گرینلند

مقالات مرتبط با گرینلند

تماشا کنید: سفری دریایی در گرینلند زیبا

نویسنده : سارا کرایی

سفری رویایی زیر نور آفتاب نیمه شب به گرینلند، سرزمین منجمد، را در این مقاله تجربه کنید.

  • 0
  • دوشنبه, ۱۴ خرداد ۱۳۹۷ ، ۲۰:۴۵
  • ویدیو

گشت و گذاری رومانتیک در ۱۰ دهکده دلربای اروپا (قسمت دوم)

نویسنده : نگین توکلی

گردش در حومه شهر و به خصوص در دهکده‌هایی پر از مناظر طبیعی در قاره سبز اروپا، تجربه‌ای منحصر به فرد در سفر برای شما خواهد بود.

کجا گوزن شمالی ببنیم؟

نویسنده : شایان شفایی

همانند بسیاری از جانورانی که تا کنون مورد بررسی قرار گرفته‌اند، گوزن شمالی هم یکی دیگر از حیوانات شاخص گردشگری حیات وحش است. با کجارو همراه باشید.

تور مجازی: گرینلند؛ سرزمین یخ‌

نویسنده : سارا کرایی

نام گرینلند باید بارها به گوشتان خورده باشد اما اگر می‌خواهید بیشتر درباره این سرزمین بدانید ویدیوی تعاملی این مقاله را حتما ببینید.

تماشا کنید: شفق قطبی

نویسنده : حامد شاه‌محمدی

شفق قطبی یا سپیده شمالی یکی از شگفت‌انگیزترین زیبایی‌ها در شب‌های قطب شمال است. این پدیده که از مهر تا فروردین نمایان می‌شود، تجربه‌ای متفاوت از نمایش نورهای رنگارنگ را برای شما به ارمغان می‌آورد. با کجارو همراه باشید تا به بررسی این پدیده‌ی زیبا بپردازیم.

  • 8
  • دوشنبه, ۱۰ آبان ۱۳۹۵ ، ۱۱:۳۰
  • ویدیو

کجا خرس قطبی ببینیم؟

نویسنده : شایان شفایی

در این بخش از سری مقالات «گردشگری حیات وحش»، مناطق و کشورهایی را بررسی می‌کنیم که احتمال دیدن خرس‌های قطبی در آن‌ها بسیار است و با حقایقی جالب از آن‌ها آشنا خوهیم شد. در ادامه مطلب با کجارو همراه باشید.

بزرگ ترین جزایر جهان کدامند؟

نویسنده : سارا صریحی

به طور کل جزیره یعنی جایی که با آب احاطه شده باشد. مکان‌هایی که از نظر گیاهی و جانوری، آب و هوا و جغرافی غنی و منحصربه‌فرد هستند. در ادامه با کجارو همراه باشید تا ۱۰ تا از بزرگ‌ترین جزایر دنیا را بشناسید.

صفحه ۱ از ۲