میانمار

مقالات مرتبط با میانمار

آخرین مکان‌های بدون اینترنت در جهان کدام‌اند؟

نویسنده : زلیخا رحمانیان

موضوعی که این روز ها فکر اکثر مردم به خصوص جوانان را به خود مشغول کرده است، اینترنت و دنیای مجازی است. آیا تا کنون فکر کرده‌اید چه مدت می‌توانید بدون اینترنت و ارتباطات زندگی کنید؟

سفری کوتاه به میانمار

نویسنده : عادله حقیقت حسینی

میانمار کشوری با تنوع مذهبی بسیار، بناهای تاریخی و معابد با شکوه است. با کجارو همراه باشید تا نگاهی اجمالی به این کشور زیبا داشته باشیم.

  • 1
  • دوشنبه, ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ، ۱۰:۳۰
  • آسیا

سفرنامه اینستاگرامی؛ از دنیای مجازی تا واقعی

نویسنده : کسری مجیدی

برای کسب اطلاعات از مقصد سفر، راه و روش‌های گوناگونی وجود دارد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی، شاهد نوآوری‌های جذابی در این زمینه هستیم. در این سفرنامه، همراه کجارو باشید تا با طعم سفر به کمک اینستاگرام آشنا شوید.

در سفر به میانمار چه نکاتی را در نظر بگیریم؟

نویسنده : کسری مجیدی

اگر در فکر سفرکردن به میانمار هستید، همراه کجارو باشید تا با دو نکته‌ی مختصر اما مفید برای این سفر آشنا شوید.

سفر دو هفته ای به میانمار

نویسنده : کسری مجیدی

میانمار یا برمه از کشورهای جنوب شرقی آسیا است که از جاذبه‌های گردشکری زیادی برخوردار است. در سفر به این کشور، همراه کجارو باشید.

دیدنی های دنج و مخفی در کشورهای آسیایی

نویسنده : حمیده کریمی

سفر به کشورهای آسیایی یکی از متنوع‌ترین سفرهای ممکن است که هم گشت و گذار در طبیعت بکر را به همراه دارد هم لذت بردن از زرق و برق و تفریحات زندگی شهری. کشورهای مختلف آسیایی، فرهنگ و آداب و رسوم متفاوت و جالب توجهی دارند. به همین دلیل این کشورها مقاصد گردشگری محبوبی در سراسر دنیا هستند. اما در این بین، اماکنی نیز هستند که در عین زیبایی، از چشم گردشگران دور مانده‌اند و مانند سایر مقاصد گردشگری، شلوغ نیستند. در این مقاله با چند نمونه از این مکان‌های دیدنی در آسیا آشنا می‌شویم. با کجارو همراه باشید.

۱۶ مقصد گردشگری ناشناخته در آسیا

نویسنده : راضیه شاهوردی

سفر کردن به مقصدهایی که هر روزه در آگهی‌های تورها دیده می‌شوند و پر از توریست هستند، به مذاق همه خوش نمی‌آید. بعضی از ما به دنبال مناطق بکری هستیم که پای کمتر کسی به آن‌ها رسیده، جاهایی که بتوان در آن‌ها از آرامش، سکوت و زیبایی‌های طبیعت لذت برد. در این مقاله ۱۶تا از چنین مقصدهایی در آسیا معرفی شده‌اند. با کجارو همراه باشید.

صفحه ۱ از ۲