استان هوکایدو

مقالات مرتبط با استان هوکایدو

جانوران بامزه ساکن هوکایدو را بشناسید

نویسنده : مریم اصلانی

ژاپن شاید مقصد چندان معروفی برای عاشقان سافاری نباشد، اما حیات وحش آن به حضور موجوداتی بامزه و دوست‌داشتنی می‌بالد که ارزش یک بار بازدید شدن را دارند.

تپه بودا، هنری از تادائو آندو

نویسنده : صدیقه شجاعی

تپه بودا در هوکایدو شامل مجسمه عظیم‌الجثه بودا است که ۱۵ سال قبل ساخته شد و بعد در سال ۲۰۱۵ بخش‌هایی به آن الحاق و شکل معماری کنونی را پیدا کرد.

۱۶ مقصد گردشگری ناشناخته در آسیا

نویسنده : راضیه شاهوردی

سفر کردن به مقصدهایی که هر روزه در آگهی‌های تورها دیده می‌شوند و پر از توریست هستند، به مذاق همه خوش نمی‌آید. بعضی از ما به دنبال مناطق بکری هستیم که پای کمتر کسی به آن‌ها رسیده، جاهایی که بتوان در آن‌ها از آرامش، سکوت و زیبایی‌های طبیعت لذت برد. در این مقاله ۱۶تا از چنین مقصدهایی در آسیا معرفی شده‌اند. با کجارو همراه باشید.

۹ کاری که در سفر به جزیره هوکایدو در ژاپن باید انجام دهید

نویسنده : محبوبه رستمی

هوکایدو دومین جزیره‌ی بزرگ ژاپن و همچنین شمالی‌ترین حوزه‌ی اداری این کشور است. این جزیره با ارایه‌ی فعالیت‌ها و پیشنهادهای تفریحی مختلف از جمله تفرجگاه اسکی، دشت‌های پر گل، روستاهای سنتی و شهرک‌های مدرن، در تمام طول سال گردشگران را مجذوب خود می‌کند. در واقع به نوعی می‌توان تمام دنیا را در همین جزیره کشف کرد! در ادامه با کجارو همراه باشید تا با  ۹ کاری که باید در سفر به این جزیره انجام داد، بیشتر آشنا شویم.

اوج زیبایی‌ های پاییز در بزرگترین پارک ملی ژاپن

نویسنده : تیم کجارو

یکی از جاذبه‌های گردشگری ژاپن، پارک ملی دای‌ستسوزان (Daisetsuzan) است که با ۲۲۶ هزار هکتار مساحت، بزرگ‌ترین پارک ملی این کشور نیز محسوب می‌شود. این پارک که در جزیره‌ی هوکایدو (Hokkaido) قرار دارد، ترکیبی چشم‌نواز از کوه‌های مرتفع، جنگل‌های انبوه، رودخانه‌ها و دریاچه‌های زیبا و زیستگاه حیواناتی مثل خرس قهوه‌ای، روباه، گوزن و چندین نوع پرنده است

برکه‌ آبی؛ جایی که سکوت جریان دارد

نویسنده : مریم اصلانی

شاید یکی از زیباترین چشم‌اندازهای طبیعت، برکه‌ها و دریاچه‌ها باشند. جایی که آبی زمردگون یا لاجوردی دلنشین، شما را آن گونه مبهوت خود می‌کند که برای دقایقی همه چیز و همه کس را فراموش کرده و در افسون آنها غرق می‌شوید

  • 0
  • دوشنبه, ۱۵ تیر ۱۳۹۴ ، ۱۰:۰۰
  • آسیا