید، امکان ندارد بدون بازدید از موزه‌ای، آن شهر را ترک کنید. اما در این میان چند موزه در سراسر دنیا وجود دارند که شاید باعث شگفتی بازدیدکنندگان شوند، مانند موزه‌ی زباله یا موزه‌ی آثار هنری بد! با کجارو همراه باشید را شما را با موزه‌های عجیب و غریب جهان بیشتر آشنا کنیم.

یک دهه بعد از طوفان کاترینا، نیواورلان، آمریکا

نویسنده : زهرا صالح نژاد

در ۲۹ آگوست ۲۰۰۵، شهر نیواورلان دچار طوفان مهیبی به نام کاترینا شد. خیلی سریع آب در سطح شهر جریان یافت و بیش از ۸۰ درصد شهر زیر آب رفت. در این میان منطقه ۹ پایین آسیب بیشتری دید و کل منطقه ۲-۳ فوت از آب پوشیده شد. یک دهه بعد از طوفان، بسیاری از مناطق نیواورلئان توسعه یافت اما در منطقه ۹ پایین هنوز خانه‌های متروک و رها شده و بازسازی شده به چشم می‌خورد. با کجارو همراه باشید.

آشنایی با رنگارنگ ترین شهرهای جهان

نویسنده : زهره زرشکیان

استفاده از رنگ در نمای ساختمان‌ها بسیار چشم‌نواز است و ناخودآگاه توجه هر بیننده‌ای را جلب می‌کند. وقتی تمام خانه‌های یک محل با هارمونی خاصی رنگ می‌شوند، این محله‌ رنگارنگ می‌تواند گردشگران بسیاری را جذب کند. در ادامه همراه کجارو، تصاویر این شهرهای رنگارنگ را به تماشا می‌نشینیم.

صفحه ۱ از ۲