مقالات مرتبط با گرجستان

میراث جهانی کدام کشورها در معرض خطر است؟

نویسنده : امیرعلی محمودی

سوریه و جمهوری دموکراتیک کنگو، بیشترین تعداد «میراث جهانی یونسکو» در معرض خطر را دارا هستند. در ادامه با کجارو همراه باشید.

مرور تازه ترین مقاصد گردشگری ایده آل برای تابستان امسال

نویسنده : مریم اصلانی

این تابستان فرصت خوبی برای گشت و گذار و بازدید از زیبایی‌های کشورهای مختلف است. اما امسال تابستان رنگ و بویی متفاوت دارد، شماری از مقاصد گردشگری به تازگی درخشش بیشتری در این عرصه پیدا کرده و به انتخاب‌های خوب و مناسبی تبدیل شده‌اند. کشورهایی که یا به دلیل طبیعت بکر و فریبنده یا به دلیل میراث فرهنگی و تاریخی در مرکز توجه قرار گرفته‌اند.

با زیباترین مکان های منطقه قفقاز و ایران‎ آشنا شوید

نویسنده : محبوبه رستمی

ایران در گذشته وسعتی بسیار زیاد داشت که بخش بزرگی از منطقه‌ی قفقاز را هم شامل می‌شد. گرچه امروزه ایران مالکیت زیادی روی آن ندارد اما کشورهایی که در این منطقه قرار دارند دارای طبیعتی شگفت انگیز و فرهنگی غنی هستند که در ترکیب با میراثی تاریخی جذابیتی بی نظیر دارند. از جمله این کشورها می‌توان به جمهوری آذربایجان، ارمنستان، گرجستان، روسیه و ترکیه اشاره کرد. در ادامه با کجارو همراه باشید تا به معرفی ۱۰ مکان جادویی و بسیار زیبا در این منطقه و ایران بپردازیم.

گرجستان مقصد آینده ایرانیان

نویسنده : تیم کجارو

با توجه به مسئله امنیت در ترکیه و نیز تکراری‌شدن مقصد سفر ایرانی‌ها به این کشور، دولتمردان گرجی برای رقابت در این بازار پرسود خیز برداشته‌اند و در نظر دارند با لغو روادید ایرانیان، کشور کلیساها را به مقصد آینده ایرانیان برای گردشگری مبدل کنند.

سفر بدون روادید به گرجستان امکان پذیر می شود

نویسنده : تیم کجارو

وزارت امور خارجه گرجستان اعلام کرد که ۱۵ ماه فوریه ۲۰۱۶  (دوشنبه ۲۶ بهمن) اجرای نظام بدون ویزا برای ایران از سر گرفته می شود.

رژیم غذایی مردم کشور گرجستان (بخش دوم)

نویسنده : محبوبه حسنی

کشور گرجستان، به دلیل قرارگیری در ناحیه‌ی جغرافیایی منحصربه‌فرد، از تنوع آب و هوایی شگفت‌انگیز، پوشش گیاهی و جنگلی فوق‌العاده و مناطق کوهستانی بی‌نظیر برخوردار است. مردم این سرزمین از رژیم غذایی بکر و تحسین‌برانگیزی پیروی می‌کنند که باعث شهرت و محبوبیتی جهانی شده است. با کجارو همراه باشید.

  • 2
  • سه شنبه, ۲۲ دی ۱۳۹۴ ، ۱۴:۰۰
  • غذا

رژیم غذایی مردم کشور گرجستان (بخش اول)

نویسنده : محبوبه حسنی

کشور گرجستان، به دلیل قرارگرفتن در ناحیه‌ی جغرافیایی منحصربه‌فرد از تنوع آب و هوایی شگفت‌انگیز، پوشش گیاهی و جنگلی فوق‌العاده و مناطق کوهستانی بی‌نظیری برخوردار است. مردم این سرزمین از رژیم غذایی بکر و تحسین‌برانگیزی پیروی می‌کنند که باعث شهرت و محبوبیتی جهانی شده است. با کجارو همراه باشید.

  • 1
  • پنجشنبه, ۱۷ دی ۱۳۹۴ ، ۱۴:۰۰
  • غذا
صفحه ۱ از ۱۹