مغولستان

مقالات مرتبط با مغولستان

با تور مجازی از پایتخت مغولستان دیدن کنید

نویسنده : علی گودرزی

اولان باتور، بزرگ‌ترین شهر در کشور مغولستان و تجلی فرهنگ و تمدن مغول است. همراه کجارو باشید تا با تور مجازی به این شهر سفر کنیم.

با خطرناک ترین شهرهای آسیا آشنا شوید

نویسنده : امیرعلی محمودی

بر اساس اطلاعاتی که مرکز تحلیلی و آماری نامیو در مورد شاخص جرائم مختلف منتشر کرده، برخی شهرهای آسیایی آن‌طور که باید و شاید، از خارجی‌ها استقبال گرمی به‌عمل نمی‌آورند و برای مردم خود نیز مکان امنی به‌شمار نمی‌روند.

با اپلیکیشن وات تری وردز، آدرس دقیق نقاط مختلف ایربی‌ان‌بی در دنیا را پیدا کنید

نویسنده : صدیقه شجاعی

از آنجا که خیلی از نقاط ایربی‌ان‌بی در دنیا،‌ آدرس مشخصی ندارند، این شرکت با همکاری وات‌تری‌وردز، یک سیستم آدرس سه کلمه‌ای در قالب اپلیکیشن وات‌تری‌وردز به وجود آورده‌ است.

مغولستان؛ محصور در خشکی اما با نیروی دریایی

نویسنده : شاهین قربانعلی نیا

به چه علت مغولستان، کشوری که محصور در خشکی است، نیروی دریایی دارد؟

افتتاح تور مسافرتی جدید راه آهن ترانس سیبری روسیه در سال ۲۰۱۸ میلادی

نویسنده : محبوبه حسنی

«ترانس سیبری سکایا»، از معروف‌ترین و طولانیترین خطوط ریلی در جهان است که با یک قرن قدمت توانسته است شهرتی جهانی را در بین گردشگران سراسر جهان بدست آورد.

  • 0
  • پنجشنبه, ۲۱ دی ۱۳۹۶ ، ۰۹:۳۰
  • اخبار

پل شگفت‌انگیز سنجاقک

نویسنده : محمد مهدوی

پل‌های زیادی در دنیا وجود دارد اما در میان آنها تنها پل سنجاقک است که برای جابه‌جایی عابر‌ها در رودخانه به حرکت در می‌آید ! در این مقاله کجارو، سعی در معرفی این طرح آینده نگرانه می‌کند.

تور مجازی: اولان باتور؛ پایتخت مغولستان

نویسنده : سارا کرایی

مغولستان یکی از کشورهایی است که کمتر درباره آن می‌شنویم و می‌خوانیم. به همین دلیل است که در این مطلب از تور مجازی به سراغ این کشور رفتیم و به معرفی پایتخت آن، اولان‌باتور، می‌پردازیم. در ادامه با کجارو همراه باشید.

صفحه ۱ از ۲