ایالت نوادا

برترین هتل های استان به انتخاب کاربر

مقالات مرتبط با ایالت نوادا

حمله به منطقه ۵۱ نوادا، از رویا تا واقعیت؟

نویسنده : صدیقه شجاعی

طرح جنجالی حمله به منطقه‌ی ۵۱ نوادا حدود چند ماه قبل برای اولین‌بار در فیسبوک رقم خورد و باوجود ثبت‌نام بیش از یک میلیون نفر، سخنگوی نیروی هوایی آمریکا از برخورد جدی با خاطیان خبر داده است.

سفر به ریزکشور مولوسیا به روایت عکس

نویسنده : سودا سلیمی

چه چیزی عجیب‌تر از یک کشور به اندازه‌ی یک خانه و حیاط پشتی‌اش؟ در این مقاله به تماشای تصاویر ریزکشور مولوسیا بنشینید.

فلای؛ زیباترین چشمه آب گرم آمریکا

نویسنده : محمد مهدوی

در صحرای نوادا یک اشتباه در سال ۱۹۶۰، منجر به تشکیل یکی از زیباترین چشمه‌های آب‌ گرم آمریکا شد. این مقاله از کجارو داستان جالب شکل‌گیری چشمه را شرح می‌دهد.

سفری به دامان صخره های آتشین ایالت نوادا

نویسنده : حمید حسن‌زاده

فضای طبیعی نوادا بدون شک برای علاقه‌مندان به محیط‌های طبیعی بسیار هیجان‌انگیز است. برای شناخت ۵ فعالیت ماجرایی در نوادا با کجارو همراه شوید.

مکان‌هایی که هیچ کس اجازه ورود به آن‌ها را ندارد (قسمت اول)

نویسنده : علی کماسی

مکان‌هایی در دنیا وجود دارد که حتی بانفوذترین افراد هم اجازه ورود به آن‌ها را ندارند. اگر می‌خواهید با این مکان‌ها و راز و رمزشان آشنا شوید با کجارو همراه باشید.

کم جمعیت ترین ایالات آمریکا

نویسنده : امیرعلی محمودی

طبق اطلاعات منتشر شده از سازمان آمار و سرشماری آمریکا، هفت ایالت این کشور، جمعیتی معادل ۲۰ نفر یا کمتر در هر مایل مربع دارند. در ادامه با کجارو همراه باشید.

سفر به مولوسیا؛ ریز کشوری در آمریکا

نویسنده : زهره زرشکیان

ریزکشور به کشورهای خیالی، اینترنتی یا واقعی بسیار کوچک گفته می‌شود که از طرف دولت‌ها و حکومت‌ها به رسمیت شناخته نمی‌شوند. جمهوری مولوسیا یکی از این ریزکشورها است که مساحت آن ۵/۸ هکتار و در سال ۱۹۷۷ تاسیس شده است. مولوسیا در ابتدا تنها شامل خانه، حیاط و حیاط پشتی رئیس‌جمهور آن بود و سه نفر جمعیت داشت. اکنون این ریزکشور توسعه یافته و جاذبه‌های گردشگری نیز دارد. در ادامه همراه کجارو باشید تا سفری مجازی به این جمهوری خیالی داشته باشیم.

صفحه ۱ از ۲